Soczewki miesięczne CooperVision

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 29

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 29

Strona
na stronę

Miesięczne soczewki CooperVision

Chcesz zagwarantować sobie komfort widzenia czytając gazetę, uprawiając sport, oglądając ulubiony film czy po prostu wykonując czynności życia codziennego? W takim razie, postaw na soczewki miesięczne CooperVision i zobacz różnicę NA WŁASNE OCZY. Zostały one zaprojektowane w oparciu o innowacyjne technologie, gwarantujące skuteczność oraz najwyższą jakość. A to wszystko za sprawą unikalnej strefy optycznej, która sprawia, że widziany obraz jest zawsze nasycony kolorami i odpowiednio ostry.

Doskonałe zabezpieczenie i niezawodna ochrona

Czy wiesz, że narząd wzroku jest niezwykle delikatny i z tego też powodu wymaga odpowiednio dostosowanej ochrony? Możesz ją sobie zagwarantować, wybierając soczewki miesięczne od CooperVision. Odznaczają się one wysokim stopniem uwodnienia, w porównaniu do konkurencji, dzięki czemu zapewniają nawilżenie gałki ocznej przez cały czas noszenia. To wszystko sprawia, że od teraz możesz zapomnieć o wciąż nawracającym dyskomforcie, w postaci pieczenia, łzawienia czy swędzenia. Dodatkowym atutem jest także zmniejszona styczność powłoki soczewki z powieką, co zapewnia znacznie wyższy poziom komfortu. Innowacyjny kształt to również gwarancja zmniejszonego ryzyka wystąpienia infekcji oka, dzięki niewielkiemu tarciu na linii soczewka - powieka.

Dodatkowy system stabilizacji - wyższy poziom komfortu

Warto również wspomnieć, iż modele soczewek miesięcznych od CooperVision wyposażone są również w dodatkowy system stabilizacji. Jest to odpowiedź na potrzeby tych, którzy po założeniu soczewek czują dyskomfort podobny do tego, odczuwalnego, gdy do gałki ocznej dostanie się ciało obce. Specjalnie opracowana formuła soczewek z cienkimi brzegami sprawia, że dostosowują się one do kształtu oka niemal od razu po ich założeniu. Wystarczy kilka sekund, aby cieszyć się obrazem w doskonałej jakości. Z CooperVision zapomnij o podwijaniu czy wypadaniu soczewki i ciesz się komfortem przez wiele godzin.

Soczewki CooperVision to oszczędność czasu i pieniędzy

Wybór soczewek miesięcznych CooperVision to czysta oszczędność czasu i pieniędzy. Jedna para posłuży nawet na trzydzieści dni. Musisz jednak pamiętać o dokładnej pielęgnacji powierzchni soczewki, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, takie jak pyły czy kurz. Należy robić to przy pomocy preparatów, które są specjalnie dostosowane do potrzeb soczewek i gałki ocznej. Nie wywołują one podrażnień narządu wzroku, jednocześnie dokładnie czyszcząc powierzchnię.

Jakie modele soczewek miesięcznych CooperVision wybrać?

Nasz sklep oferuje szeroki wybór rozmaitych modeli soczewek miesięcznych od CooperVision, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie typ, odpowiadający jego oczekiwaniom. Są to między innymi:

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek CooperVision: