PureVision® 2 HD 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

47,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Jacek
5.0000
Zapewniają ostry i wyraźny obraz, redukując jednocześnie skutki uboczne noszenia soczewek kontaktowych. Nie podrażniają i nie wysuszają oczu. Są niezwykle wygodne. W porównaniu z poprzednią wersją zapewniają znacznie ostrzejszy obraz. To idealny wybór, jeśli mamy wrażliwe/przewlekle suche oczy. Nie chcę ich zmieniać na inną markę, ponieważ są dobre dla moich wrażliwych oczu.

Termin realizacji

Termin realizacji może ulec wydłużeniu z powodu opóźnień w dostawach. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

PureVision 2 HD to miesięczne soczewki sferyczne przeznaczone do noszenia w trybie ciągłym (dzień i noc) lub dziennym. Ich producent, firma Bausch & Lomb to - obok marek takich jak Cooper Vision czy Zeiss - jeden z liderów branży optycznej.

 
Produkt liderów w branży optycznej - to gwarancja najwyższej jakości wykonania, wynikającej z zastosowania nowoczesnych rozwiązań oraz dbałości zarówno o zdrowie, jak i komfort przyszłych użytkowników soczewek.
Optyka wysokiej rozdzielczości - soczewki wzbogacono o technologię High Definition, dzięki której wyeliminowane zostało ryzyko wystąpienia refleksów, lśnienia i efektu halo. Widzenie jest bardzo wyraźne.
Wysoka przepuszczalność tlenu - uzyskany poprzez wykorzystanie „oddychającego” materiału. Sprawia, że oczy są znacznie mniej podatne na zmęczenie oraz podrażnienia.
Najwyższe właściwości nawilżające - soczewki utrzymują stały stopień wilgoci na swojej powierzchni, dzięki czemu zapobiegają efektowi suchego oka i dają długotrwałe uczucie świeżości, nawet pod koniec dnia.
zaokrąglone soczewki - PureVision 2 HD

 
Zaokrąglony profil soczewki - zmniejsza do minimum tarcie między powieką a soczewką występujące w trakcie zamykania oraz otwierania oka, co przekłada się na jeszcze wyższy komfort użytkowania.
Tryb miesięczny - oznacza, że z jednej pary soczewek możesz korzystać przez miesiąc, zarówno w dzień, jak i nocą.
 

Charakterystyka soczewek PureVision® 2 HD:

 

Silikonowo-hydrożelowe soczewki PureVision 2 HD - jak sama nazwa wskazuje - wyposażone są w technologię High Definition. Jest to udoskonalenie nie do przecenienia. HD minimalizuje bowiem refleksy, lśnienia i efekt halo zapewniając wyraźne i ostre widzenie w każdych warunkach oświetleniowych. Ale to nie wszystko, producenci PureVision 2 HD postawili sobie również za cel opracowanie soczewek o najwyższych właściwościach nawilżających. Aby osiągnąć to zamierzenie wykorzystano technologię Comfort Moist, dzięki której powierzchnia soczewek utrzymuje stały stopień wilgoci, chroniąc oczy przed efektem suchego oka i podrażnieniami.

 

Dodatkowe zalety soczewek PureVision® 2 HD:

 
  • Łatwe zakładanie i zdejmowanie oraz brak tarcia między powieką i powierzchnią soczewki w trakcie zamykania i otwierania oczu. Stało się to możliwe dzięki udoskonalonej budowie PureVision 2 HD - cienka soczewka o zaokrąglonym profilu;
  • Wysoka przepuszczalność tlenu, która ogranicza do minimum podrażnienia i utrzymuje oczy w witalności przez cały okres stosowania.
 

Dla kogo soczewki PureVision® 2 HD?

 

PureVision 2 HD posiadają liczne zalety, które czynią produkt odpowiednim dla większości, a w szczególności dla osób, które:

  • Pracują przy komputerze i dużo czasu spędzają przed ekranem monitora;
  • Należą do grupy kierowców, którzy wiele podróżują;
  • Mają problem z suchością oka.
 

Tryb noszenia

 

Dzienny, przerywany lub ciągły miesięczny tryb noszenia daje wiele możliwości. Doskonale wiedzieli o tym producenci PureVision 2 HD opracowując soczewki, z których można korzystać bez przerwy lub z przerwami (np. zdejmując na noc), lecz pod warunkiem każdorazowej pielęgnacji. W obu tych przypadkach należy jednak pamiętać o konieczności założenie całkowicie nowej pary szkieł po upływie 30 dni stosowana. Jeśli nosisz soczewki bez zdejmowania przez cały miesiąc nie musisz przejmować się ich czyszczeniem i dezynfekcją. Jeśli jednak wybierasz tryb dzienny bądź przerywany, nie zapominaj o stosowaniu płynów i pojemniczków w ich pielęgnacji.

 

Parametry soczewek PureVision® 2 HD:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki całodobowe
Marka Soczewki PureVision
Producent BAUSCH & LOMB
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
Dk/t 130 x 10-9
Uwodnienie 36%
Materiał Balafilcon A
Technologia High Definition™, ComfortMoist™
Tryb wymiany Dzienny i ciągły
 

Soczewki dostępne są również w innym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPureVision
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępność24 godziny