Ningbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Pojemniczki na soczewki Ningbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.

Stosowanie soczewek kontaktowych to duża wygoda dla osób posiadających problemy ze wzrokiem. Obecnie soczewki są na tyle nowoczesne i różnorodne, że niemal każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb. Oczywiście posiadanie szkieł kontaktowych wiąże się także z pewnymi „rytuałami”, o których nie wolno zapominać. Dzięki przestrzeganiu zasad higieny, soczewki nie tylko będą spełniać swoje zadanie, ale także zapewnią bezpieczeństwo użytkownikom. Czego nie może zabraknąć w wyposażeniu każdego właściciela soczewek? Przede wszystkim specjalnych pojemniczków.

Cechy pojemniczków na soczewki kontaktowe

Te niepozorne produkty są niezwykle wygodne i pozwalają na komfortowe przechowywanie szkieł kontaktowych. Pojemniczki gwarantują też, że do soczewek nie dostaną się żadne zanieczyszczenia, np. kurz lub bakterie. Ponadto pojemniczki to element obowiązkowy wyposażenia turystów – akcesoria te znacznie ułatwiają podróżowanie, a zazwyczaj są nawet dostępne do kupienia w specjalnych zestawach, w których, oprócz zbiorniczków na soczewki, nie brakuje również np. praktycznej buteleczki na płyn.

Wiele osób rozpoczynających korzystanie z soczewek kontaktowych nie jest do końca pewnych, jak należy posługiwać się pojemniczkami. Dotyczy to zwłaszcza posiadaczy szkieł wielokrotnego użytku. Przede wszystkim nie wolno zapominać o tym, aby dbać o higienę pojemniczków. Po wyciągnięciu z nich szkieł, należy od razu opróżnić pojemniczki z płynu i wypełnić je świeżym. Same pojemniczki myje się wyłącznie specjalnym płynem do soczewek, nigdy wodą z kranu czy mydłem. Po umyciu najlepiej pozostawić je do samoistnego wyschnięcia. Dzięki stosowaniu się do tych porad, pudełeczka pozostaną wolne od zanieczyszczeń, a to z kolei sprawi, że nie dojdzie do np. stanów zapalnych oczu.

Jakie pojemniczki na soczewki kontaktowe wybrać?

Bez wątpienia na wyróżnienie zasługują produkty Ningbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd. To firma z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji akcesoriów do soczewek. Producent oferuje zarówno same pudełeczka na soczewki, jak i zestawy podróżne. Asortyment firmy obejmuje produkty przeznaczone nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Młodym użytkownikom szkieł z pewnością spodoba się zestaw podróżny Disco, w którym znaleźć można pojemniczek na płyn 5 ml oraz pęsetę z silikonowymi końcówkami. Zestaw czyszczący Kaczuszka to urokliwy pojemniczek, który dodatkowo po uruchomieniu wibruje, co sprzyja lepszemu czyszczeniu soczewek.

Pojemniczki na soczewki Ningbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd to także wyroby dla dorosłych. Elegancki i błyszczący zestaw podróżny Disco w kształcie puzderka z lusterkiem przypadnie do gustu paniom, podobnie jak zestaw podróżny DONUT dostępny w różnych kolorach. Bardzo praktyczny zestaw podróżny Puderniczka z buteleczką na płyn, pęsetą i lusterkiem spodoba się wszystkim osobom ceniącym sobie elegancki design i minimalizm.

Markowe pojemniczki na soczewki Ningbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.

Pojemniczki na soczewki firmy Ningbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd. znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.