Clariti® Elite 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

34,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Anna
5.0000
Używam tych soczewek od roku i w mojej opinii nie mają sobie równych. W ciągu dnia zapominam, że mam je na sobie, oczy nie wysychają, nie pieką, nie dzieje się nic niepokojącego. Ostrość obrazu rewelacyjna. Zdarza się, że mam je na sobie nawet kilkanaście godzin i w dalszym ciągu oczy się nie męczą. Zdarzyło mi się nosić je prawie pełną dobę i tylko wtedy na koniec pojawił się lekki dyskomfort, który zapewne związany był również z wielkim zmęczeniem. Z czystym sercem polecam!
Urszula
5.0000
Po miesiącu użytkowania tych soczewek z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić: rewelacja. Ostrość super, oczy nie pieką, nie wysychają. Wypadają lepiej niż moje dotychczasowe biofinity. Dłużej utrzymują nawodnienie oka.
Magdalena
5.0000
Naprawdę świetny produkt. Mam tzw. suche oko, więc potrzebuje bardzo mocno nawilżanych soczewek a te sprawdzają się rewelacyjnie. Polecam

Clariti Elite są miesięcznymi soczewkami kontaktowymi firmy Cooper Vision przeznaczonymi do korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności.
 

Technologia Advanced Edge Technology - każda z soczewek Clariti Elite charakteryzuje się ultracienką strukturą oraz zaokrąglonymi krawędziami. To ułatwia ich aplikację i znacząco zwiększa komfort użytkowania, bo eliminuje nieprzyjemne odczucie obecności obcego ciała w oku.
Wysoki poziom nawilżenia - soczewki Clariti Elite są tak wygodne w użytkowaniu, bo gwarantują oczom wysoki poziom nawilżenia i w ten sposób zapobiegają ich wysychaniu. Nawet po kilkunastu godzinach oczy są wilgotne i wypoczęte.
 
Swobodny dopływ tlenu - oparcie soczewek na udoskonalonym, silikonowo-hydrożelowym materiale sprawiło, że szkła gwarantują oczom swobodny dostęp do dużej ilości tlenu. To zapobiega infekcjom oraz podrażnieniom.
Skuteczna korekcja wzroku - soczewki świetnie sprawdzają się w codziennym korygowaniu krótko- oraz dalekowzroczności. Szeroki wybór mocy pozwala z łatwością dobrać szkła do indywidualnych potrzeb.
Nowoczesne filtry UV - Clariti Elite

 
Nowoczesne filtry UV - soczewki z powodzeniem chronią oczy przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego. To zasługa nowoczesnych filtrów UVA/UVB, zawartych w każdej z nich.
Jedna para na miesiąc - soczewki przeznaczone są do miesięcznego użytkowania w trybie dziennym. To oznacza, że z jednej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni. Jedynym warunkiem jest ich cowieczorna pielęgnacja.
 

Charakterystyka soczewek Clariti® Elite:

 

Clariti Elite powstały z materiału silikonowo-hydrożelowego, dlatego soczewki posiadają idealny parametry dotyczące dopływu tlenu do oczu. Soczewki miesięczne powstały w oparciu o technologie AquaGen™ oraz Advanced Edge Technology. Pierwsza z nich gwarantuje stałe nawilżenie soczewek w trakcie użytkowania, podczas gdy druga jest odpowiedzialna za strukturę soczewek i ich cienką krawędź. Zestawienie tych cech zapewnia praktyczne nieodczuwanie soczewek podczas ich noszenia, dlatego użytkownicy docenią pełną wygodę ich noszenia.

Soczewki posiadają filtry UVA oraz UVB, w wysokim stopniu chroniące oczy przed wpływem szkodliwego promieniowania słonecznego na narząd wzroku. Soczewki Clariti Elite idealnie dopasowują się do potrzeb użytkowników oraz trybu życia, dlatego ich oczy pozostaną zdrowe i przejrzyste przez cały miesiąc.

 

Dla kogo soczewki Clariti® Elite?

 

Soczewki Clariti Elite stworzono dla osób ceniących równowagę między wygodą użytkowania a zdrowiem oczu.

Poleca się je do użycia u osób:

  • borykających się z nieprawidłowym funkcjonowaniem filmu łzowego (technologia AquaGen™ zapewnia wysoki poziom nawodnienia nawet pod koniec okresu użytkowania),
  • oczekujących najwyższego poziomu komfortu od soczewek miesięcznych, przy utrzymaniu najwyższej jakości widzenia.
 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Clariti Elite są soczewkami miesięcznymi w trybie noszenia dziennego, zatem pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Clariti polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.

 

Parametry soczewek Clariti® Elite:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Soczewki Clariti
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -10,00 do -8,00 D (co 0,50 D)
-8,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 86 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Somofilcon A
Technologia AquaGen™, Advanced Edge Technology
Tryb wymiany Dzienny
Filtry UV Tak
Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaClariti
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 8 dni roboczych