Biotrue® ONEday 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

163,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Marek
5.0000
Dla moich wrażliwych, podatnych na podrażnienia oczu, soczewki te sprawdzają się idealnie. Są bardzo wygodne i nie wysuszają oczu.

Termin realizacji

Termin realizacji może ulec wydłużeniu z powodu opóźnień w dostawach. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Biotrue ONEday są jednodniowymi soczewkami kontaktowymi jednego z najbardziej znanych producentów soczewek, firmy Bausch & Lomb.

 
Technologia zintegrowanej łzy - soczewki stworzono z nowoczesnego materiału HyperGel, który w swoim składzie jest bardzo podobny do ludzkiej łzy. Dzięki temu chroni oczy przed wysychaniem i zaczerwienieniem.
Całodniowe nawilżenie - materiał, z jakiego stworzono soczewki charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem uwodnienia. To przekłada się na stały poziom nawilżenia przez cały dzień i najwyższy komfort użytkowania, nawet wieczorem, po kilkunastu godzinach noszenia soczewek.
Stały dostęp do tlenu - soczewki w żaden sposób nie blokują dopływu tlenu do rogówki, dzięki czemu ta charakteryzuje się najwyższą zdrowotnością, oczy są wypoczęte, a widzenie bardzo wyraźne.
Dla aktywnych i wymagających - dzienny tryb użytkowania soczewek sprawia, że produkt z powodzeniem spełnia oczekiwania klientów ceniących aplikację nowej i świeżej pary szkieł każdego dnia oraz tych, którzy prowadzą wyjątkowo aktywny tryb życia.
soczewki bez pielęgnacji - Biotrue ONEday

 
Bez konieczności pielęgnacji - jako że soczewki opierają się na dziennym trybie użytkowania, to nie wymagają dodatkowej pielęgnacji przy użyciu płynu. Ot, zdejmujesz wieczorem, a rano sięgasz po kolejną parę.
Opakowanie z 90 sztukami soczewek - to w sam raz, żeby korzystać z nich regularnie przez półtorej miesiąca.
 

Charakterystyka soczewek Biotrue® ONEday:

 

Soczewki jednodniowe Biotrue ONEday powstały z HyperGel, materiału trzeciej generacji o nazwie, którego inspiracją stała się biologia ludzkiego oka. Opracowano go bazując na bioinspiracji, nauki prowadzącej poszukiwania inspiracji w przyrodzie i przekładających je na skuteczne rozwiązania technologiczne, biomedyczne i przemysłowe.

 

Biotrue ONEday powstały z materiału, przypominającego cechami i składem ludzkie łzy, chroniąc przed wysuszaniem się soczewek. Przez cały dzień utrzymywany jest poziom uwodnienia soczewki 78%, co zapewnia zachowanie pełnego uczucia komfortu. Soczewki kontaktowe Biotrue ONEday mają na celu przepuszczać tlen w takiej ilości, która będzie odpowiadała zapotrzebowaniu otwartego oka, dlatego gwarantują najwyższą jakość widzenia.

 

Dla kogo soczewki Biotrue® ONEday?

 

Biotrue ONEday przeznaczono dla osób, ceniących wygodę wynikającą z codziennego zakładania nowej pary soczewek. Biotrue ONEday jako soczewki jednodniowe, nie potrzebują użycia środków pielęgnacyjnych, dlatego są idealnym produktem u osób, prowadzących aktywny tryb życia.

Soczewki Biotrue ONEday są rewelacyjnym wyborem dla osób:

 

  • pracujących wiele godzin w ciągu dnia przed ekranem komputera,
  • mających problem z uczuciem suchego oka,
  • ceniących sobie najwyższy komfort użytkowania soczewek,
  • będących sezonowymi alergiami.
 

Parametry soczewek Biotrue® ONEday:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki Biotrue
Producent BAUSCH & LOMB
Moc sferyczna -9,00 do -6,50 D (co 0,50 D)
-6,50 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 42 x 10-9
Uwodnienie 78%
Materiał HyperGel (Nesofilcon A)
Technologia Surface Active
Filtry UV >95% UVB, >50% UVA
Tryb noszenia Dzienny
 

Wysyłka 24h dotyczy tylko mocy ujemnych.
W sporadycznych przypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Czas realizacji zamówienia na moce dodatnie może wynieść 15 dni roboczych.
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaBiotrue
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępność24 godziny