Soczewki MyDay

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Soczewki jednodniowe MyDay

W przeciągu każdego dnia Twoje oczy narażone są na wyzwania, które związane są z ciągle zmieniającymi się warunkami otoczenia: za bardzo ogrzewane, albo suche klimatyzowane środowisko, długotrwała praca przed monitorem komputera, albo też innych urządzeń cyfrowych. Twoje soczewki kontaktowe muszą sprostać wyżej wymienionym wyzwaniom.

Charakterystyka soczewek MyDay:

Odpowiedzią na powyższe wyzwania środowiska są jednodniowe soczewki kontaktowe MyDay, które zostały wykonane w nowoczesnej technologii Aquaform, będącej niewątpliwym przełomem w chemicznej budowie soczewek. Bez trudu dotrzymają Ci kroku w każdym pracowitym dniu Twojego życia, mimo że nie będziesz w ogóle ich czuć na oczach.

Oto, czego Ci potrzeba, aby doświadczyć wyjątkowych korzyści, które związane są z noszeniem jednodniowych soczewek MyDay:

  • soczewki, które łatwo założysz i o których podczas noszenia, szybko zapomnisz;
  • niezwykle proste zakładanie i ściąganie;
  • nowoczesny materiał silikonowo-hydrożelowy przepuszcza powietrze, dzięki temu Twoje oczy otrzymają odpowiednią ilość tlenu i pozostaną białe;
  • noszenie jednodniowych soczewek kontaktowych MyDay jest bardzo komfortowe, dzięki dużej zawartości wody;
  • do wyboru użytkownik ma opakowania 30 i 90 sztukowe, a także wersję 30 sztukowych soczewek torycznych (dla astygmatyków).

Co wyróżnia soczewki MyDay?

Materiał silikonowo-hydrożelowy, z którego stworzono soczewki MyDay stanowi doskonałe nawilżenie dla Twoich oczu. Aby osiągnąć jeszcze większy komfort noszenia, podczas tworzenia soczewek kontaktowych MyDay wykorzystano zaawansowaną konstrukcję wraz z zaokrąglonymi krawędziami i wygładzoną powierzchnią. Technologia MyDay umożliwia dużo bardziej naturalne odczucia podczas użytkowania soczewek. Powieki bez żadnego trudu mogą przesuwać się po soczewkach i praktycznie od razu po założeniu zapominamy, że mamy je na oczach. Twoje oczy będą pracować razem z Tobą przez cały czas. Jednodniowe soczewki kontaktowe MyDay zapewnią ci komfort, jak i nawilżenie oczu od rana aż do późnych godzin. To wszystko, czego Ci potrzeba, aby osiągnąć maksimum komfortu podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Markowe soczewki MyDay

Soczewki jednodniowe MyDay znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez CooperVision, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: