SOLO-Care AQUA™ 90 ml - idealny do samolotu!

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Barbara
5.0000
Bardzo dobry płyn rewelacyjnie czyści i nawilża soczewki doskonały przede wszystkim dla osob o wrażliwych oczach Polecam wszystkim:)
Ewelina
5.0000
Używam go już od dawna i sprawdza się najlepiej
Agata
5.0000
Jedyny plyn po ktorym nie szczypia mnie nigdy oczy.
Wygodna pielęgnacja - aby odpowiednio zadbać o swoje soczewki, nie musisz ich czyścić ani spłukiwać. Wystarczy, że umieścisz je w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym, i to na co najmniej 5 minut.
Bezpieczne przechowywanie - jeśli z jakiegoś powodu rezygnujesz z korzystania z soczewek na najbliższe kilka dni, możesz umieścić je w pojemniczku z płynem, mając pewność, że nie stracą swoich początkowych właściwości i będą gotowe do użycia w każdym momencie.
Udoskonalony skład - teraz płyn pielęgnacyjny dba o soczewki jeszcze lepiej, dzięki udoskonalonej recepturze, zawierającej prowitaminę B5 oraz Sorbitol.
Dokładne oczyszczenie - płyn pielęgnacyjny w pierwszej kolejności dokładnie czyści soczewki, usuwając z ich powierzchni wszelkiego rodzaju zabrudzenia - od kurzu i pyłu, przez osady białkowe, po groźne bakterie.
Intensywne nawilżenie - SOLO-Care AQUA

 
Intensywne nawilżenie - unikalny system HydroLock, charakterystyczny dla opisywanego płynu pielęgnacyjnego zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie, dzięki któremu soczewki kontaktowe są jeszcze wygodniejsze w stosowaniu, i to przez znacznie dłuższy czas.
Opakowanie idealne na podróż - płyn pielęgnacyjny mieści się w 90-mililitrowej buteleczce. To idealna wielkość na podróż, również samolotem, bo bez problemu mieści się w walizce oraz bagażu podręcznym.
 

Charakterystyka płynu SOLO-care AQUA™:

 

Dzięki płynowi SOLO-care AQUA™ 90 ml użytkownicy szkieł komfortowo noszą je w ciągu dnia. SOLO-care AQUA zawiera Prowitaminę B5 i Sorbitol, tworzące system HydroLock, zapewniający doskonałe nawilżenie soczewek kontaktowych. Soczewki pielęgnowane w SOLO-care AQUA utrzymują nawet do 90 proc. lepsze nawilżenie w porównaniu z soczewkami czyszczonymi innymi płynami obecnymi na rynku.
 

Płyn SOLO-care AQUA™ umożliwia 2 opcji pielęgnacji:

  • bez czyszczenia i spłukiwania - soczewki po zdjęciu z oka wystarczy włożyć do pojemniczka napełnionego płynem, a po 4 godzinach są czyste i gotowe do nałożenia,
  • czyszczenie w 5 minut - po czyszczeniu mechanicznym i spłukaniu, soczewki są czyste i komfortowe już po 5 minutach przechowywania w płynie.


Jeśli soczewki nie są używane, mogą być przechowywane w płynie SOLO-care-AQUA do 30 dni bez konieczności dodatkowego czyszczenia!

 

Jakie korzyści daje użytkownikom opakowanie o pojemności 90 ml?

Poręczne opakowanie o pojemności 90 ml na pewno spodoba się osobom, które dużo podróżują. Zmieści się zarówno w torebce jak i walizce. 90 ml to ilość płynu jaką można zabrać ze sobą do samolotu w bagażu podręcznym. Mniejsze opakowanie jest też dużo bardziej higieniczne niż duże. Krótszy czas użytkowania jednej butelki płynu redukuje ryzyko infekcji oczu. Szybsze zużycie opakowania i wymiana na nowe powoduje, że soczewki są mniej narażone na skażenie bakteriami i grzybami. Zapewnia to lepszą ochronę i zdrowie Twoim oczom. Płyn do soczewek SOLO-care AQUA 90 ml, to doskonały wybór dla aktywnych osób, ceniących sobie skuteczność działania, prostotę użytkowania oraz komfort i zdrowie.

 

Skład płynu SOLO-care AQUA™:

  • poliheksanid 0,0001%,
  • Hydrolock (dekspantenol, sorbitol),
  • fosforan sodu,
  • trometamina,
  • poloxamer 407,
  • wersenian disodowy.
 

Płyn dostępny jest również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentMenicon Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml27,77 zł