SOLO-care AQUA™ 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41


Agnieszka
5.0000
Bardzo dobry płyn! Pojemnik antybakteryjny z jonami srebra to dodatkowy atut! Polecam!!!
Magdalena
5.0000
zdecydowanie najlepszy plyn do soczewek!
Marlena
5.0000
najlepszy plyn na rynku, świetnie nawilża i czyści soczewki

Płyn do miękkich soczewek kontaktowych SOLO-care AQUA™ 360 ml jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą aby ich soczewki przez długi czas były dobrze nawilżone i czyste. Docenią go na pewno osoby aktywne, zabiegane oraz miłośnicy prostych i skutecznych rozwiązań.
 

Do 90% lepsze nawilżenie - badania udowodniły, że regularna pielęgnacja soczewek przy użyciu płynu Solo-Care Aqua pozwala na uzyskanie aż do 90% lepszego nawilżenia szkieł kontaktowych i tym samym jeszcze większego komfortu ich użytkowania.
Brak zanieczyszczeń - starannie opracowana formuła płynu pielęgnacyjnego odpowiedzialna jest za dokładne oczyszczanie soczewek - nie tylko z pyłów i zabrudzeń pochodzących z zewnątrz, ale również osadów białkowych i niebezpiecznych mikroorganizmów.
Ochrona przed osadami - regularne stosowanie płynu pielęgnacyjnego znacząco zwiększa odporność soczewek na gromadzenie się osadów białkowych, będących efektem ubocznym naturalnego procesu tworzenia się łez.
Prowitamina B5 - w płynie pielęgnacyjnym twórcy zawarli niezwykle cenne składniki - sorbitol oraz prowitaminę B5, dzięki którym oczy są jeszcze lepiej chronione przed infekcjami, podrażnieniami oraz nadmiernym wysychaniem.
Możliwość długotrwałego przechowywania soczewek - SOLO-care AQUA

 
Możliwość długotrwałego przechowywania soczewek - w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym możesz umieścić również aktualnie nieużywane soczewki i przechowywać je nawet przez 30 dni, mając pewność, że zachowają one przez ten czas swoje cenne właściwości.
Wydajne opakowanie - płyn pielęgnacyjny umieszczony został w dużej, bo aż 360-mililitrowej buteleczce. To niezwykle ekonomiczne rozwiązanie przy codziennym stosowaniu preparatu.
 

Charakterystyka płynu SOLO-care AQUA™:

 

Co sprawia, że płyn SOLO-care AQUA™ tak dobrze pielęgnuje soczewki kontaktowe? Płyn SOLO-care AQUA™ zawiera prowitaminę B5 i sorbitol. W połączeniu tworzą one system HydroLock, który zapewnia doskonałe nawilżenie soczewek kontaktowych i komfort noszenia przez cały dzień. Soczewki pielęgnowane z zastosowaniem SOLO-care AQUA™ utrzymują nawet do 90% lepsze nawilżenie w porównaniu z soczewkami czyszczonymi innymi płynami dostępnymi na rynku. Dodatkowo, płyn SOLO-care AQUA™ skutecznie usuwa zabrudzenia i przez długi czas chroni soczewki przed tworzeniem się osadu.
 

W jaki sposób płyn SOLO-care AQUA™ dostosowuje się do Twoich potrzeb?

 

Stosując płyn SOLO-care AQUA™ masz do wyboru dwie opcje czyszczenia swoich soczewek kontaktowych:

  • Opcja standardowa - nie wymaga mechanicznego czyszczenia i spłukiwania. Soczewki po zdjęciu z oka wkładasz do pojemniczka napełnionego płynem, a po 4 godzinach są czyste i gotowe do nałożenia. Opcja ta jest bardzo wygodna, kiedy masz więcej czasu lub idziesz spać i zdejmujesz soczewki na noc.
  • Opcja ekspresowa - opcja ta obejmuje mechaniczne oczyszczenie soczewek w kilku kroplach płynu, a następnie spłukanie i pozostawienie ich na 5 min w pudełeczku z płynem. Opcja doskonała gdy się spieszysz i nie masz czasu, a potrzebujesz odświeżenia swoich soczewek. 5 minut i gotowe!

Dodatkową zaletą płynu SOLO-care AQUA™ jest możliwość przechowywania w nim nieużywanych aktualnie soczewek kontaktowych aż do 30 dni, bez konieczności ich ponownego czyszczenia.

 

Jakie korzyści daje użytkownikom opakowanie o pojemności 360 ml?


Wydajne opakowanie o pojemności 360 ml docenią osoby, ceniące rozwiązania ekonomiczne przy częstym użytkowaniu wymiennych soczewek kontaktowych. Mimo zwiększonej pojemności opakowanie jest poręczne i nadaje się także u osób o aktywnym trybie życia. Większe opakowanie należy zużyć w przeciągu trzech miesięcy, tak aby nie doszło do ryzyka narażenia się na podrażnienia oczu. Płyn do soczewek SOLO-care AQUA™ 360 ml jest bardzo dobrym wyborem dla użytkowników soczewek dwutygodniowych i miesięcznych o przedłużonym trybie noszenia. To gwarancja komfortu i zdrowia.

 

Skład płynu SOLO-care AQUA™:

  • poliheksanid 0,0001%,
  • Hydrolock (dekspantenol, sorbitol),
  • fosforan sodu,
  • trometamina,
  • poloxamer 407,
  • wersenian disodowy.

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentMenicon Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml11,11 zł