Pojemniczek na soczewki błyszczący

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

6,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Każdy użytkownik szkieł kontaktowych na pewno zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest ich codzienna pielęgnacja. Do tej czynności wykorzystuje się specjalnie do tego stworzone preparaty, które pozwalają kompleksowo oczyścić soczewki i zdezynfekować je, przygotowując do dalszego ich noszenia. Dzięki tym czynnościom mamy pewność, że nasze szkła są bezpieczne dla naszego zdrowia i higieny. Jest jednak jeszcze jedna kluczowa kwestia, o której powinniśmy pamiętać. Jest to prawidłowe przechowywanie szkieł, które również powinno zachodzić z wykorzystaniem specjalnie dedykowanych pojemniczków. Warto w tym celu wyposażyć się w sprzęt, który nam to umożliwi.

Błyszczący pojemniczek na soczewki to małe i kompaktowe okrągłe pudełeczka, przeznaczone do przechowywania soczewek kontaktowych. Cechują się eleganckim, błyszczącym designem oraz posiadają metaliczny, różowy kolor. Pojemniczki zostały oznakowane tak, aby wiadomo było, w którym z nich powinno się przechowywać soczewki lewą oraz prawą. Wykonane zostały one z wysokiej jakości materiału, który nie zachodzi w reakcję z płynem do czyszczenia soczewek. W pojemniczkach tych możesz przechowywać swoje szkła, podczas gdy aktualnie ich nie nosisz. Cechują się one także małym i praktycznym rozmiarem, dzięki czemu z łatwością weźmiesz je ze sobą wszędzie, mieszcząc je do torebki, walizki lub plecaka.

Warto wyposażyć się w ten niezbędny produkt, aby zawsze mieć pewność, że nasze szkła przechowywane są w bezpieczny sposób. Pamiętaj, aby przed każdym użyciem odkazić pojemniczki gorącą wodą. Co równie ważne - wymieniaj pojemniczek jak najczęściej, aby nie dopuścić do rozwoju bakterii. Pomoże Ci to zachować swoje oczy w zdrowiu i bezpieczeństwie.

Pojemniczek występuje w różnych kolorach wysyłanych losowo.

Więcej informacji
ProducentPOLYTECH CHEM.
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępność24 godziny