Zestaw startowy FitView Daily Plus 10 szt.

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

19,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Super cena
Anna
5.0000
Zamówiłam 10 sztuk na próbę i okazały się naprawdę wygodne, nie czuję ich wogóle na oczach, są super, dziś zamawiam kolejne opakowanie, tym razem większe :)
Wioletta
5.0000
To był pierwszy raz, kiedy zamówiłam soczewki przez internet i jestem mega zadowolona, przede wszystkim z dostawy w 24h! Soczewki są bardzo wygodne, nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu, polecam!
Eryk
5.0000
dobry zestaw startowy i dobra jakość

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


FitView Daily Plus są to jednodniowe soczewki kontaktowe do noszenia w trybie codziennej wymiany.

 
 
 
Wielopłaszczyznowa konstrukcja - umożliwia łatwe dopasowanie soczewek do powierzchni oka, a poszerzone krawędzie wpływają na prawidłową i całkowicie naturalną pracę gruczołów łzowych - oczy są zawsze wypoczęte, a spojrzenie zyskuje naturalnego blasku.
Idealnie nawilżone soczewki - zapewniają wygodę stosowania przez cały dzień i w różnych sytuacjach. Jest to bardzo dobra alternatywa dla korekcji okularowej, szczególnie dla osób zapracowanych i prowadzących aktywny tryb życia. Markowe soczewki o wysokim stopniu uwodnienia świetnie sprawdzają się zarówno u osób spędzających wiele godzin przed ekranem komputera, polecane są też dla pasjonatów różnych dyscyplin sportu.
Wygoda stosowania - pod koniec dnia wystarczy zdjąć używaną parę i następnego poranka założyć po prostu nową. Dzięki temu nie trzeba martwić się o dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne, związane ze stosowaniem każdego dnia płynu do czyszczenia soczewek.
Ochrona antybakteryjna - powierzchnia soczewek pokryta jest specjalnym środkiem antybakteryjnym, który chroni oczy przed gromadzeniem się osadów białkowych. Takie właściwości soczewek FitView Daily Plus gwarantują najwyższy poziom higieny, co zapobiega ewentualnym infekcjom i podrażnieniom.
Filtry UVA i UVB - FitView Daily Plus

 
Filtry UVA i UVB - blokują około 90% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego, co stanowi profesjonalną ochronę przeciwsłoneczną. Jest to nieocenione szczególnie w upalne dni w sezonie letnim.
Opakowanie startowe - w sam raz, aby wypróbować soczewki i zdecydować się na kontynuację takiej metody korekcji wzroku. Małe opakowanie to również świetnie rozwiązanie dla osób, które korzystają z soczewek kontaktowych okazjonalnie, np. podczas wyjazdu lub uprawiania sportu.
 

Charakterystyka soczewek FitView Daily Plus:


Przy pomocy sferycznych soczewek FitView Daily Plus następuje korekcja wad krótkowzroczności i nadwzroczności. Soczewki powstały w oparciu o materiał Methafilcon A, gwarantujący idealne nawilżenie soczewek w trakcie całego dnia użytkowania (56% zawartość wody) oraz mający bezpośredni wpływ na wygodę noszenia. Dodatkowo, soczewki FitView Daily Plus, na skutek wysokich wartości przepuszczalności tlenu (Dk/t o wartości 22), nie podrażniają rogówki. W procesie produkcyjnym soczewek zastosowano wielopłaszczyznowość, zapewniającą dopasowanie się soczewek do oczu. Dzięki asferycznej konstrukcji, powiększony został obszar krawędzi soczewki, zapewniając naturalne dla oczu, spływanie łez. Specjalny środek antybakteryjny, Powierzchnia soczewek FitView Daily Plus została pokryta wyjątkowym środkiem antybakteryjnym, chroniącym przed nagromadzaniem się osadów białkowych na ich powierzchni. Soczewki posiadają wbudowane filtry chroniące przed promieniowaniem UVA oraz UVB.

Dla kogo soczewki FitView Daily Plus?


FitView Daily Plus są jednorazowymi soczewkami kontaktowymi dla osób, preferujących sposób korekcji wady wzroku poddawanej codziennej wymianie. Przy tym jako soczewki jednodniowe, nie wymagają użycia dodatkowych środków pielęgnacyjnych. Proponowane są szczególnie dla osób oczekujących od soczewek łatwego zakładania i delikatności.


Soczewki FitView Daily Plus to rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
 

 


Soczewki FtiView Daily 10szt. wysyłane są bez opakowania zbiorczego.

 

Parametry soczewek FitView Daily Plus:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki FitView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Methafilcon A
Filtry UV Tak
 

Soczewki dostępne są także w większych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaFitView
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępność24 godziny