Avizor All Clean Soft 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

16,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Avizor All Clean Soft to idealny płyn pielęgnacyjny w zastosowaniu do każdego typu miękkich szkieł kontaktowych (w tym także odmiany silikonowo-hydrożelowej). Sprawdzi się doskonale w efektywnym oczyszczeniu i zdezynfekowaniu soczewek kontaktowych z wielorakich zanieczyszczeń (w tym złogów białkowych), kurzu, bakterii, a także grzybów. Avizor All Clean Soft to produkt w pełni bezpieczny, tolerowany przez narząd wzroku oraz bezpieczny dla delikatnych oraz wrażliwych na podrażnienia oczu.

Idealny dla miękkich soczewek - z płynu pielęgnacyjnego Avizor All Clean Soft możesz korzystać przy wszystkich typach miękkich soczewek - silikonowych, lecz również silikonowo-hydrożelowych, niezależnie od trybu ich stosowania.
Udoskonalona receptura - skład płynu pielęgnacyjnego wzbogacają liczne substancje odżywcze, nawilżające i ochronne, dzięki którym preparat wykazuje zgodność nawet z najbardziej wrażliwym narządem wzroku, podatnym na reakcje alergiczne.
Długotrwałe nawilżenie - płyn pielęgnacyjny przywraca soczewkom ich korzystne nawilżenie, a dzięki innowacyjnej substancji przedłuża ten efekt, sprawiając, że oczy są wilgotne i wolne od suchości nawet przez kilkanaście godzin.
Efektywne oczyszczanie i dezynfekcja - w pierwszej kolejności płyn pielęgnacyjny usuwa z powierzchni soczewek wszystkie zabrudzenia odpowiedzialne za dyskomfort i infekcje. Są to osady białkowe i białkowo-tłuszczowe, bakterie, grzyby oraz drobinki kurzu.
Bezpieczne przechowywanie - Avizor All Clean Soft
Bezpieczne przechowywanie - pojemniczek wypełniony opisywanym płynem pielęgnacyjnym to najlepsze środowisko dla obecnie nieużywanych soczewek. Mogą tam przebywać wiele dni, wolne od ryzyka zabrudzenia i utraty swoich cennych właściwości.
Poręczne opakowanie - buteleczka o pojemności 100 ml to idealne rozwiązanie na podróż, także samolotową, kiedy rozmiar bagażu podręcznego jest odgórnie ograniczony.
   

Charakterystyka płynu Avizor All Clean Soft:

 

Avizor All Clean Soft 100 ml posiadają nietypową formułę chemiczną odpowiadającą idealnie w procesie pielęgnacji soczewek kontaktowych, a także ich przechowywania. W jego składzie znalazły się buforowy, izotoniczny roztwór wodny posiadający EDTA, poloksamer, PVP, środek eliminujący osady białkowe, a także poliheksanid (w ilości 0,0002%).

Płyn idealnie oczyszcza, dezynfekuje, wypłukuje z osadów białkowych, a także nawilża oraz służy do przetrzymywania w nim nieużywanych soczewek. W przypadku soczewek, posiadających tryb wymiany do 30 dni nie jest wymagane ich pocieranie (wystarczające okazuje się płukanie).

W przypadku płynu pielęgnacyjnego, to jego pH jest podobne do pH łzy, dlatego zapewnione jest przedłużone i wygodne użytkowanie soczewek bez dodatkowych objawów suchego oka.

 

Skład płynu Avizor All Clean Soft:

  • poloksamer,
  • EDTA,
  • PVP,
  • poliheksanid (0,0002%),
  • środek usuwający osady białkowe.
 

Płyn dostępny jest też w większych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentAVIZOR
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml16,98 zł