MyDay® 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

80,49 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Małgorzata
5.0000
Do tej pory stosowałam soczewki miesięczne, dwutygodniowe i jednodniowe innych firm. Z MyDay CooperVision jestem zadowolona. Mają solidne i wygodne opakowania. Soczewki łatwo się zakładają, szybko przestaję je czuć, a moje oko dość długo pozostaje nawilżone, choć pod koniec dnia muszę więcej mrugać lub użyć kropli. Jak większość dotychczas stosowanych przeze mnie soczewek średnio sobie radzą w schładzanych klimatyzacją pomieszczeniach, więc nie mogę ich nosić codziennie do pracy. Gdyby były nieco tańsze, pewnie stałyby się moim nr 1, jak na razie są jedną z dwóch/trzech marek, jakie wybiorę.
Mateusz
5.0000
Jednodniowe soczewki MyDay? firmy CooperVision? to bardzo dobry i godny polecenia produkt, który koniecznie musisz spróbować na swoich oczach. Po pierwsze bardzo dobra i zachęcająca cena. Podczas noszenia tych soczewek na pewno nie pojawią się problemy ze zmęczonymi oraz podrażnionymi oczami. Zarówno rodzina, znajomi, jak i ja sam kupujemy oraz użytkujemy na własnych oczach te soczewki. Dlatego też polecamy śmiało ten produkt. Dzięki jednodniowym soczewkom skończyły się nasze pojawiające problemy z suchymi i zaczerwienionymi oczami. Dodatkowo, są giętkie i bardzo cienkie, przez co łatwo je się użytkuje. Nosząc te soczewki zapominam o wadzie wzroku jaką posiadam. Aktualnie bez problemu mogę uczestniczyć w zajęciach sportowych, nie używając okularów, a co najważniejsze, kierować samochód o każdej porze, nosząc soczewki przez cały dzień. Skończył się już dylemat pomiędzy wyborem miedzy okularami, a trudnymi do założenia oraz podrażniającymi oczy soczewkami. Polecam raz jeszcze!
Marta
5.0000
MyDay są bardzo komfortowe. Nie ma problemu z zakładaniem i wyjmowaniem soczewek, mimo tego, że są cienkie. Nie zdarzyło mi się również, żeby soczewka się rozerwała albo zawierała wadę fabryczną. Pod koniec dnia spojrzenie nadal jest świeże. Nie zauważyłam podrażnień, ani wysychania gałek ocznych. Wzrok nie jest przeciążony nawet podczas dłuższej pracy przy komputerze.

soczewki myday

Jednodniowe soczewki asferyczne MyDay® stworzone przez firmę Cooper Vision.

 
Technologia Aquaform - pozwoliła na stworzenie soczewek o wysokim uwodnieniu poprzez wiązanie nawilżenia w strukturze soczewek. Komfortowe rozwiązanie nawet w przypadku nadmiernie przesuszających się oczu.
Zaokrąglone krawędzie - udoskonalona struktura soczewek, uwidoczniona przede wszystkim w zaokrąglonych krawędziach sprawiła, że zmniejszone zostało tarcie na linii soczewka-powieka. To wyeliminowało problem podrażnień i zaczerwienienia.
Miękkość i elastyczność - materiał, z jakiego wykonano soczewki jest miękki i elastyczny, co znacząco ułatwia aplikację szkieł oraz eliminuje problem ich wyczuwalności.
Ochrona przed promieniowaniem UV - soczewki są niezwykle pomocne w zachowaniu długotrwałego zdrowia oczu, bo wzbogacone o nowoczesne filtry UVA/UVB chronią przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego, pochłaniając je w ponad 97%.
Tryb dzienny - soczewki MyDay

 
Tryb dzienny - soczewki MyDay są przeznaczone do jednodniowego stosowania, co oznacza, że wieczorem zdejmujesz je i wyrzucasz, a rano sięgasz po nową i świeżą parę. Bez dodatkowej pielęgnacji.
30 sztuk w opakowaniu - to w sam raz na 15 dni regularnego stosowania. Opakowanie to pozwala na wypróbowanie danego rodzaju soczewek lub połączenie je z innym, o innej mocy i stworzenie zestawu idealnie dopasowanego do Twojej wady wzroku.
 

Charakterystyka soczewek MyDay®:

 

Soczewki MyDay® stworzone zostały w oparciu o materiał silikonowo-hydrożelowy Stenfilcon A, gwarantujący uzyskanie wystarczającej przepuszczalności tlenu w soczewce. Soczewki MyDay® cechuje niski moduł Younga. Kolejną cechą soczewek jest uzyskanie znakomitej miękkości wraz z nietypową łatwością użytkowania. Jest ona zadziwiająco miękka i to bardziej niż dla zwyczajnych jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych, a przy tym łatwo się ją zakłada i zdejmuje. W celu zwiększenia komfortu w soczewce MyDay® zastosowano nowoczesną konstrukcję z gładką powierzchnią i zaokrąglonymi krawędziami. Taka struktura soczewki zapewnia uzyskanie bardziej naturalnego odczucia w trakcie noszenia soczewek, dlatego też powieka może bezproblemowo przesuwać się nad soczewką. Soczewki MyDay® posiadają filtry zabezpieczające oczy przed promieniowaniem UV, chroniąc w 85% przed promieniowaniem UVA i w 96% przed promieniowaniem UVB. Pomaga to zachować długotrwałe zdrowie oczu.

 

Dla kogo soczewki MyDay®?

 

MyDay® są soczewkami jednodniowymi dla osób z krótkowzrocznością i nadwzrocznością. Docenią je użytkownicy soczewek jednodniowych, a zwłaszcza ich najwyższą jakość oraz komfort noszenia. Polecane są wszystkim tym, którzy borykają się z suchością oczu przy każdorazowym użyciu innych soczewek kontaktowych.

 

Soczewki kontaktowe MyDay występują także często pod nazwą handlową iWear Harmony, Eyeoxy Daily Perfect, Superlens 1 Day Premium, iLoox Professional.

 

Parametry soczewek MyDay®:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka MyDay
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +5,00 D (co 0,25 D)
+5,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,4
Średnica 14,2
Dk/t 100 x 10-9
Uwodnienie 54%
Materiał Stenfilcon A
Technologia Aquaform®
Filtry UV 96% UVB, 85% UVA
 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaMyDay
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych