Avizor All Clean Soft 350 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

32,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Avizor All Clean Soft jest idealnym środkiem pielęgnacyjnym dla każdego użytkownika soczewek kontaktowych, pragnącego efektywnie oczyścić oraz dezynfekować soczewki kontaktowe z różnego typu zabrudzeń oraz złogów białkowo- lipidowych, bakterii, a także grzybów. To produkt w pełni bezpieczny, biozgodny dla oczu oraz skutecznie pielęgnujący.

Do wszystkich miękkich soczewek - płyn pielęgnacyjny Avizor All Clean Soft to preparat stworzony z myślą o wszystkich miękkich soczewkach kontaktowych, w tym także nowoczesnych, silikonowo-hydrożelowych.
Perfekcyjne oczyszczenie i dezynfekcja - płyn pielęgnacyjny przywraca soczewkom ich nieskazitelną czystość. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia: osady białkowe i białkowo-tłuszczowe, kurz, bakterie i grzyby, chroniąc przed groźnymi infekcjami i dyskomfortem.
Przywrócenie początkowego nawilżenia - soczewki umieszczone w pojemniczku wypełnionym płynem odzyskują korzystny poziom nawilżenia, znany z pierwszych chwil ich stosowania. Dzięki temu oko jest stale wilgotne i wolne od suchości oraz zaczerwienienia.
Ochrona przed mikrourazami - skład płynu pielęgnacyjnego wzbogacają liczne komponenty odżywcze. Dzięki nim oko otrzymuje dodatkowe źródło wsparcia - szybciej się regeneruje i jest znacznie odporniejsze na występowanie mikrourazów, często obecnych u użytkowników soczewek.
Bezpieczne przechowywanie - Avizor All Clean Soft
Bezpieczne przechowywanie - jeśli aktualnie nie chcesz korzystać z soczewek, a już wyciągnąłeś jedną parę z blistra, nie wyrzucaj jej. Umieść w pojemniczku wypełnionym płynem i miej pewność, że są tam czyste, bezpieczne i gotowe do założenia w każdym momencie.
Ekonomiczna pojemność - aż 350 ml w jednej buteleczce. To w sam raz do domowego zastosowania, dla osób, które sięgają po soczewki regularnie.
   

Charakterystyka płynu Avizor All Clean Soft:

 

Avizor All Clean Soft 350 ml posiada niezwykłą formułę idealnie sprawdzają się podczas pielęgnacji soczewek kontaktowych, a także ich przechowywania. Produkt perfekcyjnie oczyszcza, dezynfekuje, opłukuje, nawilża, eliminuje osady białkowe, a także zalecany jest do przechowywania w nim soczewek. Służy do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, a więc także miękkich soczewek silikonowo-hydrożelowych. Przy tym w przypadku soczewek posiadających czas wymiany mniejszy niż 30 dni nie jest wymagane pocieranie, a tylko ich płukanie.

Dla płynu Avizor All Clean Soft jego pH jest zbliżone do pH łez, co gwarantuje przedłużone noszenie soczewek bez konieczności borykania się z niepokojącymi objawami suchości oczu.

 

Skład płynu Avizor All Clean Soft:

  • poloksamer,
  • EDTA,
  • PVP,
  • poliheksanid (0,0002%),
  • środek usuwający osady białkowe.
 

Płyn dostępny jest też w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentAVIZOR
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml9,42 zł