Soczewki Menicon Co. Ltd.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Soczewki i płyny Menicon Co. Ltd.

Zakup soczewek kontaktowych to nie wszystko. Ważne są także odpowiednie akcesoria, a więc po płyny pielęgnacyjne i pojemniczki na soczewki. Wybór jest spory, dlatego warto wcześniej poradzić się specjalisty.

Opis firmy Menicon Co. Ltd.

Soczewki i płyny Menicon Co. Ltd. to nowoczesne produkty wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Menicon to przedsiębiorstwo japońskie, które istnieje już od 1951 roku i jest dziś znane w niemal 80 krajach. Głównym celem Menicon Co. Ltd. jest tworzenie soczewek kontaktowych bezpiecznych dla użytkownika, więc wyprodukowanych z myślą o zdrowiu oczu posiadaczy szkieł. W firmie nie tylko wyrabia się soczewki, ale też zajmuje się ich projektowaniem. Ciekawy jest fakt, że to właśnie to japońskie przedsiębiorstwo po raz pierwszy opatentowało i zastosowało w soczewkach silikonowy monomer.

Zalety soczewek kontaktowych Menicon Co. Ltd.

Obecnie można wyróżnić soczewki Miru zarówno w wersji jednodniowej, jak i miesięcznej. Szkła Miru 1day to produkty jednorazowego użytku. Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe, w których zastosowano materiał Hioxifilcon A o wysokim stopniu uwodnienia (57%). Dodatkowo soczewki doskonale zatrzymują wodę, więc gwarantują wysoki komfort noszenia przez cały dzień bez uczucia suchego czy podrażnionego oka. Soczewki Miru 1day charakteryzują się także wyjątkową konstrukcją krawędzi (CENTRAFORM), dzięki czemu zmniejszone jest tarcie między soczewką a powieką. Będą odpowiednie np. dla miłośników aktywnego stylu życia.

Miru 1month to silikonowo-hydrożelowe soczewki miesięczne, a do ich wykonania użyto materiał Asmofilcon A o wysokiej tleno-przepuszczalności oraz zastosowano technologię MeniSilkTM, która zapewnia skuteczny przepływ tlenu przez soczewkę. Szkła kontaktowe Miru 1month cechuje bardzo duża gładkość, bowiem zastosowano w nich innowacyjną powłokę. Soczewki te gwarantują doskonałą ostrość widzenia oraz są odporne na występowanie osadów bakteryjnych.

Zalety płynów pielęgnacyjnych Menicon Co. Ltd.

Wśród płynów pielęgnacyjnych wymienić można popularny roztwór SOLO-care AQUA. Wyróżnia go innowacyjna formuła oparta na połączeniu prowitaminy B5 oraz sorbitolu, które razem doskonale nawilżają soczewkę. Płyn można używać do codziennej pielęgnacji soczewek, także takiej trwającej zaledwie 5 minut. W płynie można także przechowywać soczewki nieużywane aż do 30 dni. Wyrób dostępny jest w opakowaniach o różnej pojemności, np. 90 i 360 ml.

Markowe produkty Menicon Co. Ltd.

Soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne firmy Menicon Co. Ltd. znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.