Clariti® Toric XR 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 30 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

176,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Clariti Toric XR to miesięczne astygmatyczne soczewki kontaktowe, które ma do zaoferowania firma Cooper Vision.

 
Zwiększony przepływ tlenu - oczy są wypoczęte i świeże nawet pod koniec dnia. To zasługa udoskonalonej przepuszczalności tlenu, jaka charakteryzuje każdą z soczewek i która daje rogówce stały i swobodny dostęp do powietrza.
Perfekcyjne dopasowanie - soczewki cechują się udoskonaloną, asferyczną strukturą, za sprawą której błyskawicznie dopasowują się do indywidualnych parametrów oraz kształtu oka i gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Bez podwijania i wypadania.
Ultracienkie krawędzie - tarcie na linii soczewka-powieka zostało całkowicie zminimalizowane, dzięki stworzeniu ultracienkich krawędzi. Od teraz Twoje oczy są jeszcze bardziej odporne na podrażnienia i zaczerwienienia.
Nowoczesne filtry UV - pochłaniają ponad 97% szkodliwego promieniowania słonecznego i gwarantują oczom jeszcze lepsze zabezpieczenie przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.
Idealne dla astygmatyków - Clariti Toric XR

 
Idealne dla astygmatyków - dzięki dodatkowej stabilizacji oraz ultracienkiej strukturze soczewki są w pełni dopasowane do potrzeb astygmatyków. Stosowane regularnie z powodzeniem korygują wadę wzroku i gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości.
Jedna para na miesiąc - soczewki przeznaczone są do miesięcznego użytkowania w trybie dziennym. Oznacza to, że z jednej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni, jeśli tylko zdejmiesz je przed snem i każdorazowo poddasz odpowiedniej pielęgnacji.
 

Charakterystyka soczewek Clariti® Toric XR:

 

Clariti Toric XR posiadają strukturę silikonowo-hydrożelową. Tego typu budowa wpływa na lepszy przepływ tlenu do rogówki. Asferyczna powierzchnia tylnej krawędzi zapewnia optymalne dopasowanie i wycentrowanie. Do ich produkcji użyto dodatkowo unikalnej technologii Advanced Edge Technology™, dzięki czemu soczewki te posiadają niebywale cienką krawędź. To dodatkowo wpływa na wysoki komfort użytkowania ze względu na mniejszą wyczuwalność.

Soczewki wyposażono w filtry UVA oraz UVB, które znakomicie chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Soczewki Clariti Toric XR doskonale dopasują się do każdych potrzeb i stylu życia oraz sprawią, że oczy pozostaną przejrzyste i zdrowe przez cały miesiąc.

 

Dla kogo soczewki Clariti® Toric XR?

 

Clariti Toric XR to soczewki stworzone dla osób z astygmatyzmem, ceniących sobie równowagę między komfortem noszenia a zdrowiem oczu. Zaleca się je przede wszystkim osobom, które:

 

  • skarżą się na dyskomfort przy stosowaniu innych soczewek astygmatycznych,
  • zmagają się z problemem zaczerwienionych, podrażnionych oczu,
  • chcą używać miesięczne soczewki toryczne,
  • oczekują od soczewek najwyższego komfortu, przy zachowaniu maksymalnie wysokiej jakości widzenia.
 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Clariti Toric XR są soczewkami miesięcznymi w trybie noszenia dziennego, zatem pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Clariti polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.

 

MOC CYLINDER
od -10,00 do -9,50D (co 0,50D) od -2,25 do -0,75D (co 0,50D) od 5° do 180° (co 5°)
od +6,50 do +10,00D (co 0,50D)
od -10,00 do -8,50D (co 0,50D) od -5,75 do -2,75D (co 0,50D)
od -8,00 do +6,00D (co 0,25D)
od +6,50 do +10,00D (co 0,5D)

 
 

Soczewki dostępne są również w wersji o innym zakresie mocy optycznych:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaClariti
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 30 dni roboczych