MyDay® 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

240,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Paulina
5.0000
Naprawdę nie spodziewałam się wiele po tych soczewkach. Byłam tak przyzwyczajona do korzystania z soczewek Johnson

soczewki myday

Soczewki MyDay® to jednodniowe soczewki asferyczne stworzone przez firmę Cooper Vision.

 
Technologia Aquaform - twórcy soczewek MyDay uzyskali efekt większego uwodnienia przy poprawieniu przepuszczalności tlenowej. Dzięki temu szkła kontaktowe są nie tylko komfortowe w codziennym użytkowaniu, ale także zdrowe dla oczu i skuteczne w korekcji wad wzroku.
Perfekcyjna miękkość - zastosowanie nowoczesnego, udoskonalonego materiału nadało soczewkom charakterystycznej miękkości, dzięki której są bardzo łatwe w aplikacji oraz zdejmowaniu i błyskawicznie dopasowują się do oka, pozostając niewyczuwalne przez cały okres stosowania.
 
Całodniowe nawilżenie - wysokie uwodnienie soczewek gwarantuje oczom wsparcie w postaci wysokiego i stałego poziomu nawilżenia. Nawet po kilkunastu godzinach od aplikacji oczy są wilgotne i w pełni sił.
Najwyższej jakości właściwości utleniające - zdrowie oraz dobrą kondycję oczu wspiera dobra przepuszczalność tlenowa soczewek. To dzięki temu parametrowi rogówka oka ma stały i swobodny dostęp do tlenu.
 
Ochrona przed promieniowaniem UV - soczewki MyDay

 
Ochrona przed promieniowaniem UV - wzbogacenie soczewek MyDay o nowoczesne filtry UVA/UVB sprawiło, że stanowią one doskonałą barierę oddzielającą oczy od szkodliwego promieniowania słonecznego.
Tryb jednodniowy - soczewki przeznaczone są do jednodniowego stosowania. Zdejmujesz je i wyrzucasz wieczorem, a o poranku sięgasz po nową parę. Bez konieczności ich pielęgnacji.
 

Charakterystyka soczewek MyDay®:

 

Soczewki MyDay®, wykonano w oparciu o technologię Aquaform®, gwarantującej uzyskanie optymalnego poziomu nawilżenia w soczewce, utrzymującego się po wielu godzinach ich użytkowania. Materiał silikonowo-hydrożelowy, Stenfilcon A, pozwala na uzyskanie optymalnej miękkości, a przy tym także wyjątkowej łatwości użytkowania. Produkt jest cudownie miękki - nawet bardziej niż typowe, jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe. Ich założenie i zdejmowanie także nie sprawi nam problemów.

Dla zwiększenia komfortu soczewki MyDay® wyposażono w zaawansowaną konstrukcję o gładkiej powierzchni i zaokrąglonych krawędzi. Taka struktura soczewek pozwala uzyskać bardziej naturalne odczucia w trakcie użytkowania soczewek, przez co powieka bez trudu będzie się przemieszczać nad soczewką. Soczewki MyDay® posiadają także filtry zabezpieczające przed promieniowaniem UV*, blokują 85% promieni UVA i 96% promieni UVB, co pozwala na zachowanie zdrowych oczu.

 

Dla kogo soczewki MyDay®?

 

MyDay® są soczewkami kontaktowymi dla osób z krótkowzrocznością i nadwzrocznością. Stworzone z myślą o osobach ceniących wygodę stosowania soczewek jednodniowych, zapewniają najwyższą jakość i komfort noszenia. Polecane są wszystkim tym, którzy uskarżają się na suchość oka podczas stosowania innego typu soczewek.

 

Soczewki kontaktowe MyDay występują także często pod nazwą handlową iWear Harmony, Eyeoxy Daily Perfect, Superlens 1 Day Premium, iLoox Professional.

 

Parametry soczewek MyDay®:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka MyDay
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +5,00 D (co 0,25 D)
+5,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,4
Średnica 14,2
Dk/t 100 x 10-9
Uwodnienie 54%
Materiał Stenfilcon A
Technologia Aquaform®
Filtry UV 96% UVB, 85% UVA
 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaMyDay
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych