Soczewki Interojo

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 26

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 26

Strona
na stronę

Soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne Interojo

Soczewki kontaktowe to niezwykle funkcjonalne produkty dla osób mających problemy ze wzrokiem. Są nie tylko niewidoczne, ale też wygodne. Nie ograniczają pola widzenia, można w nich także uprawiać aktywność fizyczną, w tym sporty wodne. Nic więc dziwnego, że coraz więcej posiadaczy okularów rezygnuje z tych tradycyjnych szkieł optycznych na rzecz soczewek Interojo.

Opis firmy Interojo

Interojo to firma koreańska, która specjalizuje się w produkcji miękkich soczewek kontaktowych. Powstała w 2000 roku. Obecnie marka Interojo znana jest i doceniana już nie tylko w Azji, ale i na całym świecie. W Polsce również można zaopatrzyć się w wyroby tej firmy. Na uwagę zasługują przede wszystkim soczewki AquaView oraz AirView. Soczewki AquaView dostępne są w kilku wersjach: AquaView Daily, AquaView Monthly, AquaView Toric, AquaView Moist, AquaView Moist 2 weeks i AquaView Color.

Zalety soczewek jednodniowych AquaView Daily

AquaView Daily to soczewki jednodniowe, a zatem do codziennej wymiany. Wykonane zostały z materiału Bioxifilcon A i charakteryzują się 58% uwodnieniem. Do ich produkcji wykorzystano hialuronian sodu, dzięki czemu otrzymano produkt niezwykle elastyczny i gładki. AquaView Daily gwarantują wysoką ostrość widzenia oraz ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Nadają się dla osób o wrażliwych oczach.

Zalety soczewek miesięcznych AquaView Monthly

AquaView Monthly to soczewki miesięczne, do stosowania w trybie dziennym. Wytworzono je z materiału Methafilcon A, a ich poziom uwodnienia wynosi 55%. Także w AquaView Monthly wykorzystano hialuronian sodu, by uzyskać soczewkę jedwabistą i bardzo miękką. AquaView Monthly wyróżnia fakt, że jest to soczewka niezwykle cienka. Ma także wbudowany filtr UV.

Zalety soczewek torycznych AquaView Toric

Soczewki Interojo to także AquaView Toric, czyli szkła kontaktowe miesięczne dla astygmatyków. Wyprodukowano je z materiału Hioxifilcon A. Poziom uwodnienia AquaView Toric to 55%. Dzięki zastosowaniu w tych produktach technologii High Definition Vision oraz Prism Ballasted Design, soczewki nie tylko zapewniają wysoką jakość widzenia, ale także doskonale dopasowują się do oka i nie przemieszczają się. Mają także lekko niebieskie zabarwienie, aby ułatwić ich zakładanie i zdejmowanie.

Zalety soczewek kontaktowych AquaView Moist

Hydrożelowe szkła kontaktowe AquaView Moist będą dobrym wyborem dla wymagających użytkowników. Soczewki te to unowocześniona wersja AquaView Monthly. Do ich produkcji wykorzystano Bioxifilcon B oraz hialuronian sodu. Zostały także wyposażone w filtr UV. Błękitne zabarwienie soczewek upraszcza proces ich zakładania i zdejmowania. Wykazują uwodnienie na poziomie 55%. Natomiast AquaView Moist 2 weeks to soczewki dwutygodniowe do stosowania w trybie dziennym.

Zalety soczewek kolorowych AquaView Color

AquaView Color to produkt dla wielbicieli szkieł kontaktowych zmieniających naturalny kolor oczu. Soczewki producenta Interojo wykonano z materiału Methafilcon A, ich uwodnienie wynosi 55%, mają także filtr UV. AquaView Color można używać aż do 30 dni, ale tylko w trybie dziennym, więc na noc należy je zdejmować.

Zalety soczewek kontaktowych AirView

Firma Interojo, poza marką AquaView oferuje także soczewki AirView, a dokładnie AirView HD Plus Monthly. To szkła kontaktowe miesięczne silikonowo-hydrożelowe, wytworzone z materiału Innofilcon A, o uwodnieniu na poziomie 55% oraz wysokiej tleno-przepuszczalności. Są także odporne na zanieczyszczenia i bardzo komfortowe.

Markowe produkty Interojo

Soczewki kontaktowe firmy Interojo znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.