Biotrue® ONEday 180 szt.

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Dostępność:

do 3 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Nasza cena:

334,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Termin realizacji

Termin realizacji może ulec wydłużeniu z powodu opóźnień w dostawach. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Biotrue® ONEday to jednodniowe soczewki kontaktowe zaprojektowane przez jednego z liderów rynku optycznego - firmę Bausch & Lomb. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego materiału i udoskonalonych parametrach zapewniają najwyższy komfort stosowania oraz widzenie w wysokiej rozdzielczości. Nie wymagają dodatkowej pielęgnacji.

 
Materiał HyperGel - trzeciej generacji, powstały w wyniku inspiracji fizjologią ludzkiego oka. Decyduje o najwyższej wygodzie stosowania soczewek oraz ich perfekcyjnemu dopasowaniu do wymagań organizmu.
Wysoki stopień uwodnienia - odpowiada za intensywne i długotrwałe nawilżenie soczewek, które eliminuje problem wysychających, zmęczonych i zaczerwienionych oczu. Z Biotrue® ONEday są one zdrowe, ładne i wypoczęte.
Duża przepuszczalność tlenowa - daje oczom swobodny dostęp do tlenu, chroniąc je przed infekcjami i innymi groźnymi schorzeniami. Nie tworzy zbędnej bariery między oczami a otoczeniem, co również wpływa na odczuwany komfort.
Widzenie w wysokiej rozdzielczości - udoskonalona budowa i kształt soczewek przyczyniają się do poprawy jakości widzianego obrazu. W przypadku Biotrue® ONEday nie ma mowy o utracie ostrości, zamgleniach i refleksach.
Dodatnie i ujemne moce korekcyjne - Biotrue ONEday

 
Dodatnie i ujemne moce korekcyjne - soczewki spełniają oczekiwania wzrokowe zarówno krótko-, jak i dalekowidzów.
Jednodniowy tryb stosowania - każdego poranka sięgasz po nową, nieskazitelnie czystą parę soczewek. To mniejsze ryzyko gromadzenia zabrudzeń i infekcji.
 

Charakterystyka soczewek Biotrue® ONEday:

 

Soczewki powstały w oparciu o nowoczesny materiał trzeciej generacji HyperGel - efekt inspiracji biologią ludzkiego oka. Dzięki niemu szkła do złudzenia przypominają powierzchnię gałki ocznej, co sprawia, że są niewyczuwalne i perfekcyjnie przyjmowane przez organizm. Nie ma mowy o uczuciu obcego ciała w oku.

Skuteczne zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, biomedycznych i przemysłowych pozwoliło na stworzenie soczewek o intensywnym i długotrwałym nawilżeniu, korzystnej przepuszczalności tlenowej i dużej elastyczności. Szkła nie powodują więc suchości ani podrażnień oczu. Podarowując im swobodny dostęp do tlenu, chronią przed infekcjami. Błyskawicznie dopasowują się do indywidualnego kształtu oczu. Są łatwe w zakładaniu oraz zdejmowaniu.

Biotrue® ONEday gwarantują najwyższą jakość widzenia - obraz jest ostry, nasycony kolorami, bez zamgleń i refleksów. To zasługa udoskonalonego kształtu i zwiększonej średnicy. Dostępne w ujemnych i dodatnich mocach korekcyjnych są idealne dla krótko- i dalekowidzów.

Przeznaczone do jednodniowego stosowania nie wymagają dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Po prostu sięgasz po nową parę o poranku, zakładasz, a wieczorem zdejmujesz i wyrzucasz do kosza, bez konieczności użycia dodatkowych płynów i pojemników. Przechowywane w sterylnym pojemniczku z biozgodnym płynem utrzymują wszystkie swoje korzystne właściwości przez długi czas i są gotowe do założenia w każdym momencie.

 

Biotrue® ONEday to soczewki idealne dla osób:

 
  • prowadzących aktywny tryb życia,
  • ceniących ponad wszystko wygodę oraz higienę stosowania,
  • pracujących przez wiele godzin przed ekranem komputera lub innych urządzeń elektronicznych,
  • mających problem z suchością oczu,
  • borykających się z sezonowymi alergiami.
 

Zalety soczewek kontaktowych Biotrue® ONEday w opakowaniu 180 sztuk

 

Starasz się robić zakupy jak najrzadziej? Lubisz mieć zawsze zapas produktów pod ręką? W takim razie opakowanie 180 szt. soczewek Biotrue® ONEday jest idealne dla Ciebie. Z nim oszczędzasz czas, energię i pieniądze, bo większe opakowanie to mniejsza cena za jedną parę szkieł i wolność od zakupów na około 90 dni codziennego stosowania.

 

Parametry soczewek Biotrue® ONEday:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki Biotrue
Producent BAUSCH & LOMB
Moc sferyczna -9,00 do -6,50 D (co 0,50 D)
-6,50 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 42 x 10-9
Uwodnienie 78%
Materiał HyperGel (Nesofilcon A)
Technologia Surface Active
Filtry UV >95% UVB, >50% UVA
Tryb noszenia Dzienny
 

Wysyłka 24h dotyczy tylko mocy ujemnych.
W sporadycznych przypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Czas realizacji zamówienia na moce dodatnie może wynieść 15 dni roboczych.
 

Soczewki dostępne są również w mniejszych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaBiotrue
Ilość w opakowaniu180 sztuk
Dostępnośćdo 3 dni roboczych