Biomedics 1 Day Extra 30 szt. moce dodatnie

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

41,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Biomedics 1 day Extra w mocach dodatnich są jednodniowymi soczewkami kontaktowymi, stworzonymi przez Cooper Vision i przeznaczonymi do korekcji dalekowzroczności.
 

Całodniowe nawilżenie - wysoki poziom uwodnienia soczewek oraz ich udoskonalony skład przekładają się na całodniowe nawilżenie, które utrzymuje oczy w optymalnej wilgoci i zapobiega ich wysychaniu oraz podrażnieniom.
Błyskawiczne dopasowanie do oka - soczewki charakteryzują się jeszcze cieńszymi krawędziami i dużą elastycznością materiału, dzięki czemu natychmiastowo dopasowują się do indywidualnego kształtu oka, gwarantując przyjemną aplikację i najwyższy komfort stosowania.
Skuteczne korygowanie wady wzroku - soczewki Biomedics 1 Day Extra w wersji dodatniej powstały z myślą o dalekowidzach. Ich regularne i prawidłowe stosowanie pozwala zahamować rozwój wady wzroku.
Ochrona przed promieniowaniem UV - wzbogacenie każdej z soczewek o kompleks nowoczesnych filtrów przeciwsłonecznych pozwoliło na stworzenie szkieł chroniących oczy przed szkodliwym oddziaływaniem słońca.
Tryb jednodniowy - Biomedics 1 Day Extra

 
Tryb jednodniowy - jedna para soczewek na jeden dzień, a o poranku nowa i świeża para? Tak właśnie działają Biomedics 1 Day Extra. Idealne dla osób prowadzących aktywny tryb życia i ceniących najwyższej jakości higienę.
Wygodne opakowanie - jeszcze mniejsze i wygodniejsze w otwieraniu. W nim znajdziesz 30 sztuk soczewek - idealną ilość na wypróbowanie i ewentualne połączenie z drugim opakowaniem o innej mocy.
 

Charakterystyka soczewek Biomedics 1 day Extra:

 

Soczewki Biomedics 1 day Extra w jednorazowym& użyciu, można nosić bez przerwy nawet do kilkunastu godzin. Materiał Ocufilcon D, z jakiego wykonano soczewki Biomedics 1 day Extra, wraz z wysokim 55% poziomem uwodnienia zapewniają idealne nawilżenie oczu w trakcie całego dnia użytkowania soczewek.

Soczewki Biomedics 1 day Extra zaprojektowano w taki sposób, aby w zdecydowany sposób poprawić wygodę płynącą z użytkowania soczewek kontaktowych. Stosowne wykręcenie podstawy soczewki zapewnia łatwiejsze dopasowanie się soczewek do oka. Miękka struktura soczewek ułatwia ich zakładanie, a także ich zdejmowanie, podczas gdy wysoki poziom uwodnienia zapewnia właściwe nawilżenie oczu.

 

Dla kogo soczewki Biomedics 1 day Extra?

 

Soczewki Biomedics 1 day Extra stworzono z myślą o użytkownikach jednodniowych i miękkich soczewek poddawanych codziennej wymianie, ale bez konieczności ich pielęgnacji. Poleca się je przede wszystkim osobom, ceniącym komfort codziennego zakładania nowy pary soczewek. To soczewki idealne dla osób:

 

  • ceniących szkła kontaktowe o najwyższej wygodzie,
  • prowadzących aktywny styl życia, czynnych miłośników sportu i podróżników,
  • z sezonowymi alergiami - nie są gromadzone alergeny na ich powierzchni, co wynika z ich specyficznej budowy,
  • borykających się z symptomami suchego oka i ceniących sobie dodatkowe nawilżenie oka w ciągu dnia.


Soczewki kontaktowe Biomedics 1 Day Extra występują także często pod nazwą handlową iWear Fit.

 

Parametry soczewek Biomedics 1 Day Extra w mocach dodatnich:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna +0,25 do +5,00 D (co 0,25 D)
+5,00 D; +5,50 D; +6,00 D
Krzywizna 8,8
Średnica 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Ocufilcon D
Filtry UV Tak
 

Soczewki są dostępne także w mocach ujemnych:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiomedics
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych