Soczewki jednodniowe CooperVision

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę

Jednodniowe soczewki CooperVision

CooperVision to znany i ceniony na całym świecie producent soczewek kontaktowych. Ilość rozwiązań proponowana klientom przez tę markę jest imponująca! Soczewki jednodniowe CooperVision to jeden z produktów najczęściej wybieranych przez klientów. Dlaczego tak jest? Ten rodzaj soczewek jest bardzo popularny wśród początkujących użytkowników szkieł kontaktowych. Jednodniowa wersja soczewki pozwala na przetestowanie produktu bez inwestowania dużych środków. Soczewki jednodniowe można mieć zawsze pod ręką i używać ich zamiennie z okularami korekcyjnymi, gdy zajdzie taka potrzeba. Wielu specjalistów twierdzi, że jest to najbezpieczniejsza dla oka forma korekcji wzroku!

Soczewki jednodniowe CooperVision - bogaty wybór i najwyższa jakość

Firma CooperVision opracowała kilka linii jednodniowych soczewek kontaktowych. Ich wspólnym mianownikiem jest wysoka jakość, oparta na nowoczesnych technologiach. Jeżeli zależy Ci na doskonałej ostrości widzenia, wybierz soczewki jednodniowe Proclear 1 Day. Przy ich produkcji dołożono najwyższych starań, aby powierzchnia soczewki była odporna na osady białkowe, tworzone w naturalnym procesie produkcji łez. Dzięki tej właściwości, soczewka zapewnia widzenie w wysokiej rozdzielczości bez względu na porę dnia i warunki oświetleniowe.

Wszystkie rodzaje soczewek marki CooperVision zostały stworzone z materiałów o wysokim stopniu uwodnienia i przepuszczalności tlenu. Nawet osoby zmagające się z problemem suchych oczu odczuwają komfort nawilżenia, dzięki któremu oczy nawet pod koniec dnia są świeże i wypoczęte. Jeżeli zależy Ci na ochronie oczu przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, wybierz linię soczewek jednodniowych Clariti 1 Day lub Live Daily Disposable, które zostały wzbogacone o nowoczesne filtry UVA/UVB.

Specjalistyczne linie soczewek jednodniowych CooperVision

Firma CooperVision jest liderem w stosowaniu przełomowych technologii, które zmieniają życie osób w wadami wzroku! Wygoda i komfort noszenia soczewek jednodniowych jest teraz dostępna również dla osób cierpiących na astygmatyzm i prezbiopię.

Soczewki jednodniowe Clariti 1 Day Toric zostały opracowane z myślą o osobach cierpiących na astygmatyzm, które jeszcze do niedawna były skazane wyłącznie na okulary korekcyjne. Są one dostępne w szerokim zakresie mocy sferycznych, a także parametrów cylindra i osi, co pozwala idealnie dobrać soczewkę do wady wzroku.

W linii Clariti dostępne są również soczewki multifokalne, czyli wieloogniskowe. Clariti 1 Day Multifocal to produkt wybierany przez osoby, które cierpią na tak zwaną prezbiopię, czyli pogarszanie się wzroku wraz z wiekiem. Nowoczesna technologia soczewek jednodniowych umożliwia wyraźne widzenie zarówno podczas czytania książki, jak i prowadzenia auta.

Jakie modele soczewek jednodniowych CooperVision wybrać?

Soczewki jednodniowe dostępne są w wygodnych opakowaniach po 30 sztuk. Przy niejednolitej wadzie wzroku można zamawiać je oddzielnie dla obydwu oczu i cieszyć się zapasem na cały miesiąc. Klienci, którzy pokochali wygodę i jakość soczewek tej marki często zamawiają duże opakowania po 90 sztuk soczewek. Podsumowując, użytkownik ma do wyboru następujące jednodniowe soczewki od CooperVision:

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek CooperVision: