OPTI-FREE® PureMoist® 90 ml

NOWOŚĆ
Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Jacek
5.0000
W porównaniu do innych płynów pielęgnacyjnych, w tym także pozostałych Opti-Free, to Puremoist wcale im nie ustępuje. Plus za poręczne opakowanie.

Soczewki nawilżone przez 16 godzin!

Wielofunkcyjny płyn OPTI-FREE® PureMoist® o cechach dezynfekujących posiada macierz nawilżającą HydraGlyde, utrzymującą nawilżenie soczewek przez 16 godzin, gwarantując wygodę użytkownikowi przez cały dzień.
 

Bezpieczne przechowywanie - umieszczając soczewki w roztworze płynu pielęgnacyjnego możesz mieć pewność, że będą one całkowicie bezpieczne i nie utracą swoich cennych właściwości.
Nawilżenie przedłużone do 16 godzin - płyn pielęgnacyjny został wzbogacony o nawilżającą macierz HydraGlyde, dzięki której przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i utrzymuje ją do nawet 16 godzin, gwarantując najwyższą wygodę stosowania.
Kompleksowa dezynfekcja - umieszczając soczewki w płynie pielęgnacyjnym, poddajesz je dokładnemu oczyszczeniu. Preparat usuwa z ich powierzchni zalegający materiał białkowy, związki lipidowe, kurz oraz groźne drobnoustroje, przygotowując soczewki do dalszego stosowania.
Zwiększona elastyczność - po wielu godzinach stosowania soczewki tracą swoją elastyczność - gorzej przylegają do oka i mogą wywoływać uczucie obecności obcego ciała. Płyn pielęgnacyjny poprawia ich gibkość, dzięki czemu aplikacja soczewek kolejnego dnia jest łatwiejsza, a ich użytkowanie przyjemniejsze.
Dodatkowa ochrona oczu - Opti-Free PureMoist

 
Dodatkowa ochrona oczu - substancje odżywcze skryte w płynie pielęgnacyjnym przyspieszają proces regeneracji oka, dzięki czemu eliminują ryzyko pojawienia się groźnych urazów i infekcji.
Opakowanie idealne na podróż - buteleczka płynu o pojemności 90 ml to opcja idealna przy zaledwie okazjonalnym stosowaniu soczewek lub np. w trakcie podróży.
 

Charakterystyka płynu OPTI-FREE® PureMoist®:

 

Dezynfekcja soczewki należy do jednego z najważniejszych zadań jakie powinien posiadać płyn pielęgnacyjny. Istotne jest także usunięcie z powierzchni soczewki zalegającego materiału białkowego, gromadzącego się w ciągu dnia, wraz ze związkami lipidowymi. Naturalnie zbierają się one w trakcie użytkowania soczewek kontaktowych, dlatego że są one naturalnym składnikiem ludzkich łez. Płyn Opti-Free PureMoist bez problemów poradzi sobie z usunięciem wszelkich substancji, mogących negatywnie wpływać na wygodę używania tej metody korekcji wzroku. Naszym zadaniem jest tylko umieszczenie soczewek w pojemniczku, wypełnionego płynem Opti-Free PureMoist. W trakcie kilku godzin poświęconych na ich dezynfekcję soczewki zostaną w pełni oczyszczone i nawilżone, co będzie stanowiło pełną ochronę oczu przed schorzeniami oraz podrażnieniami.twoje oczy przed różnorodnymi schorzeniami.

Opti-Free PureMoist dostępny jest w dwóch pojemnikach, mieszczących w sobie 300 i 90 ml preparatu. Mniejsza buteleczka sprawdzi się idealnie nie tylko w trakcie rutynowych czynności pielęgnacyjnych soczewek, ale także okaże się przydatna w trakcie podróży. Mniejsze opakowanie pozwoli nam także przekonać się o doskonałych cechach płynu, zapewniających naszym oczom pełną ochronę w trakcie korzystania z soczewek kontaktowych.

 

Skład płynu Opti-Free® PureMoist®:

  • Polyquad 0,001% - środek konserwujący,
  • Aldox 0,0006% jako środki konserwujące.
 

Płyn dostępny jest również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaOPTI-FREE
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml27,77 zł