Clariti® Toric 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

69,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Aleksandra
5.0000
Jestem bardzo zadowolona z tych soczewek. Przede wszystkim nie czuję dyskomfortu przy ich ściąganiu. Z początkiem czuć je, ale z czasem oko się przyzwyczaja. Bardzo mnie cieszy, że mają idealne parametry- takie, jak potrzebuję :)
Kamil
5.0000
BARDZO CIENKIE I FAJNE SOCZEWKI. W OGÓLE ICH NIE CZUĆ NA OKU. POLECAM DLA OSÓB Z WRAŻLIWYMI OCZAMI. OSTROŚĆ W SOCZEWKACH BARDZO DOBRA.
Adrianna
1.0000
Wypróbowałam już naprawdę wiele różnych soczewek, i te są najgorszymi, jakich używałam. Po kilku dniach od otwarcia opakowania (zawsze ściągałam na noc i umieszczałam w płynie) wizja zaczyna być nieostra, tak, jakby soczewki się "zużywały". Po dwóch-trzech tygodniach łapałam się na tym, że niedowidzę. Wypróbowałam trzy pary i zdecydowanie nie polecam.
Zamień na soczewki Biofinity toric

Informacja o dostępności

Z powodu zakończenia produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Clariti Toric to miesięczne soczewki do korekcji astygmatyzmu. Wyprodukowane przez cenioną firmę Cooper Vision przeznaczone są do stosowania w trybie dziennym przez maksymalnie 30 dni.

Produkt lidera w branży optycznej - soczewki Clariti Toric zostały stworzone przez specjalistów jednej z najbardziej rozpoznawalnej i cenionej marki w branży optycznej - CooperVision.
Technologia Advanced Edge Technology - poprzez jej zastosowanie twórcy udoskonalili kształt soczewek - zaokrąglili krawędzie oraz zmniejszyli ich grubość, dzięki czemu szkła są jeszcze wygodniejsze w stosowaniu, bo wręcz niewyczuwalne.
Swobodny przepływ tlenu - dzięki udoskonalonej strukturze soczewki charakteryzują się jeszcze lepszą przepuszczalnością tlenową, co wpływa niezwykle korzystnie na zdrowie oraz kondycję oczu, gwarantując rogówce stały i swobodny dostęp do powietrza.
Stabilność i ostrość widzenia - udoskonalony kształt przełożył się także bezpośrednio na jakość widzenia. Od teraz nie musisz przejmować się występowaniem cieni, refleksów i efektu halo. Soczewki Clariti Toric gwarantują bowiem stabilne widzenie w wysokiej rozdzielczości - bardzo ważne u astygmatyków.
Ochrona przed promieniowaniem UV - Clariti Toric

 
Ochrona przed promieniowaniem UV - wzbogacenie każdej z soczewek o nowoczesne filtry UVA/UVB zapewnia oczom niezbędną ochronę przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego.
Soczewki miesięczne - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Jedyną rzeczą, o której trzeba w tym przypadku pamiętać to zdjęcie szkieł przed snem i ich odpowiednia pielęgnacja.
 

Charakterystyka soczewek Clariti® Toric:

 

Tym, co wyróżnia Clariti Toric spośród innych soczewek torycznych jest Advanced Edge Technology, technologia, dzięki której udało się uzyskać udoskonalony kształt. Produkt marki CooperVision posiada zaokrąglone krawędzie i minimalną grubość, co czyni go niewyczuwalnym na oku. Komfort stosowania to jednak tylko jedna z wielu zalet Clariti Toric. Nie mniej ważnymi właściwościami opisywanych miesięcznych soczewek torycznych jest ochrona przed promieniowaniem UV, wysoka przepuszczalność tlenu oraz maksymalna ostrość widzenia.

 

Dla kogo soczewki Clariti® Toric?

 

Soczewki toryczne Clariti Toric przeznaczone są dla astygmatyków. Ich producenci umiejętnie połączyli wygodę stosowania z ochroną zdrowia oczu. Z Clariti Toric będą zadowolone osoby, które skarżą się na podrażnione i zaczerwienione oczy, szukają soczewek miesięcznych i cenią sobie komfort ich stosowania lub po prostu potrzebują dobrych torycznych szkieł kontaktowych.

 

Clariti Toric stosuje się w trybie dziennym przez 30 dni. Oznacza to, że wymagają one codziennego czyszczenia i pielęgnacji. Jak wygląda taka pielęgnacja? Pod koniec każdego dnia należy je wyczyścić płynem do soczewek, po czym pozostawić na kilka godzin w pojemniczku z płynem. Czynności te są bardzo ważne, gdyż pod wieczór szkła kontaktowe pokryte są różnego rodzaju zanieczyszczeniami (pyłkami, osadami białkowymi, itp.). Pozostawione na kilka godzin w płynie pielęgnacyjnym ulegają dokładnemu odświeżeniu.

 

Jak stosować soczewki Clariti® Toric?

 

Clariti Toric stosuje się w trybie dziennym przez 30 dni. Oznacza to, że wymagają one codziennego czyszczenia i pielęgnacji. Jak wygląda taka pielęgnacja? Pod koniec każdego dnia należy je wyczyścić płynem do soczewek, po czym pozostawić na kilka godzin w pojemniczku z płynem. Czynności te są bardzo ważne, gdyż pod wieczór szkła kontaktowe pokryte są różnego rodzaju zanieczyszczeniami (pyłkami, osadami białkowymi, itp.). Pozostawione na kilka godzin w płynie pielęgnacyjnym ulegają dokładnemu odświeżeniu.

 

Zalety używania soczewek Clariti® Toric:

 
  • Komfort stosowania, dzięki Advanced Edge Technology - wysoka stabilność i niewyczuwalność na oku;
  • Ochrona przed promieniowaniem UV uzyskana za sprawą filtrów UVA I UVB;
  • Idealna ostrość widzenia - brak cieni, refleksów i efektu halo oraz bardzo dobre widzenie w wysokiej rozdzielczości;
  • Wysoka przepuszczalność tlenu, która gwarantuje rogówce stały dostęp powietrza.
 

Parametry soczewek Clariti® Toric:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki toryczne
Marka Soczewki Clariti
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -9,00 do -8,00 D (co 0,50 D)
-8,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
10° do 180° (co 10°)
Krzywizna 8,7
Średnica 14,4
Dk/t 57 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Somofilcon A
Technologia Advanced Edge Technology™
Tryb wymiany Dzienny
Filtry UV Tak
 

Soczewki dostępne są również w wersji o innym zakresie mocy optycznych:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaClariti
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 10 dni roboczych