Air Optix® Plus HydraGlyde® 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

99,73 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Agata
5.0000
Moje pierwsze soczewki. Od pierwszego użycia nie miałam problemu z zakładaniem i zdejmowaniem. Bardzo komfortowe nawet po całym dniu czy miesiącu codziennego użytkowania. Polecam
Dagmara
5.0000
Fajne soczewki, nie są za cienkie (dla mnie atut),łatwe przy zakładaniu i zdejmowaniu, cały dzień czuję się komfortowo, nawet przy noszeniu w trybie całodobowym ok.3-4 dni. Do tej pory używałam Air View HD, te są troszkę droższe, ale i lepsze.Polecam
Monika
5.0000
Moje ulubione soczewki miesięczne. Dobrze się zakłada, nie wysuszają oczu, przedłużony tryb noszenia pozwala spokojnie na drzemkę czy sen. Nie tracą ostrości praktycznie. Bardzo komfortowe.

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde to sferyczne soczewki miesięczne, które znajdują się w ofercie jednego z najpopularniejszych na świecie producentów soczewek kontaktowych - Alcon® Vision Care. Firma ta od ponad 50 lat, dba nie tylko o innowacyjność, ale także o poprawę jakości widzenia swoich klientów.

 
Duży komfort użytkowania - za sprawą zaawansowanej technologii, dzięki której soczewki są stale nawilżone oraz świeże, nawet po całym dniu styczności z okiem.
5 razy wyższa przepuszczalność tlenu - przekłada się na stały dostęp powietrza do rogówki. To z kolei utrzymuje oczy w zdrowiu, bez podrażnień i nieestetycznego zaczerwienienia.
Wygodna i szybka aplikacja - możliwa dzięki sprawnemu dostosowaniu szkieł do oka: jego parametrów oraz kształtu oraz lekkiej i cienkiej struktury. Wyeliminowane zostaje ryzyko zawinięcia lub wypadnięcia soczewki.
Odpowiednia korekcja oka - jeśli tylko zdecydujesz się na regularne stosowanie soczewek oraz ich codzienną wymianę, możesz mieć pewność co do skutecznej korekcji wzroku, niezależnie od tego, czy borykasz się z krótko- czy dalekowzrocznością.
warstwa ochronna - Air Optix Plus HydraGlyde

 
Dodatkowa warstwa ochronna - zabezpieczająca przed gromadzeniem się złogów białka, powstałych w naturalnym procesie tworzenia się łez. Oczy są jeszcze bardziej czyste i zdrowe.
Szeroka gama wyboru mocy soczewek - możesz z łatwością dopasować je do swoich potrzeb, zarówno w przypadku krótkowzroczności, jak i dalekowzroczności.
 

Charakterystyka soczewek Air Optix Plus HydraGlyde:

 

Air Optix Plus HydraGlyde to soczewki kontaktowe wykonane z materiału o wysokiej właściwości oddychającej. Oznacza to, ciągły, regularny i optymalny przepływ tlenu przez soczewkę bezpośrednio do oczu, utrzymując przy tym zdrowe, białe oczy. Są to pierwsze i jedyne soczewki kontaktowe łączące w sobie cechy dwóch zaawansowanych technologii, SmartShield Technology and HydraGlyde oraz Moisture Matrix. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych technologii, soczewka utrzymuje długotrwały poziom wilgotności na powierzchni oka.

Technologia ochronna SmartShield zapewnia ochronną warstwę wilgoci, która zapobiega powstawaniu podrażnień, które mogą gromadzić się na soczewkach w okresie noszenia. Struktura HydraGlyde Moisture Matrix otacza powierzchnię soczewki trwałą wilgocią, aby utrzymać nawilżenie soczewek przez cały dzień. W związku z tym, soczewka posiada odpowiedni poziom dotlenienia oraz nawilżenia - bez efektu suchego oka.

Air Optix Plus HydraGlyde to pierwsze i jedyne soczewki kontaktowe z technologią HydraGlyde Moisture Matrix, zaprojektowaną tak, aby nawilżenie powierzchni soczewki utrzymywało się przez cały dzień.

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde gwarantują 5 razy wyższą przepuszczalność tlenu niż w konwencjonalnych soczewkach hydrożelowych o niskim Dk/t. Unikalna technologia SmartShield pomaga chronić soczewkę przed zanieczyszczeniami, np. pozostałościami kosmetyków i kremów do rąk, jest trwała i nierozłącznie połączona z soczewką.

 

Zalety soczewek Air Optix Plus HydraGlyde:

 
  • nieprzekrwione, zdrowiej wyglądające oczy,
  • możliwość okazjonalnego noszenia soczewek w trybie przedłużonym do 6 dni i nocy,
  • lepiej nawilżona powierzchnia,
  • zwiększona odporność na osady.
  • ochrona przed gromadzeniem się lipidów na powierzchni oka,
  • odpowiedni poziom dotleniania oczu, dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu,
  • wyższe o ponad 50% nawilżenie soczewki, nawet po 16 godzinach noszenia,
  • cienka struktura zapewnia łatwość i szybkość zakładania,
  • nie wywołują uczucia swędzenia, pieczenia czy podrażnienia,
  • wysoka jakość z niską ceną.
 

Korzyści noszenia Air Optix Plus HydraGlyde

 

Dzięki technologii SmartShield soczewki Air Optix Plus HydraGlyde są zabezpieczone przed gromadzeniem złogów, takich jak białka i lipidy, które są naturalnymi substancjami znajdującymi się łzach. Ponadto, wykorzystana technika pomaga chronić oczy przed działaniem substancji stosowanych codziennie podczas pielęgnacji twarzy, a więc toników, kremów czy żeli oczyszczających. Przy pomocy technologii HydraGlyde soczewki zapewniają wysoki komfort noszenia, ograniczając powstawanie zaczerwienienia, podrażnień czy uczucia suchości. Silikonowo-hydrożelowa struktura soczewki gwarantuje odpowiednie poziomy nawodnienia i wilgoci, nie zapominając przy tym o optymalnym dotlenieniu. Działa w celu przyciągnięcia i utrzymania wilgoci na powierzchni soczewki, aby soczewki były nawadniane przez cały dzień.

Air Optix plus HydraGlyde zapewniają dłuższą zwilżalność po 16 godzinach noszenia, w stosunku do innych soczewek kontaktowych dostępnych na rynku optycznym, co potwierdza zdolność do zapewniania wilgotności powierzchni soczewki i hydratacji powierzchni soczewki. Soczewki kontaktowe są dostępne z zakresem mocy od -12.00 do +8.00 Dioptrii. Dzięki opakowaniu zawierającym 6 sztuk soczewek, są one na wyciągnięcie ręki w każdej sytuacji awaryjnej. Maksymalny czas noszenia soczewki to miesiąc. Po upływie tego okresu, zaleca się wyrzucenie soczewki. Niezbędne jest również codzienne nawilżenie soczewki płynem. Soczewki firmy Alcon to połączenie komfortu, wysokiej jakości i niskiej ceny.

 

Parametry soczewek Air Optix® Plus HydraGlyde®:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Soczewki AIR OPTIX
Producent ALCON
Moc sferyczna -12,00 do -8,00 D (co 0,50 D)
-8,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 138 x 10-9
Uwodnienie 33%
Materiał Lotrafilcon B
Technologia HydraGlyde Moisture Matrix, Smartshield™
Tryb noszenia Dzienny lub przedłużony do 6 nocy
Znacznik strony Jasnoniebieskie zabarwienie
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaAir Optix
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępność24 godziny

Jak dobrać soczewki Air Optix® Plus HydraGlyde® 6 szt.?

Soczewki Air Optix® Plus HydraGlyde® 6 szt. są dostępne w opakowaniach zawierających 6 sztuk, co zapewnia użytkownikom wygodną ilość na miesiąc. Możesz dobrać soczewki samodzielnie, korzystając z podanych parametrów, lub skonsultować się z optometrystą dla indywidualnej oceny.

Czy soczewki Air Optix® Plus HydraGlyde® są bezpieczne?

Tak, soczewki Air Optix® Plus HydraGlyde® są bezpieczne, zapewniając wysoką jakość i komfort noszenia. Produkowane przez renomowanego producenta Alcon oraz oparte na innowacyjnej technologii, zapewniają bezpieczne użytkowanie przez cały miesiąc.

Do jakiej wady wzroku Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Soczewki Air Optix® Plus HydraGlyde® są przeznaczone do korekcji wad wzroku, takich jak krótkowzroczność lub dalekowzroczność, dzięki ich sferycznemu typowi korekcji.

Jak zakładać soczewki Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Przed zakładaniem soczewek Air Optix® Plus HydraGlyde® zaleca się dokładne umycie i osuszenie rąk. Następnie umieść soczewkę na opuszce palca wskazującego, rozszerzając powieki i delikatnie umieszczając soczewkę na oku. Upewnij się, że soczewka jest dobrze umiejscowiona na gałce ocznej.

Jak zdejmować soczewki Air Optix® Plus HydraGlyde®?

Do zdejmowania soczewek Air Optix® Plus HydraGlyde® ponownie dokładnie umyj i osusz dłonie. Następnie delikatnie przesuń dolną powiekę, aby odsłonić dolną krawędź soczewki. Używając opuszki palca wskazującego, delikatnie przesuń soczewkę w dół i wyjmij z oka.