Proclear Multifocal 3 szt. typ N

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

66,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Janek
5.0000
Soczewki Proclear Multifocal uwolniły mnie od okularów korekcyjnych! nie sadziłem, że tak szybko przystawię się na soczewki, najwyraźniej trafiłem od razu na świetny egzemplarz. Soczewki Proclear Multifocal polecam wszystkim, u których wzrok już nie ten ;]

Proclear Multifocal typ N są miesięcznymi soczewami multifokalnymi oferowanymi przez firmę z branży optycznej - Cooper Vision.

 
Produkt renomowanej marki - dzięki zastosowaniu naturalnych składników oraz hipoalergicznego materiału soczewki Eyeye Bioxy Daily są idealne dla alergików oraz osób o wyjątkowo wrażliwych oczach podatnych na podrażnienia.
Wielogodzinne nawilżenie - uzyskane poprzez wykorzystanie wysoko uwodnionego materiału. Gwarantuje oczom stały poziom nawilżenia i tym samym zapobiega ich wysychaniu oraz szczypaniu. Nawet po kilkunastu godzinach od aplikacji oczy są wypoczęte i zdrowo wyglądają.
Elastyczność materiału - są dowodem na udoskonaloną strukturę soczewek i przekładają się na znacznie mniejsze ryzyko mikrourazów nabłonka oraz rogówki. Błyskawicznie dopasowują się do oka, eliminując problem dyskomfortu i trudności w aplikacji.
Wyraźne widzenie z każdej odległości - soczewki zostały wyposażone w ultranowoczesne filtry UVA/UVB, dzięki czemu gwarantują odpowiednią ochronę przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego.
 
Brak osadów i zanieczyszczeń - Proclear Multifocal typ N

 
Brak osadów i zanieczyszczeń - o jasnoniebieskim odcieniu. Jest całkowicie niewidoczne na oku, a znacząco przyspiesza zakładanie soczewek oraz eliminuje ryzyko sięgnięcia po szkła nieodpowiednią stroną.
Jedna para na miesiąc - oznacza zarówno oszczędność, jak i spokój od kolejnego zakupu szkieł kontaktowych na ponad miesiąc. Zawiera bowiem 90 soczewek, co przy ich jednodniowym trybie użytkowania daje zapas na całe 45 dni.
 

Charakterystyka soczewek Proclear Multifocal typ N:

 

Proclear Multifocal typ N to soczewki o miesięcznym trybie stosowania stworzone dla osób z starczowzrocznością (prezbiopią), której pierwsze objawy zaczyną się głównie po ukończeniu 40 roku życia. Stworzone z materiału Omafilcon B, wraz z wysokim uwodnieniem na poziomie 62% zapewniają wyśmienite nawilżenie i elastyczność soczewek. Wszystko to sprawia, że uzyskanie wysokiego komfort użytkowania jest możliwe dzięki soczewkom Proclear Multifocal typ N.

Soczewki Proclear Multifocal typ N są perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób, podatnych na suchość oka. Konstrukcja soczewek bazuje na PC Technology™, co wiąże się z wykorzystaniem materiału przyciągającego cząsteczki wody i podtrzymującego poziom nawilżenia na niezmiennie wysokim poziomie.

W soczewkach multifokalnych istotne jest to zagwarantowanie doskonałego widzenia dla odległości bliskiej, dalekiej, a także pośredniej. Soczewki Proclear Multifocal typ N cechują się perfekcyjną jakością widzenia dla każdej odległości. Wszystko to możliwe jest przez zastosowanie technologii Balanced Progressive™, w której połączone zostały sferyczne oraz asferyczne rozwiązania optyczne wraz z unikalnymi rozmiarami stref. W ten sposób powstała soczewka typu N, będąca doskonałą soczewką progresywną dla oka niedominującego.

Soczewki Proclear Multifocal typ N zaprojektowano tak, aby wykazywały się jak największą odpornością na gromadzenie się na nich osadów. Niezależnie od okresu ich użytkowania soczewki zachowują czystość oraz świeżość, a także są w pełni bezpieczne dla oczu.

 

Dla kogo soczewki Proclear Multifocal typ N?

 

Soczewki Proclear Multifocal typ N to produkt korekcyjny dla osób z postępującą prezbiopią, dla których kłopotliwe jest używanie dwóch par okularów, oraz skłonnych do wyraźnego widzenia w każdej odległości. Proclear Multifocal polecane są dla osób, zmagających się z dolegliwością suchego oka.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Proclear Multifocal typ N jako miesięczne soczewki kontaktowe wymagają codziennej pielęgnacji. Do ich czyszczenia i dezynfekcji polecamy płyny z rodziny Clean Active, lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.

 

Parametry soczewek Proclear Multifocal:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki progresywne
Marka Proclear
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -8,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Krzywizna 8,7
Średnica 14,4
Dk/t 21.3 x 10-9
Uwodnienie 62%
Materiał Omafilcon B
Technologia Balanced Progressive, PC Technology™
Zastosowanie Dla oka dominującego
 

Soczewki Proclear Multifocal dostępne są dla oka dominującego:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaProclear
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 15 dni roboczych