Soczewki Precision

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Soczewki jednodniowe Precision

Soczewki jednodniowe Precision stworzone zostały przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek optycznych na świecie - firmę Alcon Vision Care. Zaprojektowane przez doświadczonych naukowców, zbudowane z najlepszej jakości materiałów powstały po to, aby zapewnić ich użytkownikom komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Innowacyjna technologia wykorzystana do ich stworzenia gwarantuje widzenie w wysokiej rozdzielczości, zawsze i wszędzie.

Cechy charakterystyczne soczewek jednodniowych Precision

Precision 1-Day to soczewki kontaktowe codziennej wymiany, które dedykowane są dla krótkowidzów, oraz dalekowidzów. Są także dostępne w opcji dla astygmatyków w wersji Precision 1-Day for Astigmatism. Do ich stworzenia użyto wielu innowacyjnych rozwiązań, a materiał Verofilcon A, z którego zostały wykonane zapewnia im maksymalny stopień uwodnienia - 51% na zewnątrz i aż 80% na powierzchniach zewnętrznych. Tak wysoki poziom nawodnienia soczewki zapewnia jej nowoczesna technologia SMARTSURFACE, która tworzy na powierzchni soczewki niezwykle cienką warstwę wilgoci, która wykonana jest przede wszystkim z wody - dzięki temu noszenie soczewek Precision jest niezwykle komfortowe, zniwelowane zostaje wysychanie oczu, oraz ich podrażnienia, ponadto znacznie zmniejszone zostaje także tarcie na linii soczewka-powieka. Soczewki Precision charakteryzują się również udoskonaloną budową i cienkimi krawędziami, co zdecydowanie ułatwia ich zakładanie, oraz likwiduje dyskomfort wynikający z noszenia szkieł kontaktowych. Produkty tej marki dostępne są w szerokim zakresie mocy sferycznych oraz w różnych rodzajach, co sprawia, że z łatwością można dobrać idealny model dla siebie.

Regularne użytkowanie soczewek Precision zapewni Ci ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji, mocno nasycony kolorami, niezależnie od warunków otoczenia, czy też oświetlenia. Dodatkowo w ich konstrukcji wykorzystano innowacyjną technologię Precision Balance 8I4, dzięki której soczewka jest doskonale osadzona na powiece, idealnie dopasowuje się do oka i znacznie minimalizuje możliwość wypadania, oraz podwijania się. Soczewki Precision są ponadto wyposażone w filtry UV, które chronią oczy ich użytkownika przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Soczewki jednodniowe Precision - dla kogo będą idealnym wyborem?

Soczewki jednodniowe Precision sprawdzą się doskonale zarówno u krótkowidzów oraz dalekowidzów, są ponadto dostępne w wersji dla astygmatyków. Będą świetnym wyborem dla wszystkich osób, które pomimo wady wzroku nie chcą rezygnować z dodatkowych aktywności. Ponadto warto postawić na produkty tej marki, jeżeli często zdarza nam się zmagać z nadmierną suchością oraz podrażnieniami oczu. Ponadto, nie wymagają one codziennej pielęgnacji, co sprawia, że nie musimy tracić na tę czynność dodatkowego czasu, tylko możemy wykorzystać go w inny, przyjemny sposób. Precision to znakomita opcja, jeżeli szukamy soczewek kontaktowych wysokiej jakości, których noszenie będzie wiązało się z najwyższym poziomem wygody i komfortu. Na półkach naszego sklepu znajdą Państwo wyjątkowe modele szkieł, a dobranie ich do swoich potrzeb jest niezwykle proste i wygodne, a same soczewki dostępne w atrakcyjnych cenach.

Markowe soczewki Precision

Jednodniowe soczewki Dailies znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Alcon, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: