Zestaw startowy FitView Advance Monthly 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

7,36 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Super cena
Monika
5.0000
Od dwóch lat je zamawiam

Informacja o dostępności

Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

FitView Advance Monthly - soczewki kontaktowe o miesięcznym trybie stosowania, przeznaczone do korekcji krótkowzroczności (do -10D) i dalekowzroczności (do +6D).

Długotrwałe nawilżenie - soczewki charakteryzują się aż 50-procentowym stopniem uwodnienia, co przekłada się na ich niezwykle korzystne nawilżenie. Koniec z suchością i podrażnieniami oczu!
Innowacyjny materiał hydrożelowy - aby soczewki były jeszcze wygodniejsze w codziennym stosowaniu oraz w pełni zdrowe dla oczu, do ich stworzenia wykorzystano innowacyjny, hydrożelowy materiał o nazwie Filcon II.
Swobodny dostęp do tlenu - soczewki cechują się podwyższonym parametrem przepuszczalności tlenowej, co sprawia, że oczy mają stały i swobodny dostęp do powietrza i tym samym są bardziej odporne na wszelkiego rodzaju infekcje.
Błyskawiczne dopasowanie do oka - dzięki udoskonalonemu designowi soczewek, zaprojektowanemu przez specjalistów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, szkła kontaktowe jeszcze szybciej i dokładniej dopasowują się do indywidualnego kształtu oka. Pozostają niewyczuwalne przez cały czas stosowania.
Skuteczna korekcja wzroku - FitView Advance Monthly

 
Skuteczna korekcja wzroku - soczewki przeznaczone są do korekcji krótko- oraz dalekowzroczności. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy dopasowanie ich do potrzeb użytkownika jest jeszcze łatwiejsze.
Miesięczny tryb stosowania - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni, jeśli tylko będziesz pamiętać o ich cowieczornym umieszczeniu w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym.
 

Charakterystyka soczewek FitView Advance Monthly:

 

Soczewki miesięczne FitView Advance Monthly wykonane są z wysokojakościowego materiału hydrożelowego Filcon II 2. Połączenie cech materiału z technologią materiałową zapewniają użytkowania na najwyższym poziomie. Wysokie parametry uwodnienia soczewek (50%) oraz przepuszczalności tlenu Dk/t (23,8) pozwalają na uzyskanie nawilżenia oczu na odpowiednim poziomie. Najnowszy model soczewek kontaktowych FitView Advance Monthly zaprojektowali specjaliści z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

 

Dla kogo soczewki FitView Advance Monthly?

 

FitView Advance Monthly sprawdzą się idealnie u osób z wadą krótkowzroczności oraz dalekowzroczności, którzy preferują użytkowanie soczewek w mięsięcznym trybie. W związku z tym soczewki FitView Advance Monthly należy poddawać systematycznej codziennej pielęgnacji. Płyny pielęgnacyjne Clean Active to zalecane metody ochrony, dostępne w ofercie naszego sklepu. Zestaw startowy soczewek FitView Monthly to idealny wybór dla osób niezdecydowanych i podróżujących.

 

Soczewki są dostępne również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentSupervision
MarkaFitView
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów