Płyny i akcesoria Polytech

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

POLYTOUCH CHEM.

Na polskim rynku dostępne są soczewki, płyny pielęgnacyjne oraz krople do oczu, światowych producentów, o renomowanej marce. Wśród nich szczególną pozycję zajmuje firma Polytouch Chemical.

Opis firmy

Polytouch Chemical jest producentem produktów służących przede wszystkim do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jest to największy południowo-koreański wytwórca tego rodzaju asortymentu. Firma powstała w 1998 roku w Korei Południowej. Początkowo funkcjonowała ona wyłącznie na swoim rodzimym rynku, wprowadzając sukcesywnie do obiegu wysokiej jakości produkty do pielęgnowania soczewek. W 2004 roku Polytouch Chemical została nagrodzona przez Koreański Urząd Kontroli Leków. Wyróżnienie i nagroda Good Qualiy Control Company zostały jej przyznane przede wszystkim za stosowanie wysokich standardów produkcji swojego asortymentu. W trzy lata później, w roku 2007 Polytouch Chemical przeszła pozytywnie audyt pod kątem stosowania europejskich standardów jakościowych. W wyniku tego sukcesu, otrzymała ona certyfikaty CE, ISO13485 oraz ISO9001.

W Polsce począwszy od 2005 roku można kupić produkty wyprodukowane przez firmę Polytouch Chemical. Firma uzyskała w naszym kraju certyfikat CE.

Jednocześnie, Polytouch Chemical posiada bliźniaczą spółkę - Polytouch Contact Lens, której główną dziedziną działalności jest produkcja soczewek kontaktowych.

Markowe produkty Barnaux

Płyny pielęgnacyjne i akcesoria firmy Polytouch Chemical znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Do produktów od Polytouch Chemical należą:

  • Clean Active Aqua Plus - płyn wielofunkcyjny Polytouch Chemical, mający formułę 6 w 1 , co oznacza, że płyn czyści, nawilża, płucze, dezynfekuje, przechowuje i usuwa osady białkowe soczewek kontaktowych. Można powiedzieć, że jest to wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do wszystkich miękkich soczewek.
  • Zero-Seven Refreshing - płyn pielęgnacyjny Polytouch Chemical, stworzony do pielęgnacji soczewek miękkich, wszystkich typów - korekcyjnych i kosmetycznych. Czyści szkła kontaktowe, usuwa osady białkowe i inne zanieczyszczenia znajdujące się na ich powierzchno, dezynfekuje soczewki, nawilża je i służy do ich przechowywania w sterylnych pojemnikach.
  • Pojemniczki na soczewki w fantazyjnych kształtach,
  • Aseptyczne pojemniczki na soczewki,
  • Zestawy podróżne dla użytkowników soczewek kontaktowych.

Atrybuty firmy

Największą wartością dla firmy Polytouch Chemical jest wysoka jakość produkowanych towarów. Przechodzą one restrykcyjne testy i są sprawdzane pod względem składu i sterylności. Klienci firmy Polytouch Chemical, kupujący jej wyroby, mogą być przekonani o spełnianiu przez nie wysokich standardów - koreańskich, jak i europejskich. Płyny do soczewek Polytouch Chemical są najwyższej klasy i zapewniają wszechstronną pielęgnację szkieł kontaktowych. Produkty Polytouch Chemical są poza wszystkim dostępne w korzystnej cenie.