Avizor All Clean Soft 2 x 350 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

54,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Avizor All Clean Soft jest najwyższej półki płynem pielęgnacyjnym rekomendowanego przy codziennym użyciu soczewek kontaktowych. Skutecznie czyści oraz dezynfekuje soczewki kontaktowe z jakichkolwiek zabrudzeń, a także złogów białkowo- lipidowych, grzybów i bakterii. Płyn Avizor All Clean Soft jest bezpiecznym środkiem pielęgnacyjnym, tolerowany przez narząd wzroku, a także efektywnie pielęgnującym.
 
Skuteczne oczyszczenie i dezynfekcja - soczewki zanurzone w płynie pielęgnacyjnym już po kilku godzinach są nieskazitelnie czyste. Preparat usuwa bowiem zarówno złogi białkowo-lipidowe, grzyby, bakterie, jak i drobinki kurzu.
Udoskonalony skład - skład płynu pielęgnacyjnego Avizor All Clean Soft to prawdziwe bogactwo komponentów odżywczych, nawilżających i regenerujących. Dodatkowo posiada pH naturalne dla ludzkiego oka. Jest więc niezwykle skuteczny i w pełni bezpieczny, także dla wrażliwych oczu.
Ochrona przed mikrourazami - dzięki udoskonalonemu składowi płyn pielęgnacyjny wpływa korzystnie również na kondycję oczu - wspomaga naturalny proces regeneracji rogówki, chroniąc przed mikrourazami.
Dodatkowe nawilżenie - z opisywanym płynem pielęgnacyjnym soczewki odzyskują korzystne nawilżenie i są niezwykle komfortowe w użyciu każdego dnia. Nie powodują suchości oczu i pozostają niewyczuwalne przez cały czas stosowania.
Ekonomiczne opakowanie - dwie butelki płynu pielęgnacyjnego, o pojemności 350 ml każda, i to w atrakcyjnej cenie. To opakowanie jest uwielbiane przez klientów korzystających z soczewek każdego dnia i lubiących mieć zawsze zapas ulubionego preparatu w szafce.
Opcja bezpiecznego przechowywania - Avizor All Clean Soft
Opcja bezpiecznego przechowywania - parę soczewek, której z jakiegoś powodu nie chcesz teraz używać, zamiast wyrzucać do kosza umieść w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym. Tam będą czekać na ponowne użycie - czyste i ze wszystkimi swoimi cennymi właściwościami.
   

Charakterystyka płynu Avizor All Clean Soft:

 
Avizor All Clean Soft posiada doskonałą strukturę materiałową, sprawdzającą się w procesie czyszczenia soczewek, a także ich przechowywania. W składzie płynu zawarto buforowy, izotoniczny roztwór wodny zawierający EDTA, PVP, poloksamer, poliheksanid (0,0002%) jak również środek usuwający osady białkowe.

Perfekcyjnie oczyszcza, płucze, dezynfekuje, nawilża, pozbywa się osadów białkowych z powierzchni soczewek i dodatkowo służy także do przechowywania. Dedykowany do miękkich soczewek kontaktowych (w tym także odmiany silikonowo-hydrożelowej), płyn Avizor All Clean Soft przystosowany jest także do użycia w trybie wymiany do 30 dni, ale bez konieczności pocierania soczewek (wystarczające tylko płukanie).

Płyn posiada pH tożsame z pH ludzkich łez, dlatego gwarantuje komfortowe i przedłużone użytkowanie szkieł kontaktowych nie ryzykując dodatkowymi objawami suchego oka.
 

Skład płynu Avizor All Clean Soft:

  • poloksamer,
  • EDTA,
  • PVP,
  • poliheksanid (0,0002%),
  • środek usuwający osady białkowe.
 

Płyn dostępny jest też w mniejszych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentAVIZOR
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml15,71 zł