Soczewki #bioview Daily

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Soczewki jednodniowe #bioview Daily

Jednodniowe soczewki kontaktowe #bioview Daily są produktem najnowszej generacji, łączącym w sobie innowacyjny, udoskonalony w każdym calu materiał oraz nowoczesną technologię produkcji. Dzięki temu soczewki te oferują widzenie w wysokiej rozdzielczości oraz niezwykłą wygodę stosowania - bez suchych i podrażnionych oczu.

Dla kogo soczewki #bioview Daily?

Jednodniowy tryb stosowania #bioview Daily, a więc wolność od obowiązku ich oczyszczania i pielęgnacji sprawia, że soczewki te są świetną opcją dla aktywnych osób - uprawiających różnego rodzaju sporty lub często podróżujących. Wysoki stopień uwodnienia soczewek spełnia oczekiwania użytkowników borykających się z problemem suchych i podrażnionych oczu - np. przez wielogodzinną pracę przy komputerze. Wzbogacone o jasnoniebieskie zabarwienie po jednej ze stron są łatwe i intuicyjne w aplikacji - fakt bardzo doceniany przez początkujących użytkowników. A jako że soczewki dostępne są w ujemnych i dodatnich mocach, i to w szerokim zakresie, mogą być stosowane zarówno przez krótko-, jak i dalekowidzów.

Zalety soczewek kontaktowych #bioview Daily:

Soczewki stworzone w oparciu o wysoce uwodniony materiał Omifilcon B, mające zdolność do magazynowania cząsteczek wody w swoim obrębie gwarantują całodniową wilgotność oczu. Eliminują więc problem suchych i podrażnionych oczu. Dzięki temu, że materiał charakteryzuje się również dużą elastycznością i miękkością, to #bioview Daily idealnie przylegają do oka. Za sprawą dodatkowego systemu stabilizującego utrzymują się w początkowej pozycji przez wiele godzin - bez podwijania i wypadania. Znika więc problem uczucia obcego ciała w oku. Dzięki dużej przepuszczalności tlenowej rogówka ma stały i swobodny dostęp do tlenu, co sprawia, że oczy są odporne na wszelkiego rodzaju infekcje, a wzrok nawet pod koniec dnia jest wypoczęty i gwarantuje ostre i nasycone widzenie.

Cechy jednodniowych soczewek #bioview Daily:

  • wielogodzinne nawilżenie, zapobiegające suchości i zaczerwienieniu oczu;
  • duża przepuszczalność tlenowa, utrzymująca oczy w zdrowiu - bez infekcji i podrażnień;
  • duża elastyczność, dzięki której soczewki idealnie dopasowują się do oka i eliminują uczucie obecności obcego ciała;
  • zabarwienie ułatwiające aplikację;
  • dodatkowe filtry UVA/UVB;
  • dodatkowy system stabilizujący - eliminuje problem podwijania i wypadania soczewek;
  • aksamitnie miękka powierzchnia;
  • zanurzenie w blistrze wypełnionym biozgodnym płynem - utrzymującym korzystne właściwości soczewek przez długi czas;
  • brak konieczności dodatkowej pielęgnacji.

Dobierz dla siebie odpowiednie opakowanie #bioview Daily

Aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, ofertę naszego sklepu wzbogaciliśmy o soczewki jednodniowe #bioview Daily w wielu różnych wariantach rozmiarowych i cenowych. Znajdziesz więc tutaj zarówno opakowanie na wypróbowanie lub podróż, jak i duże, ekonomiczne opakowanie do regularnego stosowania przez kilka miesięcy. To wiąże się z dużą rozpiętością cenową produktów, dzięki której zakupisz u nas swoje ulubione soczewki w ramach aktualnie posiadanego budżetu.