AquaView Color 2 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

59,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Eliza
5.0000
Soczewki są rewelacyjne, nigdy wcześniej nie używałam żadnych, bo nie mam wady wzroku - chciałam zmienić kolor swoich oczu i nawet na moich ciemno zielonych niebieskie wyglądają genialnie. Nie miałam też problemu z założeniem czy ściągnięciem, chociaż robiłam to po raz pierwszy.
Soczewki AquaView Color w mocy 0,00D są kolorowymi soczewkami miesięcznymi, zapewniającymi zmianę koloru tęczówki.
 
Intensywne nawilżenie - wykorzystanie wysoko uwodnionego materiału pozwoliło na uzyskanie jeszcze lepszego nawilżenia soczewek i tym samym wyeliminowanie problemu suchego i podrażnionego oka.
Duża przepuszczalność tlenowa - w porównaniu do wielu szkieł kontaktowych z niskiej półki soczewki kolorowe AquaView Color podarowują oczom stały dostęp do powietrza i dzięki temu zapobiegają ich przedwczesnemu zmęczeniu oraz infekcjom.
Asferyczna budowa - korzystanie z kolorowych soczewek jest jeszcze wygodniejsze, dzięki ich udoskonalonej, asferycznej budowie i funkcji błyskawicznego dopasowania do kształtu oka.
Nowoczesne filtry UV - soczewki AquaView Color zostały wzbogacone o nowoczesne filtry UVA/UVB, które pochłaniają blisko 98% szkodliwego promieniowania i stanowią optymalną ochronę wzroku przed słońcem.
Naturalny efekt zmiany koloru oczu - AquaView Color

 
Naturalny efekt zmiany koloru oczu - decydując się na korzystanie z AquaView Color, możesz mieć pewność, że uzyskany w ten sposób efekt będzie całkowicie naturalny i podkreśli wrodzoną barwę oczu. To zasługa nowoczesnej techniki wdrukowywania koloru w środek soczewek.
Wiele kolorów do wyboru - piwny brąz, miodowa żółć czy kocia szarość? Do wyboru masz aż siedem różnorodnych kolorów soczewek.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Color:

 

AquaView Color są podlegającymi miesięcznej wymianie, kolorowe soczewki kontaktowe, cechujące się wysokim komfortem użytkowania. Powstałe z materiału Methafilcon A, soczewki AquaView Color wraz z wysokim poziomem ich uwodnienia (55%) zapewnia doskonałe nawilżenie w trakcie całego okresu ich noszenia. Przepuszczalność tlenu wyrażona wskaźnikiem Dk/t osiąga wartość 19. Dodatkowo, AquaView Color cechują się asferyczną budowa, zapewniająca wyższą jakość widzenia w zestawieniu do typowych kolorowych soczewek sferycznych. Soczewki poza walorami estetycznymi, zostały wyposażone w filtry UV, będące zabezpieczeniem oczu przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego.

 

Dla kogo soczewki AquaView Color?

 

AquaView Color zadowolą użytkowników soczewek kontaktowych, dążących do zmiany koloru oczu. Dodatkowo, poleca się je osobom, mającym problemy z przesychającym okiem. Wysokie nawilżenie soczewek w soczewkach AquaView Color zapewnia zdecydowaną poprawę komfortu noszenia. Soczewki AquaView Color dostępne są również w ujemnych mocach korekcyjnych.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki AquaView Color podlegają miesięcznej wymianie i noszeniu w trybie dziennym a więc wymagają czyszczenia i dezynfekcji specjalnym płynem do pielęgnacji. Do ich pielęgnacji polecamy płyny czyszcząco - dezynfekujące z rodziny Clean Active dostępne w naszej ofercie.

 

Soczewki kontaktowe AquaView Color dostępne są w kolorach:

 
  • Amethyst - soczewki kolorowe ametystowe
  • Brown - soczewki kolorowe brązowe
  • Gray - soczewki kolorowe szare
  • Green - soczewki kolorowe zielone
  • True Sapphire - soczewki kolorowe szafirowe
  • Honey - soczewki kolorowe miodowe
  • Turquoise - soczewki kolorowe turkusowe

 

<soczewki kolorowe AquaView Color

 

Parametry soczewek AquaView Color:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki kolorowe
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna 0,00 D - w wersji plano
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Kolor Amethyst, Brown, Gray, Green, True Sapphire, Honey, Turquoise
Dk/t 19 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Methafilcon A
Tryb wymiany Dzienny
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu i z mocami korekcyjnymi:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiAmethyst, Brown, Green, Grey, Honey, True Sapphire, Turquoise
Dostępność24 godziny