Biofinity Energys™ 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

57,58 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Natalia
5.0000
Od dwóch lat próbuję z soczewkami. Przetestowałem prawdopodobnie wszystko, co jest na polskim rynku i w końcu! Po wielu nieudanych próbach udało się z Energysami :)) To prawda co o nich mówią - są dużo cieńsze i delikatniejsze od wielu soczewek, ale może to właśnie dzięki temu w końcu mogę nosić szkła :)))
Marek
5.0000
Chyba wreszcie udało mi się znaleźć idealne dla mnie soczewki kontaktowe. Jestem osobą, która z racji wykonywanego zawodu, mnóstwo czasu w ciągu dnia spędza przed ekranem laptopa i smartfona. Wiadomo, że niebieskie światło jest szkodliwe dla oczu. Szukałem soczewek kontaktowych, które będą dopasowane do potrzeb takich osób jak ja. To właśnie soczewki Biofinity Energys. Można je nosić zarówno w dzień, jak i w nocy, co w moim przypadku także się to sprawdziło. Warte swojej ceny :).

Soczewki Biofinity Energys™ to miesięczne soczewki asferyczne stworzone przez Cooper Vision i polecane szczególnie osobom spędzającym dużo czasu przed ekranem urządzeń cyfrowych.

Redukcja zmęczenia oczu - soczewki posiadają unikalną, innowacyjną optykę, dzięki której znacząco zmniejszają ryzyko zmęczenia i podrażnienia oczu wywołanych wielogodzinną pracą przed ekranem komputera.
Wysokie nawilżenie - w wielogodzinnej pracy przy komputerze pomaga fakt, że soczewki, dzięki zastosowaniu technologii Aquaform, przyciągają i zatrzymują w swoim obrębie większą ilość wody. Tym samym gwarantują oczom stały i wysoki poziom nawilżenia, eliminując problem suchości i podrażnień.
Perfekcyjne widzenie - soczewki, za sprawą udoskonalonej optyki, zapewniają perfekcyjne widzenie w wysokiej rozdzielczości, i to na każdej odległości. Dodatkowo przenoszenie wzroku z punktu bliskiego na daleki i odwrotnie odbywa się łatwo i bez wysiłku.
Idealne dopasowanie do oka - warunkiem koniecznym w korekcji wzroku oraz utrzymaniu oczu w zdrowiu jest stabilność soczewek oraz ich dopasowanie. I takie są szkła kontaktowe Biofinity Energys. Idealnie przylegają do gałki ocznej, a dzięki temu nie podwijają się, nie wypadają i nie powodują zbędnego dyskomfortu.
Zmniejszony kontakt z powieką - Biofinity Energys
Zmniejszony kontakt z powieką - jednym z elementów przyczyniających się do podrażnień i infekcji oczu jest ocieranie soczewki o powiekę. Szkła kontaktowe Biofinity Energys eliminują ten problem, bowiem zmniejszają swoją ogólną styczność z powieką do minimum.
Bez dodatkowej pielęgnacji - soczewki przeznaczone są do miesięcznego stosowania w trybie dzień-noc. To zdejmuje z Ciebie obowiązek codziennego sięgania po kolejną parę oraz cowieczornej pielęgnacji.
 

Charakterystyka soczewek Biofinity Energys™:

 

Biofinity Energys™ to miesięczne soczewki asferyczne stworzone przez Cooper Vision. Soczewki Biofinity Energys zostały wykonane z materiału Comfilcon A, o uwodnieniu 48%. Posiadają unikalną strefę optyczną Digital Zone Optics™, która poprawia komfort użytkowania i wpływa na redukcję zmęczenia oczu. Konstrukcja ta pobudza dodatkową moc w całej strefie optycznej, dzięki której można bez problemu przenosić wzrok pomiędzy różnymi urządzeniami oraz na różne odległości. Technologia Aquaform® przyciąga i zatrzymuje wodę wewnątrz soczewki, utrzymując przy tym jej wysokie nawilżenie, przez cały czas użytkowania. Jest to niezwykle istotne, szczególnie dla osób pracujących przy komputerze. Wielogodzinne wpatrywanie się w ekran zmniejsza częstotliwość mrugania, co wpływa na uczucie suchości, pieczenia i swędzenia oczu.

Soczewki Biofinity Energys™ przeznaczone są do miesięcznego stosowania w trybie dzień-noc, wówczas nie wymagają codziennej pielęgnacji. Jeśli jednak pod koniec dnia są ściągane, to konieczne jest czyszczenie ich płynem do soczewek, oraz późniejsze umieszczenie ich w pojemniczku wypełnionym specjalistycznym roztworem.

 

Zalety soczewek Biofinity Energys™:

 
  • Codzienne stosowanie w trybie dzień-noc przez miesiąc zdejmuje obowiązek dodatkowej pielęgnacji w postaci płynu.
  • Dzięki zastosowaniu technologii Aquaform, soczewki świetnie przyciągają i zatrzymują w swoim obrębie maksymalną ilość wody. Proces ten gwarantuje oczom stały i wysoki poziom nawilżenia, eliminując problem suchości i podrażnień.
  • Nowa, udoskonalona optyka zapewnia perfekcyjne widzenie niezależnie od odległości.
  • Soczewki wyposażone zostały w unikalną, innowacyjną optykę, która znacząco zmniejsza ryzyko zmęczenia i podrażnienia oczu przez wielogodzinną pracę przed ekranem komputera.
  • Stabilne soczewki doskonale dopasowują się do oka przylegając do gałki ocznej. Dzięki temu nie podwijają się, ani nie wypadają i nie powodują przy tym zbędnego dyskomfortu.
  • Unikalna strefa optyczna Digital Zone Optics™ poprawia komfort użytkowania i wpływa na redukcję zmęczenia oczu powodowanego przez patrzenie na ekrany urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości. Dodatkowo konstrukcja ta pobudza dodatkową moc w całej strefie optycznej, dzięki której przenoszenie wzroku pomiędzy różnymi urządzeniami oraz różnymi odległościami nie stanowi już problemu.
  • Zmniejszenie styczności z powieką do minimum pozwala uniknąć ocierania soczewki o powiekę, które jest przyczyną podrażnień i infekcji oka.
 

Pielęgnacja soczewek kontaktowych:

 

Soczewki Biofinity Energys™ przeznaczone są do miesięcznego stosowania w trybie dzień-noc, wówczas nie wymagają codziennej pielęgnacji. Jeśli jednak zakładasz je tylko w dzień, pod koniec dnia używania musisz wyczyścić je płynem do soczewek, a następnie umieścić je w pojemniczku z płynem na czas kilku godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Biofinity Energys™ polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.

 

Parametry soczewek Biofinity Energys™:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki całodobowe
Marka Soczewki Biofinity
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Uwodnienie 48%
Materiał Comfilcon A
Technologia / Konstrukcja Aquaform Comfort Science™, Digital Zone Optics™
Tryb wymiany Dzienny i ciągły
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiofinity
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępność24 godziny