Clariti® 1 Day 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do 5 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

185,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki Clariti 1 Day są sferycznymi, jednodniowymi soczewkami kontaktowymi obecnymi w ofercie firmy Cooper Vision.
 

Innowacyjna technologia WetLoc - martwisz się, że soczewki spotęgują efekt suchego oka? Niepotrzebnie, bo ich tworzenie oparto na nowoczesnej technologii WetLoc, dzięki której szkła utrzymują wysoki poziom nawilżenia przez cały dzień. Nawet kilkanaście godzin po ich założeniu oczy są wypoczęte i świeże.
Zaokrąglony kształt - niewygoda użytkowania soczewek bardzo często wynika z ich niedopracowanego kształtu i przesadnego kontaktu z powieką. Tutaj jest inaczej - zaokrąglone krawędzie w połączeniu z gładkością materiału gwarantują komfort z najwyższej półki.
 
Perfekcyjne widzenie - soczewki, dzięki udoskonalonej strukturze, minimalizują aberrację optyczną. To przekłada się na jeszcze wyraźniejsze i bardziej ostre widzenie, niezależnie od warunków oświetleniowych oraz czasu, jaki upłynął od momentu aplikacji szkieł.
Tryb jednodniowy - Clariti 1 Day

 
Tryb jednodniowy - soczewki przeznaczone są do jednodniowego użytkowania, co docenią w szczególności osoby nieprzepadające za obowiązkiem cowieczornej pielęgnacji szkieł i ceniące możliwość sięgnięcia po nową i świeżą parę każdego poranka.
Nowoczesne filtry UV - każda z soczewek została dodatkowo uzupełniona w nowoczesne filtry przeciwsłoneczne, które pochłaniają blisko 98% niekorzystnego promieniowania UV.
 
Ekonomiczne opakowanie - zawiera aż 90 sztuk soczewek, co daje półtora miesiąca regularnego stosowania. Bez dodatkowych wizyt w salonie optycznym i związanych z tym wydatków.
 

Charakterystyka soczewek Clariti® 1 Day:

 

Clariti 1 Day są silikonowo-hydrożelowymi szkłami kontaktowymi jednorazowego użytku. Powstały w oparciu o materiał Somofilcon A, który wraz z 56% uwodnieniem zapewnia najwyższą wygodę noszenia soczewek. W jednodniowych soczewkach Clariti 1 Day, technologia WetLoc™ zapewnia podtrzymanie soczewek w optymalnym nawilżeniu w trakcie całego dnia ich noszenia.

Soczewki Clariti 1 Day charakteryzują się asferyczną powierzchnią tylną, a także zaokrąglonym kształtem krawędzi, co oznacza niezwykłą wygodę płynącą z noszenia i widzenia. Należy podkreślić także minimalizację aberracji przez asferyczną optykę. Soczewki Clariti 1 Day uzupełniono w filtry UVA oraz UVB, w pełni chroniące narząd wzroku przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego.

 

Dla kogo soczewki Clariti® 1 Day?

 

Clariti 1 Day są soczewkami kontaktowymi dla osób borykających się z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Są to soczewki dla osób oczekujących najwyższego poziomu komfortu oraz tych, doceniających wygodę, płynących z użytkowania soczewek jednodniowych.

Soczewki kontaktowe Clariti 1 Day występują także często pod nazwą handlową iWear Activ.

 

Parametry soczewek Clariti® 1 Day:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki Clariti
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,1
Dk/t 86 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Somofilcon A
Technologia WetLoc™, AquaGen™, Advanced Edge Technology
Filtry UV >95% UVB, >50% UVA
Tryb wymiany Dzienny
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaClariti
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo 5 dni roboczych