Miru 1 Day UpSide 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

101,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Jacek
4.0000
Jeżeli szukacie naprawdę bardzo wysokiej jakości soczewek kontaktowych, to wypróbujcie Miru 1 Day UpSide. Zostały one wykonane z innowacyjnego, silikonowo-hydrożelowego materiału soczewki są niezwykle komfortowe w noszeniu. W dodatku moje oczy wyglądają na zdrowsze. Wyjmowanie ich z opakowania oraz zakładanie są niezwykle proste, ale przede wszystkim najbardziej cenię je za komfort noszenia.

Soczewki kontaktowe Miru 1day UpSide oparte są na innowacyjnym, silikonowo-hydrożelowym materiale i są pierwszym oraz jedynym produktem na rynku, w którym zastosowano technologię SmartTouch™. Są więc niezwykle wygodne w codziennym stosowaniu i gwarantują zdrowie oczu oraz perfekcyjną jakość widzenia – to właśnie dzięki temu grono wielbicieli tych soczewek stale rośnie.

Materiał MeniSilk™ Air - u podstaw soczewek leży silikonowo-hydrożelowy materiał nowej generacji, który gwarantuje najwyższy komfort stosowania oraz zdrowie oczu.
Technologia SmartTouch™ - w jej ramach udoskonalono blister, w którym skryte są soczewki. Teraz, dzięki malutkiej wypustce, szkła kontaktowe stale skierowane są wewnętrzną stroną ku dołowi, co eliminuje ryzyko zbędnych zabrudzeń, a ich wyciągnięcie i aplikacja są niezwykle łatwe.
Wysoka przepuszczalność tlenowa - dzięki temu parametrowi oczy mają stały i swobodny dostęp do tlenu, a to sprawia, że zawsze wyglądają na zdrowe i wypoczęte. Bez nieestetycznego zaczerwienienia. Są także bardziej odporne na infekcje.
Doskonałe nawodnienie - zbilansowana zawartość wody i zdolność soczewek do jej zatrzymywania w swoim obrębie sprawiają, że szkła kontaktowe są nawilżone nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji. To eliminuje problem suchych, podrażnionych oczu.
Wyjątkowy profil brzegowy - Miru 1day UpSide
Wyjątkowy profil brzegowy - ultracienkie i miękkie krawędzie soczewek odpowiadają za to, że soczewki przez cały czas stosowania pozostają niewyczuwalne i utrzymują się w tym samym miejscu - bez podwijania i wypadania.
Jednodniowy tryb stosowania - decydując się na stosowanie soczewek Miru 1day UpSide, zdejmujesz ze swoich barków obowiązek ich cowieczornej pielęgnacji. Jednodniowy tryb stosowania oznacza, że wieczorem po prostu je zdejmujesz i wyrzucasz, a rano sięgasz po nową, świeżą parę.
 

Charakterystyka soczewek Miru 1day UpSide:

 

Użytkownicy soczewek kontaktowych deklarują niemalże jednogłośnie, że najważniejszy jest dla nich komfort stosowania oraz bezpieczeństwo dla oczu. Twórca Miru 1day UpSide, firma Menicon Co. Ltd., wzięła sobie to do serca i stworzyli soczewki, które łączą w sobie dosłownie wszystkie najlepsze cechy. Są pierwszym i jedynym produktem na rynku, który charakteryzuje się blistrem o udoskonalonym kształcie - z drobną wypustką, która utrzymuje soczewkę w jednej pozycji, wewnętrzną stroną ku dołowi. Dzięki temu wręcz wyeliminowano ryzyko zabrudzenia soczewki i jej nieprawidłowej aplikacji.

Soczewki Miru 1day UpSide powstały w oparciu o wysoko uwodniony, oddychający materiał, Midafilcon A, za sprawą którego utrzymują swoją wilgotność nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji i utrzymują zdrowy, wypoczęty wygląd oczu. Na wyróżnienie zasługuje także elastyczność, miękkość soczewek i ich cienkie krawędzie o niskim module sztywności. Dzięki temu soczewki idealnie przylegają do oka – nie podwijają się ani nie wypadają. Ponadto soczewki Miru 1day UpSide wzbogacono o filtr promieniowania UV klasy 2, który zapewnia oczom całoroczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

 

Zalety soczewek Miru 1day UpSide:

 
  • wysoka przepuszczalność tlenowa,
  • doskonałe nawodnienie,
  • zbilansowana zawartość wody,
  • niski moduł sztywności,
  • duża elastyczność i aksamitna miękkość,
  • ultracienkie krawędzie,
  • blistr o udoskonalonym kształcie – technologia SmartTouch™,
  • filtry UV klasy 2,
  • niebieskie zabarwienie ułatwiające aplikację,
  • jednodniowy tryb stosowania.
 

Dla kogo soczewki Miru 1day UpSide?

 

Soczewki kontaktowe Miru 1day UpSide spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki korzystnemu, długotrwałemu nawilżeniu odpowiadają na potrzeby osób borykających się z syndromem suchego oka, spędzających wiele godzin przed ekranem komputera i/lub w mocno klimatyzowanych pomieszczeniach. Blister o udoskonalonym kształcie, stworzony w ramach technologii SmartTouch™ sprawia, że aplikacja soczewek jest niezwykle łatwa i intuicyjna, dzięki czemu Miru 1day UpSide są odpowiednie również dla początkujących użytkowników, sięgających pierwszy raz w życiu po tego typu rozwiązanie optyczne. Za to jednodniowy tryb stosowania jest idealny dla osób aktywnych, lubiących prostotę i skuteczność, a nie przepadających za obowiązkiem cowieczornego oczyszczania i pielęgnacji soczewek.

 

Parametry soczewek Miru 1day UpSide:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent Menicon Co. Ltd.
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,25 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,4
Średnica 14,2
Dk/t 91 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Midafilcon A
Konstrukcja SmartTouch™
Tryb noszenia Dzienny
Filtry UV Tak - 2 klasa
 

Zobacz inne soczewki marki Miru

Więcej informacji
ProducentMenicon Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów