Zestaw startowy FitView Vitamine Daily 10 szt.

NOWOŚĆ
Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

19,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Super cena
Marta
5.0000
Bardzo dobre soczewki. Cieniutkie, nie czuć w ogóle na oku, nie obsychają, świetna ostrość widzenia, nie pływają po oku, a na dodatek mogę w nich chodzić dosłownie cały dzień. Porównywalne z Acuvue 1-day Moist, tylko tańsze. Zostanę przy nich na dłużej. Polecam.
Samanta
5.0000
Soczewki cudowne i sprawdziły się w bardzo ciężkich warunkach. Kurz, wiatr, poligon i jazda czołgiem. Dodatkowo zachorowałam i spałam w nich ok 15 godzin.Jak napisała Pani Marta - cieniutkie i w ogóle nie czuć ich na oku. POLECAM.
program ochrony:

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


koniec produkcji:

Informacja o dostępności

 

Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Soczewki FitView Vitamine Daily są miękkimi szkłami kontaktowymi dedykowanymi dla krótkowidzów i dalekowidzów.

 
Bardzo wysoki poziom nawilżenia - codzienne korzystanie z soczewek FitView Viitamine Daily jest niezwykle wygodne m.in. dzięki ich intensywnemu nawilżeniu, utrzymującemu się nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji.
Najwyższej jakości właściwości utleniające - materiał, z jakiego wykonano soczewki charakteryzuje się korzystną przepuszczalnością tlenową, dzięki czemu oczom zapewniony jest stały dostęp do tlenu oraz zapobiega się występowaniu infekcji.
Wielopłaszczyznowa budowa - soczewki idealnie dopasowują się do kształtu oka już w zaledwie kilka sekund od momentu aplikacji. Dzięki temu pozostają niewyczuwalne przez cały okres stosowania.
Powłoka antybakteryjna - aby użytkownicy cieszyli się doskonałą kondycją wzroku i zdrowiem oczu, twórcy wzbogacili soczewki o antybakteryjną powłokę, utrzymującą szkła w nieskazitelnej czystości przez cały okres ich użytkowania.
Blister z biozgodnym płynem - FitView Vitamine Daily

 
Blister z biozgodnym płynem z kompleksem witamin - aby soczewki utrzymały swoje drogocenne właściwości przez długi czas i były gotowe do użycia w każdym momencie, zostały umieszczone w szczelnym blistrze wypełnionym biozgodnym płynem z kompleksem witamin z grupy E i B.
Zestaw na początek - opakowanie startowe zawiera 10 sztuk soczewek. To w sam raz, żeby przekonać się o ich dobroczynnym działaniu na własnych oczach, a w razie problemów zrezygnować bez zmarnowania pieniędzy.
 


Charakterystyka soczewek FitView Vitamine Daily:

 

Jednodniowe soczewki sferyczne FitView Vitamine Daily cechują się tym, że nie jest konieczne użycie dodatkowej ich pielęgnacji. Zastosowanie podczas produkcji materiału Etafilcon A, łącząc je z 58% uwodnieniem soczewki, uzyskano bardzo dobry poziom nawilżenia i komfortu w ciągu całego dnia użytkowania. Współczynnik przepuszczalności tlenu wynosi 25.

Soczewki FitView Vitamine Daily umieszczone są w roztworze soli fizjologicznej uzupełnionych witaminami E, B6 i B16, a także substancji nawilżającej MPC. Jest to ważne w utrzymaniu odpowiedniej kondycji oczu, a także jakości korekcji. Cenne są wzmacnianie siły wzroku i profilaktyka zwyrodnienia plamki żółtej przez witaminy, należące do grupy B (B6, B12). Witamina E posiada najlepsze właściwości przeciwutleniające wśród witamin, zapewniając tym samym ochronę organizmu przed negatywnym oddziaływaniem wolnych rodników, których zbyt duże nagromadzenie prowadzi do śmierci komórek formujących tkanki gałki ocznej. Poza tym, soczewki FitView Vitamine Daily posiadają wysoką przepuszczalność tlenu, zapobiegając tym samym powstawaniu podrażnień i zanieczyszczeń oczu.

Soczewki FitView Vitamine Daily niezwykle łatwo dostosowują się do gałek ocznym, poprzez użycie wielopłaszczyznowej budowy. Asferyczna konstrukcja z krzywizną główna i peryferyjną zwiększa obszar krawędzi soczewki, zapewniając naturalne dla oczu spływanie łez. Dodatkowo, na soczewkach umieszczono substancję antybakteryjną, utrzymującą szkła w czystości i gwarantującą uzyskanie najwyższego komfortu noszenia.

 

Dla kogo soczewki FitView Vitamine Daily?

 

Soczewki FitView Vitamine Daily proponuje się w szczególności osobom:

  • ceniącym soczewki jednodniowe ze względu na ich wygodę użycia, nie wymagającej dodatkowej pielęgnacji,
  • wybierającym soczewki proste w zakładaniu i zdejmowaniu,
  • prowadzącym aktywny styl życia,
  • uskarżających się na suchość oczu.

 

Soczewki FitView Vitamine Daily 10 szt. wysyłane są bez opakowania zbiorczego

 

Soczewki są dostępne również w większych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentPEGAVISION
MarkaFitView
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępność24 godziny