All In One Light® 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

44,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Marek
5.0000
Super płyn! Szczególnie fajnie się komponuje z soczewkami Biofinity! Polecam!

Płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych All in One Light to produkt przeznaczony do stosowania ze wszystkimi rodzajami soczewek miękkich. Jest to preparat wielofunkcyjny, o szerokim zakresie działania, który może być wykorzystywany zarówno do czyszczenia, dezynfekcji, przechowywania, jak i nawilżania oraz opłukiwania soczewek hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych.

 
Do wszystkich rodzajów miękkich soczewek - z płynu pielęgnacyjnego All In One Light możesz korzystać niezależnie od tego, jaki tryb miękkich soczewek wybrałeś - dwutygodniowy, miesięczny czy roczny.
Dokładne oczyszczenie - płyn usuwa z powierzchni soczewek wszystkie groźne i niewygodne zabrudzenia - od kurzu, przez osady białkowe i tłuszcze, po bakterie. Pozostawia soczewki w nieskazitelnej czystości i pozwala na ich jeszcze wygodniejsze stosowanie.
Dodatkowe nawilżenie - płyn pielęgnacyjny zwiększa komfort wynikający ze stosowania soczewek w jeszcze jeden sposób - poprzez ich dogłębne nawilżenie i przedłużenie tego efektu nawet do kilkunastu godzin.
Poprawa elastyczności - płyn pielęgnacyjny poprawia elastyczność soczewek i tym samym sprawia, że jeszcze szybciej i dokładniej dopasowują się do kształtu oka, pozostając niewyczuwalne przez cały okres stosowania.
Bezpieczne przechowywanie - All In One Light

 
Bezpieczne przechowywanie - jeśli chcesz zdecydować się na przerwę w użytkowaniu soczewek, nie musisz od razu wyrzucać wybranej pary do kosza. Możesz umieścić ją w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym, mając pewność, że będą tam w pełni bezpieczne i nie utracą żadnej ze swoich cennych właściwości.
Ekonomiczna pojemność - teraz płyn pielęgnacyjny All In One Light dostępny jest w butelce o pojemności aż 360 ml. To daje zapas na co najmniej kilka miesięcy stosowania i pozwala zaoszczędzić odrobinę pieniędzy.
 
 

Charakterystyka płynu All In One Light:

 

Do głównych zastosowań płynu All In One Light należy czyszczenie soczewek kontaktowych i ich przechowywanie. Jest to produkt charakteryzujący się wysoką skutecznością w zwalczaniu mikroorganizmów i osadów, pozostawiający powierzchnię soczewek w idealnej czystości. Dzięki wyjątkowej formule z łatwością usuwa zanieczyszczenia, takie jak osady tłuszczowe, białkowe i wapniowe, które gromadzą się na soczewkach w czasie ich użytkowania. Ponadto płyn dezynfekuje szkła, gwarantując tym samym ich bezpieczne użytkowanie. Zgodnie z informacją producenta, właściwości dezynfekcyjne cechujące płyn przewyższają normy ISO. Zastosowanie płynu All In One Light pozwala na dokładne czyszczenie, które nie powoduje podrażnień oka po aplikacji, co ma znaczenie dla osób o wrażliwych, skłonnych do podrażnień i zaczerwienień oczu. Poza łagodnym działaniem jego niewątpliwą zaletą jest łatwość w użyciu i wszechstronność zastosowań.

 

Dla kogo płyn All in One Light?

 

Płyn All in One Light przeznaczony jest również do przechowywania soczewek podczas przerw w użytkowaniu. Dzięki zapewnieniu optymalnego dla ich ochrony środowiska soczewki są zabezpieczone przed zanieczyszczeniami i bakteriami oraz gotowe do użycia w każdej chwili. Produkt dedykowany jest przede wszystkim osobom długotrwale i intensywnie użytkującym soczewki kontaktowe. Jego regularne stosowanie wspomaga bowiem utrzymanie optymalnych właściwości soczewek oraz przedłuża ich żywotność.

Dla osób użytkujących soczewki ważne jest także utrzymywanie stałego nawilżenia, ponieważ ich tarcie o powierzchnię oka może je nadmiernie wysuszać i podrażniać. Aby zmaksymalizować komfort całodziennego noszenia i wyeliminować dyskomfort, wynikający z tarcia soczewki o oko, wystarczy opłukać soczewki płynem przed ich założeniem na oczy. Płyn zawiera w swoim składzie środek nawilżający, który dostarcza oczom odpowiedniego nawilżenia podczas noszenia.

 

Zalety płynu All in One Light w opakowaniu 360 ml:

 

Płyn All in One Light dostępny jest w dużym, ekonomicznym i wydajnym opakowaniu o pojemności 360 ml, które pozwala na wielokrotne wykorzystywanie go do kompleksowej pielęgnacji soczewek kontaktowych. Jest to jeden wielofunkcyjny produkt pozwalający na zachowanie szkieł kontaktowych w dobrej kondycji, przynoszący ulgę a także zapewniający zdrowy wygląd i higienę wrażliwym oczom.

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml12,50 zł