AquaView Monthly 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

35,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Angelika
5.0000
Pierwszy raz zamówiłam soczewki przez internet i jestem bardzo zadowolona - szybka dostawa, miła obsługa, soczewki dobrze się spisują. Polecam!
Joanna
5.0000
Postanowiłam wypróbować te soczewki i nie żałuję, jak dla mnie są całkiem fajne, nie czuję w ogóle żadnego dyskomfortu używając ich przez cały dzień
Julia
5.0000
Bardzo komfortowe soczewki, nie wysuszają oka, mogę w nich chodzić przez cały dzień.

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


Informacja

Informujemy, że soczewki mogą być wysyłane bez opakowania zbiorczego.

AquaView Monthly są miesięcznymi soczewkami asferycznymi, przeznaczonymi do korygowania wad krótkowzroczności i nadwzroczności.
 

Ochrona przed suchością oka - wykonanie z materiału o aż 55-procentowym uwodnieniu pozwoliło twórcom na uzyskanie wysoce nawilżonych soczewek kontaktowych, zapobiegających syndromowi suchego oka i gwarantujących najwyższy komfort stosowania.
Najwyższej jakości właściwości utleniające - materiał Methafilcon A charakteryzuje się również wysokim współczynnikiem przepuszczalności tlenowej. Dzięki temu soczewki są niezwykle komfortowe w stosowaniu - pozostają niewyczuwalne i nie powodują podrażnień.
Idealna jakość widzenia - asferyczny kształt soczewek przekłada się na jeszcze lepszą jakość widzenia - bez szumów, refleksów i efektu halo. Obraz jest ostry, o nasyconych kolorach.
Łatwa i przyjemna aplikacja - soczewki posiadają ultracienkie krawędzie, dzięki którym są bardzo łatwe w zakładaniu oraz zdejmowaniu, nawet przez początkujących użytkowników.
Ochrona przed promieniowaniem UV - AquaView Monthly

 
Ochrona przed promieniowaniem UV - każda z soczewek została wzbogacona o kompleks nowoczesnych filtrów, które pochłaniają ponad 90% szkodliwego promieniowania słonecznego. Dzięki temu oczy są jeszcze zdrowsze.
Tryb miesięczny - soczewki AquaView Monthly przeznaczone są do miesięcznego trybu stosowania, co oznacza, że z jednej pary, przy odpowiedniej pielęgnacji, możesz korzystać nawet przez 30 dni.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Monthly:

 

AquaView Monthly są soczewkami planowej wymiany, zakładanymi w ciągu dnia i zdejmowanymi przed snem. Utworzono je z materiału Methafilcon A, którego cechy idealnie łączą się z 55% nawilżeniem soczewki. Poziom komfortu dla użytkownika soczewek AquaView Monthly jest bardzo wysoki już od momentu pierwszej ich aplikacji, aż do ostatniego dnia użytkowania. Użyty w soczewce, hialuronian sodu zapewnia ochronę przed "suchością oka".

Współczynnik przepuszczalności tlenu ma wartość 22, co oznacza że użytkownik nie skarży się na odczucie dyskomfortu, występującego podczas użytkowania niektórych soczewek kontaktowych. Konstrukcja soczewek AquaView Monthly jest asferyczna i ma ona decydujący wpływ w zdecydowanej poprawie ostrości widzenia. Poziom widzenia jest dużo większy w porównaniu do typowych soczewek sferycznych.

Soczewki AquaView Monthly są jednymi z najcieńszych soczewek. Dzięki temu zakładanie soczewek jest niezwykle łatwe, a komfort noszenia bardzo wysoki, ponieważ soczewki są niewyczuwalne na oku. Soczewki posiadają filtry UVA oraz UVB chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem.

 

Dla kogo soczewki AquaView Monthly?

 

Soczewki asferyczne AquaView Monthly z planową wymianą, dedykowane są dla osób z wadami krótkowzroczności i nadwzroczności. Są idealne również dla osób z objawami "suchego oka", które w związku z czym rezygnują z noszenia szkieł kontaktowych.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki AquaView Monthly są miesięcznymi soczewkami przeznaczonymi do noszenia w dzień, a więc wymagają codziennej pielęgnacji. Do czyszczenia soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące z linii Clean Active dostępne w naszej ofercie.

 

Parametry soczewek AquaView Monthly:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -20,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +12,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Methafilcon A
Filtry UV >90%
  

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępność24 godziny