Miru 1month 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

80,48 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Ilona
5.0000
Syn ma bardzo wrażliwe oczy. Wypróbował wiele typów, rodzajów i firm (łącznie z jednodniówkami). Wszystkie podrażniały i dawała dyskomfort w noszeniu. Żadnych nie mógł nosić dłużej niż 3-4 godziny Wreszcie trafiliśmy na Miru i te są bezbłędne. Nosi je cały dzień bez kłopotu. POLECAMY
Marika
5.0000
Dla mnie te soczewki sa bardzo dobre. Przyjemne na oku, cieniutkie i latwe w utrzymaniu w czystosci. Polecam te malo znane soczewki jako jedne z lepszych na rynku.
Olaf
5.0000
Postanowiłem wypróbować jako że normalnie korzystam z Air Optix Aqua. W porównaniu do Air Optix Aqua są dużo przyjemniejsze. Wyjątkowo cienki i przyjemny materiał. Nosze je po 14 godzin dziennie i oko pozostaje nawilżone przez cały czas. Brak uczucia piasku pod powieką jak miało to miejsce po długim noszeniu Air Optix Aqua. Oczy nie są podrażnione, nie czuć ich na oczach. Polecam każdemu.

Miru 1month to miesięczne soczewki kontaktowe wyprodukowane przez cenionego japońskiego producenta - firmę Menicon. Są to szkła kontaktowe, które oferują doskonałą ostrość widzenia i są odporne na występowanie osadów białkowych.

 
Wysoki współczynnik przepuszczalności - dotyczy przede wszystkim tlenu i to dzięki niemu soczewki dają jeszcze większą gwarancję zdrowia oczu. Podarowują bowiem rogówce stały dostęp do powietrza.
Dodatkowe nawilżenie - aby soczewki były jeszcze wygodniejsze w codziennym użytkowaniu, twórcy wzbogacili je o dodatkowy element nawilżający.
 
Powłoka Nanogloss - miękka, cienka oraz gładka powierzchnia soczewek przyczynia się do zwiększenia ich odporności na gromadzenie osadów, a także poprawy jakości widzenia. Dodatkowo dzięki niej szkła kontaktowe są wręcz niewyczuwalne na oku.
Wysoka ostrość widzenia - korzystanie z soczewek pozwala raz na zawsze pożegnać się z rozmazanym oraz zdeformowanym obrazem. Szkła kontaktowe gwarantują wysoką ostrość widzenia i dostosowane są do potrzeb zarówno krótko-, jak i dalekowidzów.
Miesięczna wymiana - Miru 1month

 
Miesięczna wymiana - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Jest to jednak planowany rodzaj użytkowania i wymaga regularnej, cowieczornej pielęgnacji przy użyciu specjalnego płynu.
Duże opakowanie - zawiera zaledwie sześć sztuk soczewek, ale to wystarcza na całe trzy miesiące regularnego stosowania. Świetny sposób na oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.
 

Charakterystyka soczewek Miru 1month:

 

Dużą zaletą soczewek Miru 1month jest bardzo wysoki poziom przepuszczalności tlenu (współczynnik Dk/t, czyli ilości tlenu przepuszczalnego przez materiał soczewki wynosi 161). Uzyskanie tego rodzaju właściwości stało się możliwe dzięki zastosowaniu silikonowo-hydrożelowego materiału Asmofilcon A oraz zaawansowanej technologii MeniSilkTM. Technologia ta umożliwia przepływ tlenu przez całą soczewkę zapewniając oku odpowiednie dotlenienie i dodatkowe nawilżenie. Co więcej szkła kontaktowe Miru 1month zaopatrzone są w innowacyjną powłokę NanoglossTM, dzięki której ich powierzchnia jest niezwykle gładka, a co za tym idzie chroni przed osadami bakteryjnymi i zwiększa komfort oraz ostrość widzenia.

 

Dla kogo japońskie soczewki Miru 1month?

 

Miru 1month powstały z myślą o osobach, które preferują miesięczny tryb wymiany szkieł kontaktowych. Tego typu soczewki mogą stosować wszyscy, nawet osoby, które cierpią na uczucie suchego oka.

 

Tryb noszenia i pielęgnacja

 

Miru 1month to soczewki do dziennego stosowania, co wiąże się z ich regularną pielęgnacją. Każdego wieczoru przed pójściem spać należy je więc wyczyścić i umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym. Jak sama nazwa wskazuje jedna para soczewek Miru 1month starcza na 30 dni.

 

Zalety soczewek Miru 1month:

 
  • zapewnienie rogówce stałego dostępu do powietrza, m.in. dzięki zastosowaniu technologii MeniSilkTM, która umożliwia przepływ tlenu przez całą soczewkę;
  • miękka, cienka i gładka powierzchnia szkieł odporna jest na gromadzenie osadów, przyczynia się do poprawy jakości widzenia oraz sprawia, że soczewki są niewyczuwalne na oku;
  • dodatkowe nawilżenie, uzyskane dzięki zastosowaniu wspomnianej wyżej technologii MeniSilkTM. Sprawia ono, że soczewki są jeszcze wygodniejsze w codziennym użytkowaniu;
  • bardzo wysoka ostrość widzenia, czyli obraz pozbawiony deformacji i rozmazań;
  • ekonomiczne opakowanie, zawierające 6 sztuk soczewek kontaktowych, które wystarczają na 3 miesiące regularnego stosowania;
  • oszczędność czasu - jedna para soczewek starcza na 30 dni.
 

Parametry soczewek Miru 1month:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent Menicon Co. Ltd.
Moc sferyczna -13,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
+0,50 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,3; 8,6
Średnica 14,0
Dk/t 161 x 10-9
Uwodnienie 40%
Materiał Asmofilcon A z powłoką Nanogloss™
Technologia MeniSilk™
Tryb noszenia Dzienny
 

Zobacz inne soczewki marki Miru

Więcej informacji
ProducentMenicon Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych