Soczewki i płyny Biotrue

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę

Soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne Biotrue

Producent soczewek i płynów Biotrue, firma Bausch & Lomb, dba o wzrok ludzi z całego świata od 1853 roku. Rozwój i wdrażanie innowacji w zakresie optyki to misja, którą firma realizuje z powodzeniem od początku swojej działalności. Marka Biotrue w pełni wpisuje się w dążenia, jakie stawia przed sobą firma Bausch & Lomb.

Zalety produktów marki Biotrue:

Linia soczewek i płynów Biotrue została stworzona na podstawie wiedzy, dotyczącej biologii i fizjologii ludzkiego oka. Produkty Biotrue to nowa jakość wśród soczewek i płynów, dostępnych na rynku. Dzięki swoim właściwościom spełniają wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Soczewki Biotrue pomagają widzieć lepiej osobom w każdym wieku. Poza soczewkami standardowymi, w ofercie Biotrue znajdują się także soczewki dedykowane osobom po 40 roku życia.

W ofercie Biotrue każdy znajdzie produkt, odpowiadający jego wymaganiom. Biotrue to najwyższa jakość i rozwiązania dla osób ze wszystkich grup wiekowych. Produkty dostępne są w opakowaniach o różnej wielkości - soczewki w opakowaniach 30 i 90 sztukowych, a płyn w 2 x 60 ml, 120 ml i 300 ml. Podróżnicy i podróżniczki znajdą w ofercie rozmiar butelek płynu (Biotrue Flight Pack 2 x 60 ml), dopasowany do przewożenia w bagażu podręcznym w samolocie.

Dla kogo soczewki Biotrue Oneday?

Biotrue Oneday to nowoczesne, jednodniowe soczewki wykonane z materiału Hyper Gel. Materiał ma właściwości, dzięki którym noszenie soczewek nie wiąże się z niemiłymi doznaniami, lecz z przyjemnością wygodnego i dokładnego widzenia. Do najważniejszych zalet soczewek wykonanych z Hyper Gel, zalicza się:

  • dużą przepuszczalność tlenu (zaspokajającą zapotrzebowanie ludzkiego oka),
  • wysoką zawartość wody (o tej samej wartości, jak w rogówce ludzkiego oka),
  • odporność na wysychanie (naśladowanie warstwy filmu łzowego - cienkiej warstwy ochronnej, pokrywającej powierzchnię oka),
  • częściową ochronę przed promieniowaniem UV.

Dzięki systemowi High Definition Optics, zastosowanemu w soczewkach Biotrue, możliwe jest widzenie w wysokiej jakości, niezależnie od stopnia i intensywności oświetlenia.

Dla kogo soczewki Biotrue Oneday for Presbyopia?

Rozwiązanie dedykowane osobom po 40 roku życia. Idealne rozwiązanie dla osób aktywnych lub skarżących się na problem zmęczenia oczu po całym dniu. Jednodniowe soczewki Biotrue Oneday for Presbyopia wspierają widzenie zarówno z dalekiej, jak i z bliskiej odległości.

Wraz z wiekiem spada elastyczność soczewek wewnątrzgałkowych i zdolność do wyraźnego widzenia przedmiotów, znajdujących się w niewielkiej odległości stopniowo się zmniejsza. Do produkcji soczewek Biotrue Oneday for Presbyopia wykorzystywany jest materiał Hyper Gel, którego właściwości wpływają na wysoki komfort użytkowania i odpowiednią ochronę oczu. Wsparcie, jakie dają progresywne soczewki Biotrue jest niezwykle ważne podczas codziennych zajęć typu czytanie lub korzystanie z komputera i telefonu.

Soczewki Biotrue Oneday for Presbyopia zostały zaprojektowane w celu poprawy jakości widzenia przede wszystkim przedmiotów, znajdujących się w niewielkiej odległości.

Dla kogo płyn do pielęgnacji soczewek Biotrue?

Płyn do pielęgnacji soczewek Biotrue to nowoczesny produkt, który pozwala na efektywne czyszczenie, płukanie i przechowywanie soczewek. To także dobry i skuteczny sposób na dezynfekcję. Do najważniejszych cech płynu należą:

  • pH takie samo jak pH łez,
  • bezpieczeństwo dla ludzkiego oka (nie narusza bariery ochronnej oka),
  • dodatek kwasu hialuronowego.

Płyn Biotrue pomaga utrzymywać soczewki w dobrej kondycji, nawet przez 20 godzin.

Markowe soczewki i płyny Biotrue

Soczewki kontaktowe i płyny Biotrue znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Bausch & Lomb, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy:

Zobacz także: