#bioview 2 week 6 szt.

Plecak GRATIS! (do 2 op.)
Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

75,99 zł

Zakupy na raty 5 x 0%

(od 100 zł do 1500 zł)
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41


Promocja

Kup 2 op. soczewek, a otrzymasz plecak GRATIS!

Ernest87
5.0000
korzystałem z soczewek johnsnon i uważam, że te są nie tylko tańsze, ale też wygodniejsze

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


Dwutygodniowe soczewki kontaktowe #bioview 2 week to produkt III-ej generacji, wysoce nawilżony i z wysoką przepuszczalnością tlenu, przeznaczony do korygowania krótkowzroczności i nadwzroczności.

Soczewki najnowszej generacji - w soczewkach wykorzystano najnowszy materiał i innowacyjne technologie. Są one wynikiem pracy największych specjalistów w branży optycznej.
Intensywne i długotrwałe nawilżenie - dzięki materiałowi o wysokim stopniu uwodnienia i zdolnemu do gromadzenia cząsteczek wody soczewki kontaktowe #bioview 2 week są nawilżone nawet przez kilkanaście godzin od momentu założenia.
Błyskawiczne dopasowanie do oka - udoskonalona budowa wyrażona w cieńszych krawędziach i jedwabiście miękkiej powierzchni sprawia, że soczewki dopasowują się do oka w zaledwie kilka sekund.
Skuteczna ochrona przed UV - soczewki #bioview 2 week zawierają kompleks filtrów UVA/UVB, które zapewniają oczom skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.
Łatwe i intuicyjne zakładanie - #bioview 2 week
Łatwe i intuicyjne zakładanie - dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu po jednej ze stron sugerującemu, jak założyć soczewki, aplikacja #bioview 2 week nie sprawia problemów nawet początkującym użytkownikom.
Jedna para na dwa tygodnie - #bioview 2 week to soczewki planowej, dwutygodniowej wymiany. To oznacza, że z jednej pary możesz korzystać nawet przez czternaście dni. Warunek jest jeden: musisz pamiętać o ich regularnym oczyszczaniu.
 
 

Charakterystyka soczewek #bioview 2 week:

 

Podstawą soczewek kontaktowych #bioview 2 week jest silikonowo-hydrożelowy materiał, Olifilcon A. Charakteryzuje się wysokim stopniem uwodnienia i korzystnym parametrem tlenotransmisyjności. Soczewki są więc zarówno intensywnie i długotrwale nawilżone, jak i lekkie oraz nie powodują przedwczesnego zmęczenia oczu. Materiał ten skutecznie zatrzymuje cząsteczki wody w obrębie soczewki, dzięki czemu nie wysycha, a Ty cieszysz się wygodą – wolnością od suchości i podrażnień oczu. Zapewnia także swobodny przepływ tlenu z powietrza do rogówki, co utrzymuje cały narząd wzroku w dobrej kondycji i chroni przed wystąpieniem infekcji.

W ramach technologii Surface Grafting, #bioview 2 week zyskały jedwabistą gładkość i miękkość, a także zwiększoną elastyczność. To oznacza, że szybciej i dokładniej dopasowują się do oka i już po kilku sekundach od aplikacji stają się niewyczuwalne. Zmniejszone tarcie na linii powieka-soczewka minimalizuje ryzyko odczuwania soczewek w trakcie ich stosowania.

Dwutygodniowe soczewki #bioview 2 week gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości – wyraźne, bez szumów i refleksów. Dostępne w szerokim zakresie ujemnych i dodatnich mocy sferycznych są odpowiednie dla krótkowidzów i dalekowidzów, niezależnie od stopnia zaawansowania wady wzroku. Jasnoniebieskie zabarwienie – widoczne tylko na niezałożonej soczewce – to świetne wsparcie w nauce prawidłowego zakładania; „podpowiada”, którą stroną skierować soczewkę do oka. Z kolei wysokiej klasy filtry UVA/UVB zapewniają oczom niezbędną ochronę przed słońcem.

Soczewki kontaktowe #bioview 2 week są dostępne w opakowaniu z 6 sztukami. Znajdują się w poręcznym blistrze wypełnionym biozgodnym płynem. To soczewki tzw. systematycznej wymiany. Soczewki należy wymienić na nowe po maksymalnie dwóch tygodniach stosowania. Ponadto każdego dnia konieczne jest oczyszczenie soczewek przy pomocy przeznaczonego do tego płynu pielęgnacyjnego.

Soczewki #bioview 2 week to kolejny produkt z rozbudowanej grupy #bioview, w których znajdziesz również soczewki jednodniowe (#bioview Daily) i miesięczne (#bioview Monthly).

 

Dla kogo soczewki #bioview 2 week?

 
  • Dla osób preferujących dwutygodniowy tryb wymiany soczewek.
  • Dla osób, które nie mają problemu z obowiązkiem codziennego oczyszczania soczewek przy pomocy płynu pielęgnacyjnego.
  • Dla użytkowników oczekujących maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa stosowania.
  • Dla początkujących i doświadczonych użytkowników soczewek kontaktowych.
  • Dla krótkowidzów i dalekowidzów.
  • Dla osób długotrwale pracujących przy komputerze.
  • Dla osób ceniących najnowocześniejsze produkty optyczne od renomowanych producentów.
 

Pielęgnacja soczewek #bioview 2 week:

 

Aby soczewki #bioview 2 week spełniały wszystkie swoje funkcje oraz były bezpieczne i wygodne w stosowaniu, niezbędne jest regularne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego dedykowanego soczewkom – w celu ich dezynfekcji i nawilżenia. Wystarczy, że każdego wieczoru zdejmiesz soczewki, oczyścisz je, zwilżając wcześniej odrobiną preparatu i umieścisz w pojemniczku ze świeżą porcją płynu na co najmniej kilka godzin, a najlepiej całą noc. Po takim zabiegu będą gotowe do ponownego założenia!

 

Parametry soczewek #bioview 2 week:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Soczewki #bioview
Producent Visco Technology
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,7
Średnica 14,0
Dk/t 187.5 x 10-9
Uwodnienie 47%
Materiał Olifilcon A
Technologia Wetting Agent; Surface Grafting
Filtry UV >90% UVA/UVB
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentVisco Technology
Marka#bioview
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępność24 godziny