Soczewki #bioview Monthly

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Soczewki miesięczne #bioview Monthly

#bioview Monthly to jeden z rodzajów soczewek kontaktowych grupy #bioview. Nowoczesnych, stworzonych w oparciu o wysoce uwodniony, silikonowo-hydrożelowy materiał, a więc niezwykle wygodnych w codziennym stosowaniu i zapewniających perfekcyjną jakość widzenia.

Dla kogo soczewki #bioview Monthly?

Jak sama nazwa podpowiada, soczewki kontaktowe #bioview Monthly przeznaczone są do miesięcznego zastosowania. Oznacza to, że z jednej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni, ale pamiętając o codziennym oczyszczaniu i pielęgnacji przy użyciu przeznaczonego do tego preparatu. Soczewki te są więc idealną opcją dla osób nie mających problemu z regularnością takich czynności; które poszukują soczewek do długoterminowego zastosowania i które nie lubią poświęcać osobnej szafki na wiele opakowań jednodniowych soczewek. Miesięczne soczewki kontaktowe #bioview Monthly to także bardziej ekologiczny produkt, a więc ich zakup może usatysfakcjonować zwolenników rozwiązań przyjaznych dla środowiska.

Dostępne wersje opakowań soczewek #bioview Monthly:

Zalety soczewek kontaktowych #bioview Monthly:

Soczewki #bioview Monthly stworzono w oparciu o nowoczesny materiał Olifilcon A - wysoce uwodniony i przepuszczający tlen. Dzięki temu zapewniają one odpowiednie nawilżenie oczu, zapobiegając ich wysychaniu i zaczerwienieniu. Utrzymują wzrok w dobrej kondycji, znacząco zmniejszając ryzyko infekcji bakteryjnych i gwarantując ostre oraz wyraźne widzenie nawet pod koniec dnia, po wielogodzinnej pracy. Pozostają niewyczuwalne przez cały czas stosowania, dzięki dużej elastyczności materiału i jego idealnemu dopasowaniu do indywidualnego kształtu oka. Cecha ta potęgowana jest przez dodatkowy system stabilizujący, utrzymujący soczewkę w początkowym miejscu - bez podwijania i wypadania.

Na uwagę w przypadku miesięcznych soczewek #bioview Monthly, zasługuje również obecność filtrów UVA/UVB, które zapewniają oczom dodatkową ochronę przed szkodliwym działaniem słońca, pochłaniając ponad 90% promieniowania UV. Z #bioview Monthly mogą oczywiście korzystać również osoby, które sięgają pierwszy raz po tego typu rozwiązanie optyczne - soczewki wzbogacono bowiem o jasnoniebieskie zabarwienie znacząco ułatwiające ich aplikację.

Do głównych zalet soczewek miesięcznych #bioview Monthly należą:

  • eliminacja syndromu suchego oka,
  • przeciwdziałanie podrażnieniom i infekcjom oczu,
  • redukcja zmęczenia wzroku,
  • idealne dopasowanie do kształtu oka - niewyczuwalność soczewki przez cały czas stosowania,
  • łatwa i intuicyjna aplikacja,
  • dodatkowa ochrona oczu przed szkodliwym działaniem słońca,
  • konstrukcja umożliwiająca naturalne spływanie łez.

Pielęgnacja soczewek kontaktowych #bioview Monthly:

Aby soczewki miesięcznej wymiany służyły Ci jak najlepiej - były bezpieczne dla oczu i wygodne w stosowaniu oraz mogły być użytkowane przez cały miesiąc, konieczna jest ich codzienna pielęgnacja przy użyciu odpowiedniego płynu. Wystarczy delikatnie je oczyścić, a następnie umieścić na co najmniej kilka godzin w pojemniczku wypełnionym świeżą porcją preparatu.