Soczewki Clariti

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę

Soczewki jednodniowe i miesięczne Clariti

Soczewki z rodziny Clariti zostały wyprodukowane w zaawansowanym procesie technologicznym przy użyciu materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki temu zapewniają swobodny dostęp tlenu do oczu, co ma przełożenie na ich zdrowie, zachowanie naturalnej bieli oraz wyrazistość. Soczewki Clariti ze względu na zastosowany materiał silikonowo-hydrożelowy są przyjazne dla oczu, w związku z czym mogą być użytkowane od wczesnych godzin zaraz po przebudzeniu, do późnej nocy.

Do dyspozycji klientów oddano kilka serii soczewek marki Cooper Vision. Każda z nich została zaprojektowana z myślą o innych potrzebach klientów. Dodatkowo soczewki Clariti działają także jako filtr UVA i UVB, dzięki czemu oczy zyskują dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV.

Dla kogo soczewki Clariti 1 Day?

Soczewki jednorazowego użytku Clariti zostały nagrodzone w 2011 tytułem produktu roku w kategorii soczewek kontaktowych. Charakteryzują się stopniem uwodnienia wynoszącym 56%, a do ich produkcji wykorzystano materiał o nazwie Somofilcon A. W rezultacie nadano soczewkom strukturę silikonowo-hydrożelową, tym samym osiągając najwyższy poziom komfortu ich noszenia. Dodatkowo zastosowana technologia WetLoc™, zapewnia utrzymanie nawilżenia w ciągu dnia na stałym poziomie, co w połączeniu z zaokrąglonymi krawędziami oraz asferyczną powierzchnią tylną soczewek, jeszcze bardziej podnosi wygodę ich użytkowania. Zapobiega także powstawaniu odczucia suchości oczu oraz przeciwdziała ich zmęczeniu.

Soczewki Clariti 1 Day mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Nadają się dla osób z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, astygmatyzmem (Clariti® 1 Day Toric) oraz prezbiopią (Clariti® 1 Day Multifocal).

Dla kogo soczewki Clariti Multifocal?

Clariti Multifocal to soczewki progresywne, umożliwiają one komfortowe i ostre widzenie na bliskie, dalekie oraz pośrednie odległości. Przeznaczone są dla osób z prezbiopią (starczowzrocznością). Wykonano je z użyciem Somofilconu A, co oznacza, że są to wysokiej klasy soczewki silikonowo-hydrożelowe. Zastosowanie asferycznej budowy szkieł przyczynia się do zredukowania aberracji soczewek, a w rezultacie do zwiększenia jakości postrzeganego obrazu.

Uwodnienie soczewek wynosi optymalną wartość 56%, która zapewnia idealne połączenie zdrowia i wygody użytkowania. Zastosowanie opatentowanej technologii AquaGen™ gwarantuje utrzymanie właściwego nawilżenia gałki ocznej przez cały dzień.

Dla kogo soczewki Clariti Toric?

Soczewki Clariti Toric zostały zaprojektowane z myślą o osobach z astygmatyzmem. Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe, co oznacza, że zapewniają swobodny dostęp tlenu do powierzchni oka. Do ich produkcji zastosowano unikalną technologię Advanced Edge Technology™, dzięki czemu soczewki mają bardzo wąskie krawędzie i są mniej odczuwalne po założeniu. Oznacza to, że sprawdzą się idealnie się u osób, których oczy po użyciu konkurencyjnych produktów cierpiały na zaczerwienienie i były podrażnione.

Dla kogo soczewki Clariti Elite?

Soczewki Clariti Elite są przeznaczone przede wszystkim dla osób z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. Wykonano je z materiału silikonowo-hydrożelowego, zapewniającego wysoki komfort noszenia oraz umożliwiającego stały dostęp tlenu do oka.

Zastosowane technologie AquaGen™ oraz Advanced Edge Technology™ sprawiają, że soczewka zapewnia przez cały czas użytkowania doskonały poziom nawilżenia oraz znakomicie nadaje się dla właścicieli nawet najbardziej wrażliwych i podatnych na podrażnienia oczu.

Markowe soczewki Clariti

Soczewki kontaktowe Clariti znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez CooperVision, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: