Biofinity® Multifocal 3 szt. typ D

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

108,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Grażyna
5.0000
Bardzo dobre soczewki.Polecam
Marzena
5.0000
Super, najlepsze i najbardziej komfortowe soczewki.
Piotr
5.0000
Sa naprawde doskonale - czuje w nich pelen komfort

Soczewki Biofinity Multifocal typ D to progresywne soczewki od Cooper Vision, jednego z liderów branży optycznej, służące do korygowania prezbiopii (starczowzroczności).

 
Długotrwałe nawilżenie - jak w przypadku pozostałych soczewek Biofinity, tak i te charakteryzuje wysoki stopień uwodnienia i idące za tym długotrwałe nawilżenie - zbawienne dla oczu. Nie musisz więc martwić się ich suchością ani podrażnieniami.
Technologia Balanced Progressive - opracowana przez twórców nowoczesna technologia optyczna sprawia, że soczewki gwarantują perfekcyjne widzenie na wszystkich odległościach, a więc zarówno podczas czytania, oglądania telewizji, jak i prowadzenia samochodu.
Zabarwienie ułatwiające aplikację - każda z soczewek została wzbogacona o jasnoniebieskie zabarwienie, które znacząco ułatwia manipulowanie nią oraz samą aplikację. Zmniejsza ryzyko nieprawidłowego założenia i tym samym zmarnowania soczewek.
Skuteczna korekcja prezbiopii - prezbiopia, inaczej nazywana starczowzrocznością, dotyka większość osób po 40. roku życia i objawia się pogorszonym widzeniem na różnych odległościach. Soczewki Biofinity z powodzeniem korygują tę wadę wzroku, zwiększając komfort codziennego funkcjonowania.
Tryb dzień-noc - Biofinity Multifocal typ D
Tryb dzień-noc - soczewki przeznaczone są do miesięcznego stosowania, w dodatku w trybie całodniowym, a więc bez konieczności zdejmowania ich przed snem. To eliminuje obowiązek cowieczornej pielęgnacji soczewek.
3 sztuki w opakowaniu - niewiele, ale w sam raz, żeby połączyć je z zestawem soczewek o innej mocy i stworzyć w ten sposób zestaw w pełni dopasowany do Twoich potrzeb, na trzy pełne miesiące stosowania.
 

Charakterystyka soczewek Biofinity® Multifocal typ D:

 

Biofinity® Multifocal 3 szt. typ D to soczewki silikonowo-hydrożelowe, posiadające wszystkie cechy soczewek wieloogniskowych. To co wyróżnia je na tle innych to fakt, że soczewki te nie zawierają żadnego dodatkowego środka zwilżającego. Nawilżające właściwości zawdzięczają posiadaniu w składzie Aquaform Comfort Science™. To właśnie ten składnik sprawia, że są naturalnie hydrofilowe i zachowują wewnątrz wodę minimalizując przy tym ich odwodnienie. Niebieskie zabarwienie SoftBlue sprawia, że znacznie łatwiej manipuluje się soczewką.

Soczewki Biofinity® Multifocal świetnie sprawdzą się po 40 roku życia. Dlaczego? Zazwyczaj w tym okresie wzrok pogarsza się zarówno na dalekich jak i na bliskich odległościach. Wieloogniskowe soczewki poprawiają jakość widzenia na każdej odległości, zapewniając jednocześnie maksimum komfortu i wygody w codziennym noszeniu. Biofinity Multifocal zapewnią perfekcyjne widzenie podczas jazdy samochodem, czytania książki, oglądania telewizji czy biegania.

Opakowanie zawiera 3 sztuki, dzięki czemu przy odpowiedniej pielęgnacji wystarczy na trzy pełne miesiące użytkowania. Przy doborze soczewek progresywnych od CooperVision warto zwrócić uwagę na to do jakiego typu oczu są one dostosowane. Prezentowany model jest dostosowany do korekcji prezbiopii w przypadku oka dominującego.

 

Dla kogo soczewki Biofinity® Multifocal typ D?

 

Biofinity® Multifocal sprawdzą się przede wszystkim u osób cierpiących na prezbiopię (starowzroczność) oraz u tych, którym doskwiera suchość oka. Maksymalne nawilżenie zapewnia komfort przez cały okres użytkowania, nie powodując zaczerwienienia, ani żadnych innych podrażnień. Ponadto jest to świetna opcja dla osób aktywnych, których noszenie okularów na co dzień znacząco ogranicza w tym co robią.

 

Tryb noszenia soczewek Biofinity® Multifocal oraz ich pielęgnacja:

 

Progresywne soczewki Biofinity Multifocal typ D od Cooper Vision w głównej mierze służą do korygowania prezbiopii (starczowzroczności). Przeznaczone są do całomiesięcznego stosowania, dzięki czemu można nosić je non stop przez 30 dni, bez potrzeby ściągania na noc. Pozwala to uniknąć obowiązku używania specjalistycznego płynu i codziennej pielęgnacji. Jeśli jednak ktoś preferuje ściąganie soczewek na noc, również bez problemu można to robić. Wystarczy na ten czas umieścić szkła kontaktowe w specjalnym pojemniku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym. Należy jednak pamiętać, żeby przed tym koniecznie je oczyścić i zdezynfekować.

 

Parametry soczewek Biofinity® Multifocal typ D:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki progresywne
Soczewki całodobowe
Marka Soczewki Biofinity
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Cechy korygujące Dla oka dominującego
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
Dk/t 142 x 10-9
Uwodnienie 48%
Materiał Comfilcon A
Technologia Balanced Progressive™, Aquaform Comfort Science™
Znacznik SoftBlue
Tryb wymiany Dzienny i ciągły
  

Soczewki Biofinity Multifocal dla oka niedominującego:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiofinity
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 15 dni roboczych