Miru 1 Day UpSide 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

89,78 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Jacek
4.0000
Jeżeli szukacie naprawdę bardzo wysokiej jakości soczewek kontaktowych, to wypróbujcie Miru 1 Day UpSide. Zostały one wykonane z innowacyjnego, silikonowo-hydrożelowego materiału soczewki są niezwykle komfortowe w noszeniu. W dodatku moje oczy wyglądają na zdrowsze. Wyjmowanie ich z opakowania oraz zakładanie są niezwykle proste, ale przede wszystkim najbardziej cenię je za komfort noszenia.

Soczewki kontaktowe Miru 1day UpSide oparte są na innowacyjnym, silikonowo-hydrożelowym materiale i są pierwszym oraz jedynym produktem na rynku, w którym zastosowano technologię SmartTouch™. Są więc niezwykle wygodne w codziennym stosowaniu i gwarantują zdrowie oczu oraz perfekcyjną jakość widzenia – to właśnie dzięki temu grono wielbicieli tych soczewek stale rośnie.

Materiał MeniSilk™ Air - u podstaw soczewek leży silikonowo-hydrożelowy materiał nowej generacji, który gwarantuje najwyższy komfort stosowania oraz zdrowie oczu.
Technologia SmartTouch™ - w jej ramach udoskonalono blister, w którym skryte są soczewki. Teraz, dzięki malutkiej wypustce, szkła kontaktowe stale skierowane są wewnętrzną stroną ku dołowi, co eliminuje ryzyko zbędnych zabrudzeń, a ich wyciągnięcie i aplikacja są niezwykle łatwe.
Wysoka przepuszczalność tlenowa - dzięki temu parametrowi oczy mają stały i swobodny dostęp do tlenu, a to sprawia, że zawsze wyglądają na zdrowe i wypoczęte. Bez nieestetycznego zaczerwienienia. Są także bardziej odporne na infekcje.
Doskonałe nawodnienie - zbilansowana zawartość wody i zdolność soczewek do jej zatrzymywania w swoim obrębie sprawiają, że szkła kontaktowe są nawilżone nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji. To eliminuje problem suchych, podrażnionych oczu.
Wyjątkowy profil brzegowy - Miru 1day UpSide
Wyjątkowy profil brzegowy - ultracienkie i miękkie krawędzie soczewek odpowiadają za to, że soczewki przez cały czas stosowania pozostają niewyczuwalne i utrzymują się w tym samym miejscu - bez podwijania i wypadania.
Jednodniowy tryb stosowania - decydując się na stosowanie soczewek Miru 1day UpSide, zdejmujesz ze swoich barków obowiązek ich cowieczornej pielęgnacji. Jednodniowy tryb stosowania oznacza, że wieczorem po prostu je zdejmujesz i wyrzucasz, a rano sięgasz po nową, świeżą parę.
 

Charakterystyka soczewek Miru 1day UpSide:

 

Użytkownicy soczewek kontaktowych deklarują niemalże jednogłośnie, że najważniejszy jest dla nich komfort stosowania oraz bezpieczeństwo dla oczu. Twórca Miru 1day UpSide, firma Menicon Co. Ltd., wzięła sobie to do serca i stworzyli soczewki, które łączą w sobie dosłownie wszystkie najlepsze cechy. Są pierwszym i jedynym produktem na rynku, który charakteryzuje się blistrem o udoskonalonym kształcie - z drobną wypustką, która utrzymuje soczewkę w jednej pozycji, wewnętrzną stroną ku dołowi. Dzięki temu wręcz wyeliminowano ryzyko zabrudzenia soczewki i jej nieprawidłowej aplikacji.

Soczewki Miru 1day UpSide powstały w oparciu o wysoko uwodniony, oddychający materiał, Midafilcon A, za sprawą którego utrzymują swoją wilgotność nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji i utrzymują zdrowy, wypoczęty wygląd oczu. Na wyróżnienie zasługuje także elastyczność, miękkość soczewek i ich cienkie krawędzie o niskim module sztywności. Dzięki temu soczewki idealnie przylegają do oka – nie podwijają się ani nie wypadają. Ponadto soczewki Miru 1day UpSide wzbogacono o filtr promieniowania UV klasy 2, który zapewnia oczom całoroczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

 

Zalety soczewek Miru 1day UpSide:

 
  • wysoka przepuszczalność tlenowa,
  • doskonałe nawodnienie,
  • zbilansowana zawartość wody,
  • niski moduł sztywności,
  • duża elastyczność i aksamitna miękkość,
  • ultracienkie krawędzie,
  • blistr o udoskonalonym kształcie – technologia SmartTouch™,
  • filtry UV klasy 2,
  • niebieskie zabarwienie ułatwiające aplikację,
  • jednodniowy tryb stosowania.
 

Dla kogo soczewki Miru 1day UpSide?

 

Soczewki kontaktowe Miru 1day UpSide spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki korzystnemu, długotrwałemu nawilżeniu odpowiadają na potrzeby osób borykających się z syndromem suchego oka, spędzających wiele godzin przed ekranem komputera i/lub w mocno klimatyzowanych pomieszczeniach. Blister o udoskonalonym kształcie, stworzony w ramach technologii SmartTouch™ sprawia, że aplikacja soczewek jest niezwykle łatwa i intuicyjna, dzięki czemu Miru 1day UpSide są odpowiednie również dla początkujących użytkowników, sięgających pierwszy raz w życiu po tego typu rozwiązanie optyczne. Za to jednodniowy tryb stosowania jest idealny dla osób aktywnych, lubiących prostotę i skuteczność, a nie przepadających za obowiązkiem cowieczornego oczyszczania i pielęgnacji soczewek.

 

Parametry soczewek Miru 1day UpSide:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent Menicon Co. Ltd.
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,25 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,4
Średnica 14,2
Dk/t 91 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Midafilcon A
Konstrukcja SmartTouch™
Tryb noszenia Dzienny
Filtry UV Tak - 2 klasa
 

Zobacz inne soczewki marki Miru

Więcej informacji
ProducentMenicon Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów

Jak dobrać soczewki Miru 1day UpSide 30 szt.?

Aby dobrać soczewki Miru 1day UpSide, można skorzystać z własnych parametrów wzroku lub skonsultować się z optometrystą. Opakowanie zawiera 30 sztuk soczewek, co zapewnia wygodę i długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, soczewki posiadają technologię SmartTouch, zapewniającą komfort noszenia. Warto jednak pamiętać, że produkt został wycofany z produkcji, dlatego dostępność może być ograniczona.

Czy soczewki Miru 1day UpSide są bezpieczne?

Tak, soczewki Miru 1day UpSide są bezpieczne w użytkowaniu. Produkowane przez renomowanego producenta Menicon Co. Ltd. oraz wykonane z materiału Midafilcon A, zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo dla oczu.

Do jakiej wady wzroku Miru 1day UpSide?

Soczewki Miru 1day UpSide są przeznaczone do korekcji wady wzroku, zwłaszcza krótkowzroczności. Dzięki ich sferycznemu typowi korekcji, zapewniają klarowne widzenie dla osób z tym schorzeniem.

Jak zakładać soczewki Miru 1day UpSide?

Zakładanie soczewek Miru 1day UpSide jest łatwe i wygodne. Należy umyć i osuszyć ręce, a następnie delikatnie umieścić soczewkę na koniuszku palca wskazującego i przyłożyć do oka, patrząc w górę. Następnie wystarczy delikatnie mrugać, aby soczewka się ustabilizowała.

Jak zdejmować soczewki Miru 1day UpSide?

Zdejmowanie soczewek Miru 1day UpSide również jest proste. Wystarczy delikatnie pociągnąć dolną powiekę palcem wskazującym i kciukiem, a następnie delikatnie złapać soczewkę na krawędzi i wyjąć ją z oka.