Avizor All Clean Soft 500 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

49,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Agnieszka
5.0000
Bardzo dobry płyn. Nic nie szczypie, dobrze oczyszcza soczewki. Zamierzam kupić go jeszcze raz :)
Alicja
5.0000
Płyn super. Sklep również. Miałam obawy co do zakupów przez Internet, ale nie zawiodłam się. Zrobię tutaj zakupy jeszcze nie raz.
Aneta
5.0000
Przesyłka jak zwykle ekspresowa, obsługa wzorowa, a płyn rewelacyjny!

Avizor All Clean Soft to doskonały produkt dla wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych, którzy pragną skutecznie oczyścić oraz zdezynfekować szkła kontaktowe z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, kurzu, osadów białkowo- lipidowych, bakterii oraz grzybów, poszukujących jednocześnie produktu który jest bezpieczny, przyjazny oraz niegroźny dla delikatnych oraz wrażliwych oczu.

Odpowiedni dla wrażliwych oczu - dzięki temu, że płyn pielęgnacyjny zawiera minimalną dawkę substancji konserwujących jest odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwych oczu, wykazujących skłonność do reakcji alergicznych.
Unikalna kombinacja składników - skład płynu pielęgnacyjnego Avizor All Clean Soft został opracowany przez najlepszych specjalistów. Zawiera szereg substancji odżywczych, nawilżających i regenerujących, dzięki którym działa wielopłaszczyznowo i zawsze skutecznie.
Efektywna dezynfekcja i oczyszczenie - z płynem pielęgnacyjnym profesjonalnie oczyszczasz swoje soczewki, usuwając z ich powierzchni takie zabrudzenia, jak osady białkowo-lipidowe, grzyby, bakterie i kurz.
Poprawa nawilżenia - po kilku godzinach spędzonych w płynie pielęgnacyjnym soczewki są znów tak dobrze nawilżone, jak na chwilę po wyjęciu z blistra. Są więc niezwykle komfortowe w stosowaniu - nie powodują suchości oczu i pozostają niewyczuwalne.
Wsparcie regeneracji oczu - Avizor All Clean Soft
Wsparcie regeneracji oczu - dzięki substancjom odżywczym płyn pielęgnacyjny wykazuje korzystne działanie również na oczy. Stymuluje naturalny proces regeneracji rogówki, chroniąc w ten sposób przed mikrourazami i groźnymi infekcjami.
Wydajne opakowanie - płyn pielęgnacyjny dostępny jest w butelce o pojemności aż 500 ml, i to w atrakcyjnej cenie. To świetne rozwiązanie do domowego zastosowania, szczególnie dla osób, które korzystają z soczewek każdego dnia.
   

Charakterystyka płynu Avizor All Clean Soft:

 

Produkt dzięki zastosowaniu wyjątkowej formuły myjącej oraz kombinacji składników takich jak: EDTA, PVP, buforowy, izotoniczny roztwór wodny zawierający poloksamer oraz poliheksanid 0,0002% doskonale sprawdza się jako środek do pielęgnacji soczewek silikonowo- hydrożelowych i hydrożelowych oraz ich przechowywania, a także jako bardzo skuteczny środek nawilżający dla osób cierpiących na nadmierne wysuszanie śluzówki oka.

Stosując płyn Avizor All Clean Soft zyskujemy pewność, że z soczewek kontaktowych zostały bardzo skutecznie usunięte wszelkiego rodzaju niepożądane substancje takie jak kurz, brud, zanieczyszczenia oraz bakterie. Ponadto produkt przyczyna się do znaczącej poprawy jakości oraz komfortu widzenia, a dzięki zawartym w nim aktywnym substancjom czyszczącym i dezynfekującym - chroni on soczewki przed ponownym osadzaniem się szkodliwych substancji oraz brudu.

Dla soczewek, których czas wymiany wynosi mniej niż 30 dni - nie jest konieczne pocieranie szkieł w celu oczyszczenia ich z zanieczyszczeń oraz osadów, a jedynie płukanie w odpowiedniej ilości płynu. Poziom pH produktu jest bardzo zbliżone do pH łzy, dzięki czemu możliwe jest długotrwałe noszenie soczewek bez uczucia dyskomfortu oraz przykryw objawów towarzyszących zespołowi suchego oka.

 

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i niedostępnym dla dzieci pomieszczeniu - z dala od promieni słonecznych.

 

Skład płynu Avizor All Clean Soft:

  • poloksamer,
  • EDTA,
  • PVP,
  • poliheksanid (0,0002%),
  • środek usuwający osady białkowe.
 

Płyn dostępny jest też w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentAVIZOR
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml10,00 zł