Soczewki progresywne CooperVision

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Progresywne soczewki CooperVision

Soczewki progresywne przeznaczone są przede wszystkim dla osób, cierpiących na prezbiopię, zwaną także starczowzrocznością. Ich specjalnie zaprojektowany mechanizm sprawia, że ten rodzaj soczewek sprawdzi się na co dzień, zarówno jeśli chodzi o widzenie punktów, znajdujących się bliżej, jak i dalej. Soczewki zwane progresywnymi wyposażone są w różne rodzaje dioptrii w poszczególnych częściach szkieł. Podczas czytania lub oglądania blisko położonych przedmiotów, należy patrzeć przez dolną partię soczewki, gwarantującą lepsze widzenie z bliska. Chcąc natomiast oglądać z daleka, skupiamy się na górnej części. Korekcję wzroku, jeśli chodzi o obiekty położone na średnim dystansie, zapewnia pośrednia partia szkła.

Soczewki progresywne CooperVision - zagwarantuj sobie komfort widzenia przez długie lata

Jeśli szukasz najwyższej jakości soczewek progresywnych, nie mogłeś trafić lepiej. Postaw na CooperVision i zobacz różnicę. Do niekwestionowanych zalet, które sprawiły, że soczewki tej firmy cieszą się uznaniem wśród klientów z całego świata, należy przede wszystkim ich wytrzymałość oraz zapewnienie komfortu użytkowania. Prawidłowo założona soczewka kontaktowa CooperVision jest niewyczuwalna, nie wywołując dyskomfortu podczas noszenia. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby posłużyły na lata, co zawdzięczają innowacyjnym procesom produkcji, a także najlepszym gatunkowo tworzywom. Soczewki od CooperVision są niezwykle odporne na uszkodzenia, takie jak zarysowania, stłuczenia lub pęknięcia. Co więcej, są one łatwe w utrzymaniu w czystości, co minimalizuje ryzyko infekcji narządu wzroku, spowodowanej zanieczyszczeniami, znajdującymi się na powierzchni soczewki.

Innowacyjna formuła soczewek progresywnych od CooperVision

CooperVision to innowacyjna alternatywa dla tradycyjnych soczewek progresywnych. Wykazują się one ogromnym poziomem elastyczności, co sprawia, że wręcz perfekcyjnie dopasowują się do oka, co zapewnia poprawę widzenia zarówno z bliska czy daleka, jak i uśrednionej granicy. Do produkcji soczewek CooperVision zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie, które pozwoliły na opracowanie mechanizmu, gromadzącego wodę wewnątrz soczewki. Odpowiednie nawilżenie gałki ocznej ma kluczowy wpływ nie tylko na komfort widzenia, ale również na jego jakość. Wybierając soczewki progresywne CooperVision, wybierasz oszczędność pieniędzy - z jednej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni.

Dobierz soczewki CooperVision dostosowane do Twoich potrzeb

Nasz sklep internetowy oferuje ogromny wybór różnego rodzaju soczewek progresywnych od CooperVision, dzięki czemu z pewnością znajdziesz model, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Soczewki dostępne są w szerokim zakresie mocy - zarówno, jeśli chodzi o wersje ujemne, jak i dodatnie (od -20,00 do nawet +20,00 D) i należą do nich:

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek CooperVision: