AquaView Color

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Soczewki kolorowe AquaView Color

Soczewki kontaktowe, już od kilku lat, podbijają świat, pozwalając osobom z wadami wzroku, na aktywny tryb życia. Jeszcze do niedawna kolor tęczówki, był na stałe przypisany wizerunkowi danej osoby. Jednak w trosce o zadowolenie wszystkich konsumentów, producenci proponują dość nietypowe zastosowanie, w postaci kolorowych soczewek. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcę wyeksponować swój naturalny kolor tęczówki bądź go zupełnie odmienić.

Soczewki kolorowe korekcyjne czy zerówki?

Soczewki kolorowe mogą nosić nie tylko osoby, borykające się z wadą wzroku, ale również te, które widzą doskonale. Decydując się na zakup soczewek kolorowych, ze względu na korektę wzroku, dobieramy je w taki sam sposób, jak te bezbarwne. Wobec tego powinniśmy wybierać modele, będące zgodne z wynikami badań okulistycznych. Z kolei, gdy kupujemy tzw. zerówki, należy zapoznać się z zasadami higieny oraz pielęgnacji, celem uniknięcia podrażnień oczu.

Zalety soczewek kolorowych AquaView Color

Po kolorowe soczewki sięgają osoby, które chcą nadać swojemu spojrzeniu przenikliwości, albo pragną, aby kolor ich oczu był intensywniejszy lub ciekawszy. Stosowanie soczewek AquaView Color opiera się na miesięcznej wymianie. Z tego względu wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Wykorzystujemy w tym celu specjalne środki do pielęgnacji. Soczewki kolorowe, umożliwiają zarówno korekcję wady wzroku, jak też zmianę koloru tęczówki. Ich cechą charakterystyczną jest sferyczna budowa, która zapewnia znacznie lepszą ostrość widzenia. Ponadto wyposażone zostały w filtry UV, co gwarantuje skuteczną ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. Rekomendowane są szczególnie dla osób, potrzebujących nieustannego nawilżenia oka. Dzięki temu wyróżniają się komfortowym i wygodnym noszeniem.

Dla kogo soczewki kolorowe AquaView Color?

Soczewki AquaView Color dostępne są w zróżnicowanej gamie kolorystycznej, począwszy od brązowych, poprzez szare, zielone, szafirowe, a nawet miodowe lub turkusowe. Sprawdzą się nie tylko w trakcie codziennego użytkowania, ale także większych wyjść albo imprez. Możemy zdecydować się na taki kolor, który lubimy najbardziej albo dopasować do typu posiadanej urody. Poza włosami warto wówczas zwrócić uwagę także na kolor cery, a nawet ubioru. Osoby, które marzą o zmianie barwy oczu, w końcu będą mogły poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Co więcej opakowania różnią się między sobą wielkością. W naszym sklepie, otrzymujesz możliwość zakupu soczewek w pudełku liczącym 2 albo 6 sztuk. Bogaty wybór sprawi, że każdy klient, znajdzie coś dla siebie i z łatwością zmieni swój wizerunek.

Zobacz także: