Biotrue

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Soczewki jednodniowe Biotrue

Użytkownicy soczewek kontaktowych Biotrue zgodnie przyznają, że ich oczy nawet po całodniowej aktywności czują się wypoczęte i gotowe do pracy. Wszystko za sprawą inspiracji czerpanych z biologii ludzkiego oka - jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue ONEday zmniejszają problemy z suchością oczu i eliminują dotychczasowy dyskomfort odczuwany w czasie korzystania z soczewek. Produkty projektowane są dla różnych grup użytkowników - swoje inspirowane biologią oczu soczewki znajdą osoby z niedowidzeniem i nadwzrocznością!

Soczewki kontaktowe inspirowane biologią oka!

Za niezwykłe właściwości soczewek jednodniowych Biotrue odpowiedzialny jest nowoczesny materiał HyperGel, który powstał dzięki inspiracji biologią ludzkiego oka. Zapewnia on właściwą wymianę tlenu oka z otoczeniem, dzięki czemu wzrok staje się wyjątkowo wypoczęty. Dodatkowo materiał ten naśladuje naturalną warstwę łzową w oku, eliminując wysuszanie się soczewek. Warto bowiem zaznaczyć, że soczewki kontaktowe Biotrue charakteryzują się dużą zawartością wody, odpowiadającą rogówce ludzkiego oka. Minimalna ingerencja w naturalne środowisko oka sprawia, że użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkową wygodą w czasie noszenia swoich soczewek - bez uczucia suchości!

Noszenie soczewek Biotrue nie tylko wpływa na poprawę widzenia, lecz przede wszystkim stanowi dodatkową barierę przed przedostawaniem się do oczu szkodliwego promieniowania UV. Inspirując się naturalną budową oka projektanci z Bausch & Lomb postarali się o zaawansowaną warstwę nawilżającą oczy. Po każdym mrugnięciu produkty z serii Biotrue zyskują kolejną dawkę nawilżenia, jednocześnie pozostając wilgotne i niemal niewyczuwalne dla swoich użytkowników. Wszystko to w trosce o wyjątkowy komfort w czasie dnia!

Jednodniowe soczewki Biotrue ONEday dla aktywnych

Poszczególne opakowania z serii Biotrue ONEday mogą zawierać nawet do 90 sztuk soczewek. Dzięki temu, że soczewki Biotrue mają charakter jednodniowego wsparcia oczu nie trzeba poświęcać dodatkowego czasu na ich pielęgnację. Po zużyciu soczewki można swobodnie zutylizować, po to by następnego dnia cieszyć się zupełnie nową i świeżą parą produktów na swoich oczach. Produkty od Biotrue powstały z myślą o osobach potrzebujących dodatkowego wsparcia dla swoich oczu. Swobodna wymiana tlenu oka z otoczeniem, a przede wszystkim nawilżenie gwarantowane przez uwodnienie na poziomie 78% pozwalają korzystać z soczewek przez cały dzień.

Dzięki specjalnemu składowi Biotrue ONEday przypominają ludzkie łzy, stąd do minimum ograniczany jest dyskomfort związany z wysuszaniem się soczewki. Właśnie dlatego produkty idealnie spisują się jako wsparcie dla oczu osób spędzających długi czas przed komputerem, skarżą się na suche oczy, czy cierpią z powodu sezonowych alergii. Specjalne opakowania soczewek Biotrue (mowa o Biotrue ONEday for Presbyopia) dedykowane są również osobom po 40 roku życia, oczekującym wyjątkowego komfortu od swoich soczewek. W ich przypadku widzenie z niewielkich odległości wspierane jest przez innowacyjną technologię 3-Zone ProgressiveTM Design zawartą w produktach Biotrue.

Zobacz także: