Opti-Free® PureMoist® 300 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

48,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Wojciech
5.0000
Testowałem już wiele innych płynów, m.in. Opti-Free Replenish i Solo Care Aqua i mogę śmiało powiedzieć, że zdecydowanie ten płyn należy do moich ulubionych. Dobrze czyści soczewki, a przede wszystkim doskonale je nawilża. Naprawdę jest to 16-sto godzinne nawilżenie, tak jak obiecuje producent.
Mariusz
3.0000
Jak dla mnie, niczym wielce się nie różni od zwykłego Opti-Free Express :) wcześniejszy Opti-Free mi średnio odpowiadał i ten również mi nie podchodzi, od rana czuje dyskomfort, potem nieco znika. Jednak wszystko zalezy od konkretnych oczu, jak dla mnie Solo Care Aqua jest ok. :)

Nawilżenie, które pozwoli ci cieszyć się komfortem widzenia przez cały dzień? Z płynem Opti-Free PureMoist to możliwe!

OPTI-FREE® PureMoist® to soczewki nawilżone przez 16 godzin!

 
Udoskonalony skład - płyn pielęgnacyjny Opti-Free PureMoist został oparty na starannie wyselekcjonowanych substancjach, dzięki czemu gwarantuje najwyższej jakości pielęgnację każdego rodzaju soczewek.
Ochrona przed bakteriami - podstawową funkcją płynu pielęgnacyjnego jest całkowita dezynfekcja, a więc usunięcie pokładów niebezpiecznych bakterii i tym samym zabezpieczenie oczu przed groźnymi infekcjami.
Dokładne oczyszczenie - płyn skutecznie oczyszcza soczewki nie tylko z mikroorganizmów, ale również osadów białkowych powstałych w wyniku naturalnego tworzenia się łez oraz zanieczyszczeń pochodzących z zewnątrz.
Dodatkowe nawilżenie - kilkugodzinne zanurzenie soczewek w płynie pielęgnującym pozwala na ich intensywne nawilżenie i tym samym uzyskanie jeszcze wyższego komfortu stosowania i lepszej ochrony przed wysychaniem i zaczerwienieniem oczu.
Dłuższe stosowanie - Opti-Free PureMoist

 
Dłuższe stosowanie - codzienna pielęgnacja soczewek przy użyciu płynu Opti-Free PureMoist chroni je przed przedwczesnym zużyciem i pozwala na korzystanie z jednej pary przez znacznie dłuższy czas.
Ekonomiczna pojemność - płyn pielęgnacyjny dostępny jest w buteleczce o pojemności 300 ml. To idealna opcja do codziennego stosowania, umożliwiająca oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.
 

Charakterystyka płynu OPTI-FREE® PureMoist®:

 

Produkt stworzony został w oparciu o składniki, które charakteryzują się najlepszym wpływem zarówno na soczewkę kontaktową, jak i na samo oko; mowa o substancjach zwanych pod nazwami Polyquad i Aldox. To właśnie dzięki nim stosowanie płynu OPTI-FREE® PureMoist® zabezpieczy twoje oczy przed szkodliwym działaniem bakterii i mikroorganizmów.

Dezynfekcja soczewki to jedno z podstawowych zadań płynu do soczewek. Oprócz tego jego funkcją jest też oczyszczenie soczewki z materiału białkowego, który zgromadził się na jej powierzchni oraz usunięcie z niej związków lipidowych. Substancje te naturalnie gromadzą się podczas noszenia soczewki, ponieważ stanowią skład ludzkich łez. Płyn Opti-Free PureMoist z sukcesem rozprawi się z tymi materiałami, które negatywnie wpływają na komfort użytkownika. Twoje działanie ograniczy się jedynie do tego, aby umieścić soczewki w pojemniczku wypełnionym tym preparatem i pozwolić mu zadziałać. Opti-Free PureMoist dokładnie oczyści soczewki, co uchroni twoje oczy przed różnorodnymi schorzeniami. Dodatkowo sprawia, że soczewka stanie się nawilżona.

Opti-Free PureMoist dostępny jest w dwóch buteleczkach, zawierających w sobie 300 i 90 ml preparatu. Większa buteleczka doskonale sprawdzi się podczas codziennej higieny soczewek kontaktowych. To ekonomiczne rozwiązanie pozwoli ci zaopatrzyć się w doskonały preparat na długi czas i da ci świadomość, że dbasz o swoje oczy, używając najwyższej jakości produktu.

 

Skład płynu Opti-Free® PureMoist®:

  • Polyquad 0,001% - środek konserwujący,
  • Aldox 0,0006% - środek konserwujący.

Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny OPTI-FREE® PureMoist® zawiera macierz nawilżającą HydraGlyde, która utrzymuje nawilżenie soczewek przez 16 godzin, zapewniając użytkownikowi komfort przez cały dzień

 

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaOPTI-FREE
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml16,33 zł