Krople Hyal-Drop® multi

Zobacz jako Siatka Lista

1 pozycja

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 pozycja

na stronę

Krople do oczu Hyal-Drop multi - ulga dla zmęczonych i podrażnionych oczu

Krople do oczu Hyal-Drop multi działają nawilżająco i odświeżająco dla gałki ocznej. Nawet bezpośrednio po użyciu nie zakłócają one poprawności pola widzenia, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować o każdej porze dnia. Lekarze okuliści polecają je osobom, które pracują wytężając wzrok, w szczególności przy użyciu monitorów i ekranów, a więc dziennikarzom, programistom, projektantom komputerowym, a także studentom. Zmęczone i podrażnione oczy odzyskują dzięki kroplom do oczu Hyal-Drop multi świeżość i witalność, co sprawia, że znacznie łatwiej skupić się na pracy, bowiem jej wydajność nie jest już okupiona zmęczeniem oczu.

Krople Hyal-Drop multi dobrze zastępują naturalne łzy

Tajemnica skuteczności kropli Hyal-Drop multi to obecność w ich składzie kwasu hialuronowego, który w naturalnych warunkach jest ważnym składnikiem naszych łez. To kwas hialuronowy daje efekt nawilżenia oka i usuwa z niego niepożądane substancje drażniące. Oko jest nawilżone, odkażone i wypoczęte właśnie dzięki temu składnikowi kropel do oczu Hyal-Drop multi. Producent kropli zadbał też o to, aby opakowanie, nawet po jego otwarciu, utrzymywało naturalną sterylność produktu przez sześć miesięcy. Rozwiązanie to umożliwia skuteczne dozowanie pojedynczych kropel, stosowanych albo profilaktycznie, albo w ramach interwencji, kiedy nasze oczy są szczególnie zmęczone lub podrażnione.

Dla kogo przeznaczone są krople Hyal-Drop multi?

Krople do oczu Hyal-Drop multi poleca się szczególnie osobom pracującym w klimatyzowanych pomieszczeniach, w których powietrze jest suche, a temperatura wnętrza znacznie różni się od aktualnej temperatury powietrza na zewnątrz. Także osoby narażone na działanie dymu papierosowego, a więc kelnerzy i pracownicy klubów mogą zregenerować podrażnione oczy. Krople do oczu Hyal-Drop multi można również stosować profilaktycznie chroniąc się przed wystąpieniem zespołu suchego oka, którego symptomami są przykre dolegliwości takie jak:

  • pieczenie oczu,
  • zmęczenie,
  • uczucie suchości w oku,
  • problemy z odpowiednią ilością łez.

Krople do oczu Hyal-Drop multi będą również przydatne tym z nas, którzy na co dzień, przez wiele godzin używają soczewek kontaktowych bez możliwości ich wyjęcia w celu zregenerowania oczu, a także każdemu, kto zmaga się z nadwrażliwością gałki ocznej i reakcjami uczuleniowymi na substancje czynne, w tym perfumy i konserwanty. Wrażliwe oczy już po kilku użyciach kropli Hyal-Drop odczują wyraźną poprawę funkcjonowania.

Skład chemiczny kropli Hyal-Drop multi

Krople do oczu Hyal-Drop multi zawierają roztwór 2,4 mg/ml kwasu hialuronowego wzbogacony substancjami uzupełniającymi, a wśród nich: wodofosforanem dwustowodnym, wodą jałową, chlorkiem sodu i potasu oraz diwodofosforanem sodu. Preparat nie zawiera natomiast żadnych konserwantów, dzięki czemu możliwości podrażnienia lub wystąpienia reakcji alergicznych oczu są minimalne.

Jak poprawnie stosować krople do oczu Hyal-Drop multi?

Krople do oczu Hyal-Drop multi mogą być używane codziennie jako profilaktyka zdrowych oczu lub interwencyjnie, w sytuacji szczególnego przemęczenia lub podrażnienia oczu. Preparat może być używany w celu nawilżania i odkażania zarówno miękkich, jak i twardych soczewek kontaktowych podczas noszenia. Standardowo wkrapiamy jedną kroplę do oka dziennie. Krople są przydatne do użycia do pół roku po otwarciu opakowania.

Markowe krople Hyal-Drop multi

Krople do oczu Hyal-Drop multi znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Bausch & Lomb, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: