Clariti® 1 Day 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 5 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

68,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Paulina
5.0000
Jak dotąd działają bez zarzutu. Używam je od 3 tygodni i zamierzam kupić kolejne opakowanie. Wygodnie dopasowują się do oka. Nie mam żadnych problemów w ich zakładaniu i zdejmowaniu soczewek. Są dobrze nawilżone, dlatego zdecydowanie nie są wyczuwalne na oczach.

Borykasz się z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością i marzysz o wygodnym rozwiązaniu, które pozwoli ci zapomnieć o wadzie wzroku? Zapoznaj się z ofertę jednego z najbardziej prestiżowych producentów soczewek kontaktowych i sprawdź, jak działają soczewki Clariti 1 Day.

Soczewki jednodniowe to rozwiązanie, które docenią nawet najbardziej zapracowane osoby. Brak konieczności martwienia się o ich przechowywanie to zdecydowany ich atut, zwłaszcza gdy podróżujemy. Wraz z wprowadzeniem na rynek jednodniowych rozwiązań, użytkowanie soczewek stało się tak łatwe, jak nigdy przedtem. Oferta soczewek jednodniowych obejmuje jednak wiele produktów o różnych parametrach. Warto zadbać o to, aby Twój wybór padł na soczewki, które nie tylko wspomogą twoje widzenie, ale też zagwarantują zdrowie twoich oczu. Właśnie takie są sferyczne soczewki kontaktowe Clariti 1 Day. Zdrowy wygląd oczu często decyduje o zdrowym wyglądzie całej twarzy. Wypoczęte oczy, pozbawione zaczerwienień z pewnością poprawią nasze samopoczucie. Ale Clariti 1 Day zapewni nam nie tylko kwitnący wygląd.

 
Technologia WetLoc - to dzięki jej zastosowaniu soczewki utrzymują stały poziom nawilżenia przez cały dzień, zapobiegając niekomfortowemu wysychaniu oczu oraz podrażnieniom i tym samym znacząco zwiększając komfort użytkowania.
Asferyczny kształt - udoskonalony kształt soczewek uwidoczniony w zaokrąglonych krawędziach minimalizuje aberracje optyczne oraz zmniejsza styczność soczewki z powieką. To daje jeszcze większą wygodę użytkowania i przekłada się na jeszcze wyraźniejsze widzenie.
Ochrona przed promieniowaniem UV - każda z soczewek została wzbogacona w nowoczesne filtry UVA/UVB, dzięki którym chroni oko przed niekorzystnym oddziaływaniem promieni słonecznych.
Skuteczna korekcja wady wzroku - soczewki Clariti 1 Day dedykowane są osobom, które borykają się z krótko- lub dalekowzrocznością. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy są niezwykle uniwersalne.
Nowa para każdego dnia - Clariti 1 Day

 
Nowa para każdego dnia - soczewki przeznaczone są do jednodniowego użytku, co oznacza że nie musisz martwić się ich cowieczorną pielęgnacją. Po prostu każdego poranka sięgasz po nową i świeżą parę, ciesząc się perfekcyjną higieną.
Małe opakowanie - zawiera 30 sztuk soczewek. Jest idealne na wypróbowanie danego rodzaju szkieł lub połączenie zestawu z innym, o różniącej się mocy.
 

Charakterystyka soczewek Clariti® 1 Day:

 

Niezależnie od tego, czy nosimy soczewki kontaktowe, czy zostajemy przy okularach, każdy z nas odczuwał kiedyś nieprzyjemne objawy związane z dyskomfortem oczu. Spowodowane jest to nie tylko stylem życia (praca przy komputerze negatywnie odbija się na naszym wzroku), ale też środowiskiem - smogiem, zanieczyszczeniami, dymem papierosowym. Przez to nasze oczy stają się coraz bardziej wrażliwe i łatwiej jest je podrażnić. Na szczęście z soczewką Clariti 1 Day nie będziesz musiał martwić się o dyskomfort. Jednym z najpewniejszych testów soczewki kontaktowej jest to, jak reaguje na nią posiadacz wrażliwych, szybko przesuszających się oczu. Soczewka Clariti 1 Day stworzona została tak, aby nawet osoby borykające się z często pojawiającą się suchością oka, mogły czuć się komfortowo.

Wszystko to możliwe jest dzięki właściwemu nawodnieniu soczewki oraz zastosowanym technologiom. W przypadku rozwiązań od Cooper Vision możemy mieć pewność, że parametry dotyczące używanych przez nas produktów wyrażają najwyższe standardy. Każda z proponowanych przez tego producenta opcji została szczegółowo przebadana i jest w pełni bezpieczna dla twojego oka. Korzyści zdrowotne związane z korzystanie soczewki Clariti 1 Day zostały gruntownie udowodnione, co przełożyło się na ogromne zaufanie klientów.

Soczewki Clariti 1 Day to silikonowo-hydrożelowe soczewki jednorazowego użytku. Wykonane zostały z materiału Somofilcon A, który w połączeniu z 56% stopniem uwodnienia soczewki gwarantuje najwyższą jakość noszenia soczewek. W soczewkach Clariti 1 Day zastosowano opatentowaną technologię WetLoc™, która zapewnia utrzymywanie soczewki w odpowiednim zwilżeniu przez cały dzień.

Soczewki Clariti 1 Day charakteryzuje ponadto jej asferyczna powierzchnia tylna i zaokrąglony kształt krawędzi, co przekłada się na niezwykły komfort noszenia i widzenia. Warto zaznaczyć również, że asferyczna optyka minimalizuje aberracje. Soczewki wyposażono w filtry UVA oraz UVB, które znakomicie chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

 

Dla kogo soczewki Clariti® 1 Day?

 

Co ważne, soczewki Clariti 1 Day są niezwykle uniwersalne. Nie dotyczy to jedynie dostępnych w sprzedaży mocy, ale również wad wzroku, które soczewki korygują. Są więc odpowiednie dla osób borykających się z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, astygmatyzmem czy prezbiopią. W każdym z tych przypadków zapewnią użytkownikowi długotrwały komfort, ostry obraz oraz odpowiedni przepływ tlenu do rogówki. Ta ostatnia cecha możliwa jest dzięki temu, że soczewka Clariti 1 Day nie jest jedynie soczewką hydrożelową, a silikonowo-hydrożelową.

Soczewki kontaktowe Clariti 1 Day występują także często pod nazwą handlową iWear Activ.

Wypróbuj jedne z najbardziej komfortowych rozwiązań dostępnych na rynku i zdaj się na produkt, któremu zaufało już wielu klientów.

 

Parametry soczewek Clariti® 1 Day:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki Clariti
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,1
Dk/t 86 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Somofilcon A
Technologia WetLoc™, AquaGen™, Advanced Edge Technology
Filtry UV >95% UVB, >50% UVA
Tryb wymiany Dzienny
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaClariti
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 5 dni roboczych