Soczewki toryczne CooperVision

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

Toryczne soczewki CooperVision

Soczewki dla astygmatyków to wciąż nowość na rynku szkieł kontaktowych. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii, firmy optyczne w końcu mogą zaproponować soczewki odpowiednie dla osób, zmagających się z astygmatyzmem. Firma CooperVision jest jednym z liderów rynku i posiada w swej ofercie bogaty wybór nowoczesnych soczewek torycznych. Można je idealnie dopasować do wady wzroku, jak również do ulubionego trybu noszenia. Marka oferuje produkty o wysokim stopniu nawodnienia, bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. W naszym sklepie oferujemy soczewki kontaktowe Cooper Vision, które są odpowiedzią na problemy astygmatyków i idealnie trafiają w ich potrzeby.

Soczewki toryczne CooperVision w wersji jednodniowej

Jeżeli lubisz wygodę jednorazowych szkieł kontaktowych, szukaj soczewek w oznaczeniem "one day". Znajdziesz je w wygodnych opakowaniach po 30 sztuk. Silikonowo-hydrożelowe soczewki toryczne to produkty przeznaczone dla osób z astygmatyzmem, które chcą cieszyć się aktywnym trybem życia. Soczewki jednodniowe sprawdzą się doskonale jako zamiennik okularów, podczas uprawiania sportu lub na okazje wymagające idealnego wyglądu. Soczewki toryczne CooperVision są doskonałe dla alergików oraz osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tą formą korekcji wzroku. Mają one niezwykle cienkie krawędzie, co sprawia że są niewyczuwalne pod powieką, a jednocześnie z powodzeniem trzymają się w jednym miejscu. Jeżeli szukasz szkieł, które zabezpieczają oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, zwróć uwagę na soczewki MyDay® toric - wzbogacono je o kompleks wysoko skutecznych filtrów UVA/UVB.

Soczewki dla astygmatyków bez potrzeby zdejmowania na noc

CooperVision oferuje także swoim klientom soczewki toryczne, które można nosić w trybie ciągłym. Zakłada się je tylko raz i zdejmuje po 30 dniach noszenia. To idealny produkt dla osób, które chcą zapomnieć o wadzie wzroku! Miesięczne soczewki toryczne Biofinity® Toric zostały wykonane z innowacyjnego materiału Comfilcon A przy zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania przez całą dobę, również podczas snu. Mają one miękką, jedwabistą powierzchnię, a stały dostęp rogówki do tlenu sprawia, że oczy są zdrowe i mniej podatne na infekcje.

Soczewki toryczne CooperVision dla wymagających

Jeżeli wysoki astygmatyzm utrudnia Ci dobór soczewek torycznych, sprawdź koniecznie soczewki Biofinity® Toric XR lub Clariti® Toric XR. Są to produkty dla osób borykających się z dużymi i złożonymi wadami wzroku. Szeroki zakres mocy korekcyjnych oraz parametrów cylindra i osi pozwala optymalnie dobrać soczewki do każdej wady wzroku. Nasz wygodny formularz łatwo i szybko przeprowadzi Cię przez wybór odpowiednich opcji. Możesz również zaprojektować każdą soczewkę oddzielnie, jeśli masz niejednakową wadę wzroku. Te innowacyjne produkty dostępne są w wersji miesięcznej, a w przypadku Biofinity® Toric XR do całodobowego noszenia.

Jakie modele soczewek torycznych CooperVision wybrać?

Soczewki toryczne CooperVision umożliwiają oku oddychanie przy jednoczesnym nawilżeniu. Innowacyjny system stabilizacji sprawia, że ultracienkie soczewki trzymają się zawsze na swoim miejscu i są zabezpieczone przed podwinięciem oraz wypadnięciem. Nasz sklep posiada szeroki wybór modeli soczewek torycznych od CooperVision, dzięki czemu możliwy jest dobór idealnego produktu, dopasowanego do wymagających warunków optycznych. Są to między innymi:

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek CooperVision: